Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
unban
Reznik
tímto žádám o unban nick:Renik
čas:14:54
server:mas pub
duvod babu:cheating xD
duvod zadosti o unban: takze zacnu.Hraju za jeden z nejlepsich a nejznamejsich klanu CR(nEophyte) a mam steam a nemam jediny duvod cheatovat a rekl bych ze nikdo z Vas nebyl nikdy na LAN a nekdo z Vas ani nevi co to znamena...ja uz sem byl na nespocetne lankach a vihral jsme 2 a 3x 3 takze nevim no jestli cheatuju a tady na skillers hrajou o moc vetsi cheatri nez vypadam ja rikajimi to vsude ze sem cheatr ale kdyz jim reknu ze hraju za nEophyte a pak jim poslu source TV a koukaj jak hraju napr.proti:Reason gaming to je nejlepsi klan evropy a mam skore:5:12 tak uz pak nereknou ani slovo...no ale nemuzu Vam za to nadavat ze me neznate atd...a je to jen vase rozhodnuti ze ste mi dali ban a nemuzu Vam za to nadavat nebo obvinovat ze ste ****ove atd...proste jen tady pisu ze zvyku jako na vsech serverech kde sem byl zabanovan napr:RashMe,twse atd...ale tam me odbanovali a vsichni me znaji ,ale to je jedno prsote timto zadam o unban
moje steam ID:STEAM_0:0:26257305
PS:je to jen Vase vec a Vas server takze nemuzu nic namitat ale jen jsme chtel rict ze by jste se meli ujistit kdo to je natocit demo atd...A timto by sem Vam i chtel podekovat
 
nejsempanna
by mě zajímalo kolik ti je let. Zaprvé tohle může tvrdit kdokoliv, za druhé tvá čeština je na úrovni nedodělané ZŠ.
A naposled za třetí, NEZNALOST PRAVIDEL NEOMLOUVÁ. Nemám rád, když si někdo hraje na cheatera. Nejsem tu ničí otrok abych zkoumal každého kdo si dá do nicku hax, haxor, cheater, cheat a podobně.
Pokud chceš dále se mnou jednat, tak si vyprošuji spisovnou češtinu s diakritikou.

www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
Tox
A to se jako chluvbíš že hraješ za Neophyte Grin Myslíš že tu budem závidět ? Čti pravidla a nebudeš mít problém navíc o unban se žádá jinak a jinde Banned2
------------------------
I .tØx' má své dny Grin

HC Plzeň 1929 foreωer » Rap Lover » Girl Lover

[img]http://i34.tinypic.com/21ctmbr.gif[/img] is not a valid Image.
 
Santa
Uajímavý že nEophyte v téhle době CSS sekci nemá.. No když všude vihráváš jak říkáš, běž vyhrávat jinamWink
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
zohan
Ja nevim proc ho vsetci posilate do p****e on jen chlapec rika ze je zabanovan nepravem...a jeste podle toho jak piše tak vypada ze je slušnej človek
Sem uplne v pohode Smile
administrátor DUST2
 
nejsempanna
krom toho nám zde veřejně lžeš, s tvým starým steam ID (možná nonsteam?) jsi dostal permici na twse a unban jsi nedostal, kde je i demo jak cheatuješ. dále jsi dostal týdenní ban na rashme za TK, a u nás za opakované retry a za nevhodnou mluvu. Tudíž z podle toho jsi pro mě nedůvěryhodná osoba.
Navíc se zde povyšuješ nejen nad hráče, ale i nad adminy. Tímto UNBAN nebude.
A závěrem k zamyšlení. Proč taková hvězda chodí hrát na nonsteam servery?
Upravil/a nejsempanna dne 19.12.2009
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
Tox
Moje řeč panno Cool Dál se nebudu vyjadřvovat protože je to zbytečné Banned
------------------------
I .tØx' má své dny Grin

HC Plzeň 1929 foreωer » Rap Lover » Girl Lover

[img]http://i34.tinypic.com/21ctmbr.gif[/img] is not a valid Image.
 
