Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
problém s CSS připojení
xploid
A zvladne vubec tve PC CSS?Smile
 
nejsempanna
servermaster patch. případně to co jsem ti psal na mejlu
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
Hide
jn
NO NEMÁM TO ALE PĚKNEJ AVATAREK?
 
Hupsicek
Už dlhší čas sa neviem pripojit ani na jeden server skillers a neviem prečo mi to vypíše len parsing game info... a nič ďalej. pomozte my pls Frown
 
zohan
Hupsicek napsal:
Už dlhší čas sa neviem pripojit ani na jeden server skillers a neviem prečo mi to vypíše len parsing game info... a nič ďalej. pomozte my pls Frown


Jaký je tvuj herní nick? Nemáš náhodú ban?
Sem uplne v pohode Smile
administrátor DUST2
 
Hupsicek
mam problém s pripojením na každý server skillers vypíšemi to tam parsing game info... a chcel by som vedeť čim to je
 
skaskaska
Pls mam problem se Skillers Servrama pokažde mi najedou jen 3 čarky a dal nic mam non-steam hral sem tu tak pred pul rokem s nickem žžalka!ovoce!
jedna žižala je zabanovana ale to nejsem ja tak nvm cim to je i kdyz nahodne vyberu nejakej cz server z netu tak to 1/3 udela to same a nikdy sem tam nehral ;( rad bych se vratil pls help
 
Silesti
Reinstal css... Ujistit se ze mas nejaktualnejsi verzi, take je good vypnout pripadne dl filtery, ale to za tebe vyresi reistall, kdyby jsi mel ban tak se dostanes pravděpodobně dále nebo na tebe vykoukne nějaký důvod, a kdyby jsi byl blokovaný úplně, tak ani nevidíš server online...

A vzhledem k tomu že ja nevim x tisícům hračů se na server da napojit, mužeme chybu ze strany serveru vyloučit...

a nezbivá nic nez říci:
Kup si steam verzi a nebudes muset resit veci podobne tomuto...
 
skaskaska
ehmm všechny dl mam povolene reinstal sem provedl a furt nic kdyz je tam nejaka mapa kterou nemam tak ji to normalne stahne a dal nic cekam asi 5min a pak napise server conection time out to je autokick ale pokud tu mapu mam tak nactou jen 3 čarky u sending client info a nic nvm nvm steam uz si odmitám kupovat do steam uctu sem investoval dost pls mam vistu ale to natom asi nic nemeni co ?? pls kdo ma stejny problem a vyresil ho pls pls
 
Hurny88
takisto mam problem s pripojenim na servery ... napise mi: CLIENT DROPPED BY SERVER poradte niekto....
Skriňa: CoolerMaster RC-331 Black/Silver, Fortron FSP 400W, AC Freezer 64 PRO
Základná doska: MB GIGABYTE MA69G-S3H
Procesor: AMD Athlon64 X2 5600+ BOX (AM2)
Pamäť: Kingston HyperX 800 CL5, DDR2 4GB, 2x2GB
Pevný disk: HDD WD SATA2 7200ot., 320 GB, 16MB
VGA: GIGABYTE GeForce 9600GT 512MB (PCle)
Myš: A4TECH X7 XL-750BF-2 Combo 6,LASER 2500dpi
Klavesnica: Chicony KB-0401 Black USB
Headset: Genius HS-04V, Bass VIBRATION
Ext. HDD: Toshiba PX1393E-2G32 640GB USB 3.5" Aluminium
 
skaskaska
hele kámoš mi poslal konverzaci z jineho fora muže to být tím ? mmnt prepošlu:


#1 | RaFy dne December 10 2009 14:21:45

Zdravím nemohu se pripojit na vas server, vzdycky se to zasekne na 3 carkach. Koukal sem se do banlistu a ban nemam... Tak cim to muze byt?

#2 | Pro - Sushi dne December 13 2009 20:42:12

Hej jojaku mam stejnej problem jako rafy co s tím ???


#3 | Protect dne December 13 2009 22:46:19:

No tak to je nás víc...

Admin :
problem bude asi v tom, že sme špatně vygenerovaly váš stát.(Na serveru je tzv. country kick, tzn. krome Čechů Slováků se nidko nemůže připojit.)Co stím? To nikdo zatím neví, zkoušejte se připojovat dále, třeba to výjde, zatim, ale nemám nick konkrátního. pozdravem
 
RealliTe
Pokud máte non-steam doporučuji co psal sahu, pokud nemáte, kupte si or. steam u nás, kde Vás to příjde na méně peněz, nebo v prodejně !!! Mám steam 8 let a nic podobného co tu píšete se mě osobně nestalo. Je to investice která se vyplatí. Skillers je herní server !!! Díky R*
Upravil/a RealliTe dne 06.01.2010
Administrátor Dust2
! pohled je jen jeden !
 
skaskaska
už sem zjistil cím to je je to nastavenym County-Kickerem na servru poskytovatel internetu mi vymenil ip
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3