Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
FAQ: Všeobecně

FAQ (Často kladené otázky) >Všeobecně
Kdo je autorem webu?Nejdříve mrkni sem.Nejde mi nahrát avatar do profilu.
Kdo je autorem webu?
Autorem webu a modifikací vzhledu je nejsempanna.
Autorem základu vzhledu je Daemon-X
Nejčtenější
Nejdříve mrkni sem.
Ahoj hráči

V následujících řádcích by jsi měl najít odpověď na svůj dotaz či stížnost. Toto je bohužel univerzální mail, jelikož není v mých časových možnostech odpovídat na každý mail zvlášť. Jsou tu shrnuty všechny otázky na které se Vy hráči ptáte, proto si myslím, že bude dobré když si tento mail přečteš celý.
Hráči se často ptají proč byl zrušen VOTEKICK/BAN
Je to z jednoduchých důvodů.Vždycky se najdou hráči, kteří neunesou když je někdo lepší než oni sami, proto votovali kick/ban pro hráče lepší. Dalším důvodem votování bylo, aby uvolnili místo svému kamarádovi a podobně. Tito hráči se na mě pak obraceli se stížnostma a není v mé moci tyto stížnosti jakkoliv vyřešit. Proto bylo zrušeno votování.
Cheateři
Tak toto je problém, který nás všechny asi nejvíc trápí. Snažíme se proti takovým hráčům bojovat jak jen to jde. Na serverech jsou nainstalovány nejnovější a nejlepší anticheaty jaké jsou dostupné. Bohužel i ve hře je to jako v životě. To co je špatné je vždy o krok napřed před tím dobrým. Já sám mám časově náročnou práci, která mi dovolí vrátit se domů jen na víkend, mám také jiné povinnosti, rodinu a osobní život, proto nemohu být na všech serverech tak často jak bych chtěl. Pode mnou jsou hlavní admini. I ti se snaží trávit na serverech maximum svého volného času. Pod hl. adminy jsou admini. Ti také tráví na serverech spoustu času. To že nevidíte v tabulce zrovna jeho nick, ještě neznamená že na serveru není. Může tam být a sledovat hru, hráče a jejich chování. Pokud je vše v pořádku, tak si zahraje a zase odejde, aniž by o sobě dal vědět. Mám možnost si zkontrolovat který admin se kdy a jak dlouho pohyboval na serveru, takže věř tomu, že tam chodí! Navíc každý z nich má povinně ve svém profilu uveden mail a ICQ, takže vždycky je možnost jak admina kontaktovat. Dále je tu možnost natočit demo, takže i Vy hráči máte možnost nám pomoci bojovat s cheatery.

Nábor administrátorů
Další věc na kterou se často ptáte. Ano nábor administrátorů stále probíhá a je aktuální. V podstatě všichni mají šanci stát se adminem, musí ale splnit určité podmínky.
1část = odpovědět na DOTAZNÍK ( ten je ke stažení na Skillers.cz )
2část = pohovor s příslušným hlavním administrátorem
3část = pohovor s majitelem projektu
Dále je třeba aby uchazeč byl aktivní také na našem webu. Měl by se zajímat o aktuální dění na něm a samozřejmě také přispívat svýmy názory a připomínkami. Po předchozích zkušenostech jsou pravidla pro výběr adminů opravdu přísná. Je to z toho důvodu, že několik bývalých adminů začalo používat cheaty a nebyli schopni dodržovat ani základní pravidla hráče, natožpak ještě pravidla a povinnosti adminů (není jich zrovna málo). Z tohoto důvodu už opravdu vybíráme jen spolehlivé a opravdu schopné lidi. Samozřejmě i Ty můžeš zkusit štěstí. Musíš ale také počítat s tím, že admin má opravdu dost povinností, které MUSÍ plnit. Takže pro něj platí pravidla hráče + povinnosti admina, navíc je třeba počítat s tím, že po připojení na server musíš nějakou dobu strávit ve spectu a pozorovat hráče, přitom ještě číst chat, pomáhat druhým a podobné věci. Jako admin nemáš žádné výhody oproti normálním hráčům, snad jen kromě toho, že se kdykoliv připojíš na server.