Reznik
ty si asi **** to sem mel jeste NS a hlavne to hral jeste muj bratr a ja nepisu spatny steam ID pac ted mam steam a predtim jsem mel NS tak se radsi ujisti ze jsem mel cheaty a ja nerikam ti kdyz mam nick haxxx ze mam cheaty tak nwm co hned rikas ze ja rikam ze mam cheaty ale np
 
Reznik
jo a hraju tu protoze tu hraje muj kamarad:HollySh0ck a jeho bratr haluzak a v puse tabacek
 
Reznik
a tady mate moje movie teda jeste kluku co sou semnou v klanu...
viz:57min je tam i muj nick kdyby jste neverili jak uz jsem rekl oldmanovi na steamu tak se nejmenuji Reznik tak se jmenuje muj bracha a ja se menuju haxxx http://www.youtube-nocookie.com/v/63ec5AlNqQw&hl=cs_CZ&fs=1&rel=0&color1=0x5d1719&color2=0xcd311b&hd=1&border=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube-nocookie.com/v/63ec5AlNqQw&hl=cs_CZ&fs=1&rel=0&color1=0x5d1719&color2=0xcd311b&hd=1&border=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="873" height="525"></embed></object>
 
Reznik
lol sry:http://www.youtube.com/watch?v=63ec5AlNqQw
 
Jakub94
nechci nic řikat ale pokud hraješ údajně za nEophyte tak to gratuluju ale tohle podle mě není chování člena jednoho z nejlepších klanů ČR
 
Flammy
Hele, lžeš jak něco, že prý hraješ za jeden z nejlepsich a nejznamejsich klanu CRGrin směju se úplně nejvíc.Grin navíc jak už psal panna. Hostuju tedka za jeden klan, a byl jsem na mixech kde hrajou ligové klany které jsou rovny Reason gaming, a zajimavý že když jsem se jich vyptával kam chodí hrát, psali mi že hrají pouze mixy a CW jelikož na normálních serverech si nezahrajíGrin a všichni mají dané pravidlo které platí všude, REPREZENTACE A SLUŠNOST HRÁČE JE NA PRVNÍ MÍSTĚ. a každý TOP klan na esl by se vždycky v klidu domluvil na PM popřípadně na icq, jelikož reprezentujou svůj klan a sami sebe.Smile tak si jdi tyhle trapný historky kterré ses naučil na youtube psát někam jinam Pfft
Upravil/a Flammy dne 19.12.2009
Víte co dělá PANDA v lese když hoří?
-
Hoří Grin

ADMINISTRÁTOR SERVERU DUST2
 
Santa
Jojo... Navíc text ve tvaru jedna dlouhá věta bez interpunknce, pravopisné chyby ti nic neříkají a nějaká stylistiky už vůbec ne. Jdi si krmit jinam čéče
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
Lord Owen
Santa napsal:
Jojo... Navíc text ve tvaru jedna dlouhá věta bez interpunknce, pravopisné chyby ti nic neříkají a nějaká stylistiky už vůbec ne. Jdi si krmit jinam čéče

tjn ale tohle mě dostalo
Reznik napsal:
ja (hax) a můj tým

YouTube Video

 
THE_WILLY
Rezniku jsem nevěděl,že jsi Rus.GrinJá myslel,že jsi Čech,ale asi ne.GrinZnáš vůbec nějakýho movie makera?Asi těžko lamo jedna.Grin
Jedině Willy má super killy
 
Lord Owen
THE WILLY napsal:
Rezniku jsem nevěděl,že jsi Rus.GrinJá myslel,že jsi Čech,ale asi ne.GrinZnáš vůbec nějakýho movie makera?Asi těžko lamo jedna.Grin

Jo třeba goodbeer Cool
 
THE_WILLY
no GoodBeer se asi těžko proslaví na Youtube Grin
Jedině Willy má super killy
 
Lord Owen
THE WILLY napsal:
no GoodBeer se asi těžko proslaví na Youtube Grin

Teď třeba ne ale co není může být...
 
n0s0und
goodbeer je neco jako buh v movie makingu na skillers Grin
veselé svátky vánoční
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3