Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
problém s CSS připojení
Vencis
Zdarec lidi mám problém s non steamem CSS který přetrvá asi 3/4 roku po nainstalování hry a všech tří patchů chci normálka zahrát tak si najdu nějakej server vemu ip vložim no ale nechce se zobrazit ani když dám hledat servery na netu. Jako kdybych to neměl nainstalovaný patche nebo nebyl píchlej na sít prostě píše to že nebyl navázán kontakt se servrama tenhle problém mám i u CS 1.6 i u teamspeaku ale to bych neřešil celou hru jsem přeinstaloval nejmín 10x RATY a vše jsem nastavil ale furt nic. Lidi poradte už mě nebaví hrát s bootama..........
Frown
 
misfits
ani mne na non steam neslo vyhladavat servry kup si steam a mas to viriesene a to pripojenie daj si do console connect a ip servru a ci ti to pude:-D
Miﮐfitﮐ
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
[img]http://img245.imageshack.us/img245/5716/userbar795583.gif[/img] is not a valid Image.
 
Vencis
i přes connect mi to háže chybu
 
Michal007cz
no byt tebou bych se podival na firewall jestli ti to nejak neblokuje ( teda pokud ho pouzivas )
Administrátor PUBLIC server
 
sahu
máš pravděpodobně špatnou verzi non-steam. doporučuji Digital zone, + všechny patche včetně masterserveru které najdeš u nás na webu v sekci ke stažení. kdyžtak nestahuj žádné zbytečnosti navíc
Administrátor serveru MASS PUB a GG
 
zohan
jj taky sem myslel nato firewall, alebo stahnout to jak napsal sahu
Sem uplne v pohode Smile
administrátor DUST2
 
Vencis
Digital verzi právě používám asi to bude něco ve firewallu nevíte asi co?
 
Vencis
Tak jsem zkusil vše vaší verzi vaše patche i masterserver a nic.
 
Pit Bull
maš vube steam??
 
Vencis
nemám mám non
 
Fixer
Pit Bull napsal:
maš vube steam??


Vypni anti-vir a ostatní prográmky co ti chráněj PC třeba kerio.. jestli ho teda máš.. a k firewallu .. myslim že to nebude tím .. ale kdyby jo tak na XP - Ovládací panely - Brána firewall systému windows - karta vyjímky - zaškrtnout hl2..
Upravil/a Fixer dne 04.12.2009
Ve hře mě najdete pod jménem iFixer
-
Na světě existují jenom dva tipy lidí.. Ti co mě mají rádi a ti co půjdou do pekla.. Cool
 
Vencis
no pořád nic já si ještě myslim jednu věc mě to nejde od toho dne kdy nám dali internetovou anténu z mího okna na střechu od toho dne to nejde.
 
Lord Owen
no nwm ale myslim že tim to asi nebude... net ti jede normalne ne kdyz nam sem pises? Cool
 
Vencis
jo to jinak uplne v pohodeSmile ale že nic kde se připojuji na server nejde CSko TSko ale všechno jinak v poSmilehode.
 
xploid
no ja mel taky takovy problem a zistil jsem po delsi dobe ze patche byly chybny tak zkus nejaky patche stahnou jindeSmile
 
xploid
no ja mel taky takovy problem a zistil jsem po delsi dobe ze patche byly chybny tak zkus nejaky patche stahnou jindeSmile
 
xploid
pro poradek patche 16,17,18Smile
 
n0s0und
http://www.soe.cz...patch.html mam tyhle a fungujou na 100%
veselé svátky vánoční
 
Vencis
přesně tyhle mám zkusil jsem to stáhnout ze Soe i tady odsad nic.
 
Pit Bull
mě se CSS aktualizuje teda samo Smile
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3