Chceš un-ban?
Jistě, můžeš si o něj zažádat. Pouze ale v případě, že se jedná o ban permanentní. Do hlavičky nové diskuse na fóru v sekci Hráči administrátorům napište svůj svůj nick-unban. Př.: nejsempanna-unban. Do topicu napiš svůj nick, v kolik přesně hodin, od koho, a na jakém serveru. Následně samozřejmě napiš proč nesouhlasíš. Než na forum napíšeš, přečtěti si znova PRAVIDLA HRÁČE. Je to z toho důvodu, že pokud bude některé z těchto pravidel porušeno, žádost se bude okamžitě brát jako zamítnutá, bez nároku na jakékoliv řešení! Na žádosti s nedostatečnými informacemi pro admina anebo psané jinde než ve fóru HRÁČI ADMINŮM nebude brán zřetel.

Chceš se stát redaktorem?
Tato pozice zahrnuje v první řadě psaní článků a novinek ze světa CSS a všech jeho modů a v neposlední řadě obecných novinek z oblasti herní, softwaru, hardwaru atd. Předpokladem pro získání této pozice je dobrá gramatika, správná stylizace, znalost češtiny a samozřejmě být aktivní v psaní. Napsat článek minimálně 2x/týden. Dodržovat český pravopis, čili gramatiku a zajetou stylistiku. Aby text měl hlavu a patu. (Nepřeplácávat text barvami, max dodržovat splynutí barev s webem.) Článek se musí týkat CS:S. Nejčastěji psát články ohledně CS:S. Podružně pak např ze světa výpočetní techniky. Ale dopsat nějaká slova k CS:S (např.: na tomto CPU by jste měli 200FPS). Nutná minimální znalosti HTML (tagy s písmem, obrázky a odkazy).
V klidu snášet kritiku.


Ptáš se na mě???
Ano i takových mailů mi chodí spousta. Takže tady je vysvětlení. Na celé Skillers jsem téměř sám a jako pomoc mám jen své adminy. Skillers platím víceméně ze své kapsy. Nezdá se ti to? Je to ale tak. Vše dělám ve svém volném čase, kterého moc není. Spousta lidí vidí jen to špatné, ale málo kdo (téměř nikdo) nedokáže ocenit to dobré. Spousta lidí si nedokáže uvědomit, kolik práce dá udržet takovýto projekt. Udržet ho v chodu, stále aktuální, přizpůsobovat se potřebám a přáním hráčů. Já se svými adminy to ale děláme a děláme to jen pro Vás. Sami, ani já z toho nemáme vůbec nic, snad jen kromě starostí. Popravdě někdy už mě to přestává bavit a nejradši bych všechno ukončil, ale nedá se to jen tak hodit za hlavu. Už jen kvůli tomu, co jsem musel pro Skillers obětovat. Jsem také jen člověk, co má své zájmy, rodinu, povinnosti a osobní život. Proto nemohu být všude a pořád. Nemohu řešit všechny stížnosti, žádosti, přání a ostatní věci.


Doufám že tento mail ti pomohl odpovědět na tvou otázku, žádost či stížnost. Zkus se trošku zamyslet nad tím, co jsi právě přečetl a uvědom si, že všechno co já a mí admini děláme, děláme zadarmo a jen z dobré vůle pro Vás hráče. Nejsme ničím jiní než normální hráči. Máme jen víc starostí, pravidel a povinností. Proto si uvědom, než budeš psát na web stížnost, žádost, či prosbu že děláme co je v našich silách a možnostech, aby vše fungovalo tak jak má. Na všech serverech neustále běží odkaz na web. Proto u nás také stejně jako v životě platí
NEZNALOST NEOMLOUVÁ!

HRÁČI HRÁČŮM
www.skillers.cz

NEJSEMPANNA
majitel projektu Skillers.cz
nejsempanna@skillers.cz
www.skillers.cz

Nejčtenější
Nejde mi nahrát avatar do profilu.
Zkontroluj si, zda splňuje požadavky:
- max 50kb
- max 100x100 pxl
- v názvu souboru není česká diakritika ani mezera
- pokud i tak nejde, zkus změnit formát obrázku, nejčastější je: jpg, jpeg, gif
Nejčtenější
Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile
Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3