Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
Na konci kola poražené zabít
Vox007
Tak jsem asi nepochopil, co je to ten bezdůvodný ban. Před chvilkou jsem hrál za T (D2) a s Awkem střílím do kat (stojím nahoře u sudů), odkud se snaží nějaký CT vyběhnout. Poté co ho dám, tak seberu za sebou bombu, kterou tam někdo odhodil. Hned jak jsem ji sebral, běžel jsem na "A" aniž bych se cestou někde zastavil a okamžitě jsem ji položil. Cestou jsem se nikde ani nezastavil. Najednou kick a abych si přečetl, proč jsem byl zabanován. Do konce kola zbývalo min. 1,5 min. Tam jsem se dočetl, že nějaký admin jménem Goodbeer mi dal 10 min (uznávám, že to není žádný problém) za důvod "spawncamping with bomb". Já tedy nevím, ale mě to docela jako důvodný ban vypadá.
 
Lord Owen
a je to tak? nebo si jenom vymejšlíš? nějakej důkaz? Wink
 
RealliTe
Vox s Awkem střílím do kat (stojím nahoře u sudů), odkud se snaží nějaký CT vyběhnout. Poté co ho dám, tak seberu za sebou bombu.

Ty jsi tam prostě stanoval s bombou, nebo si kempil ? Byl tam admin, nezdala se mu tvá hra na schovávanou a dostal jsi 10 min. napomenutí. Opět doporučuji, když hráš za T hlídat bombu, kde se zrovna nachází, sebrat ji a položit. Doporučuji přečíst pravidla co je to "KEMP" R*
Administrátor Dust2
! pohled je jen jeden !
 
Vox007
Bylo to přesně, jak tvrdím. Pokud nahráváte celé dění na serveru není nic jednoduššího, než se podívat. Dle mého názoru admin jen viděl, že jsem s bombou na plantu, když většina T byla někde na schodech a ...
 
RealliTe
Nevím jak to bylo a celé dění na serveru nenahraváme... R*
Administrátor Dust2
! pohled je jen jeden !
 
goodbeer
Ano ban jsem ti dal já a to na pouhých 10 minut vzhledem k tomu že jsi na spawnu kempil i předešlá kola , navíc většina T už byla mrtvá tudíž si pouze zdržoval hru ve svůj vlastní prospěch a pokuď se nemílím tak tato hra je týmová
ADMIN SERVERU DUST2 ONLY
 
goodbeer
a ještě dodatek k těm "RANKERŮM" co nedefůzují . Přesná situace nastala včera na serveru - hrál sem za CT a T plantnuli na B , mezitím co já jsem běžel společně se třemi dalšími na B defůzovat tak milostivý "marshal PIFI " a jeho kolega "usama" zůstali na CT spawnu aby náhodou nepřišli o zbraň - kdyby šli s námi CT by toto kolo vyhráli . Defůz jsem nestihl o cca půl vteřiny a to protože jsem neměl kleště . tyto situace nastávají často hlavně u výše zmíněných hráčů . možná by pomohl návrat takzvaných "DRÁTKŮ"
ADMIN SERVERU DUST2 ONLY
 
Vox007
Tak to se tedy mýlíš. Předešlá kola jsem se možná na spamu zdržel, ale to není kemp - jak je uvedeno v pravidlech o kempu, takže jsem nekempil. A v tom kolo o kterém mluvím rozhodně většina T nebyla mrtvá a navíc jak jsem již uvedl, já tu bombu původně neměl - takže jsem rozhodně nezdržoval, ale pouze ji sebral ze země a donesl položit.
 
Woody
podle mě uplná b*****t to už radši ten kempmeterSmile.Woody
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
 
Gangsta
Také nesouhlasím.. je to kravina....Když to jeden nestihne tak za to platí všichni? na jednom serveru sem to vyděl.... Nelíbí se mi to... Prostě říkám NESpamm
Verny hrac AWP serveru GrinGrin
GunGame Knife je mojeGrin

Jedna hvězda!!! Grin
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3