Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
Pro adminy.
Derek
ČUS,tak bych chtěl otestovat jací jsou admini zruční a dobří v poznání čítra..
Př.1:http://www.xrayga...d=specific
Co si myslíte že to je?
Př.2:http://www.xrayga...d=specific
a co tady to?
Sem zvědavej na vaše odpovědi..
Upravil/a crazy69 dne 30.11.2009
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
Není důležité zůčastnit se,ale vyhrát!
Play hard -> Go PRO!!
 
goodbeer
Př.1 vzhledem k tomu že je tam čas 5:37 tak to není liga ale nejspíš nějakej menší server ,případně LAN tudíž bych řekl že jsou sv_cheats 1 takže to nejspíš bude r_drawothermodels 2 a nebo obyč. wallhack
Př.2 je wallhack , rozhodně to není flashbug vzhledem k posunutí toho sila se nemůžou tolik posunout ty postavy.

OFFTOPICu druhého screenu mě pobavil tenhle coment : "ten na pravo si jede tektonik a ten dole sedi na klandru a kope si nohama doprdedu....a kdo si mysli ze cheatuje tak smrdi ps: oholte si pr*el Grin
ADMIN SERVERU DUST2 ONLY
 
Black Hawk
ahojte...mam XAC, ale nechapu smysl anti cheatu, ktery ma zjistit cheat jen v pripade, ze si ho hrac, ktery "jakoze" cheatuje zapne...ptze kdyby chtel cheatovat...jednoduse nezapne XAC...vysvetlite pls? Smile
 
Derek
v lepších ligách musíš mít zaplý XAC při CW furt,pokud nebudeš mít zapnutý tak team dostane - body a většina lig je Steam a ikdyby si cheatoval tak to valve cca do 1 měsíce zjistí a máš po steamu..
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
Není důležité zůčastnit se,ale vyhrát!
Play hard -> Go PRO!!
 
dark knight
takze u prvniho obrazku je to prikaz sw_chat +prikaz do konzole a u druhe fotky bych rekl WH
Admin Aim+fy , zombii
CSS je o zabave a ne o nervachBanned
 
THE_WILLY
Derek napsal:
v lepších ligách musíš mít zaplý XAC při CW furt,pokud nebudeš mít zapnutý tak team dostane - body a většina lig je Steam a ikdyby si cheatoval tak to valve cca do 1 měsíce zjistí a máš po steamu..
Ty to asi nevíš,ale i Steam přímo na stránkách žádá o kontaktování když najdeš nezjistitelnej cheat.Je nefér,že já dostal ban za bhop script a támhle cheater má royalhack už půl roku.
Jedině Willy má super killy
 
Derek
THE WILLY napsal:
Derek napsal:
v lepších ligách musíš mít zaplý XAC při CW furt,pokud nebudeš mít zapnutý tak team dostane - body a většina lig je Steam a ikdyby si cheatoval tak to valve cca do 1 měsíce zjistí a máš po steamu..
Ty to asi nevíš,ale i Steam přímo na stránkách žádá o kontaktování když najdeš nezjistitelnej cheat.Je nefér,že já dostal ban za bhop script a támhle cheater má royalhack už půl roku.

Nevěřim že má Steam hráč 1/2 roku Royal cheat...
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
Není důležité zůčastnit se,ale vyhrát!
Play hard -> Go PRO!!
 
goodbeer
THE WILLY napsal:
Derek napsal:
v lepších ligách musíš mít zaplý XAC při CW furt,pokud nebudeš mít zapnutý tak team dostane - body a většina lig je Steam a ikdyby si cheatoval tak to valve cca do 1 měsíce zjistí a máš po steamu..
Ty to asi nevíš,ale i Steam přímo na stránkách žádá o kontaktování když najdeš nezjistitelnej cheat.Je nefér,že já dostal ban za bhop script a támhle cheater má royalhack už půl roku.


nemáš cheatovat Angry
ADMIN SERVERU DUST2 ONLY
 
Derek
jn
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
Není důležité zůčastnit se,ale vyhrát!
Play hard -> Go PRO!!
 
THE_WILLY
bhop není cheat
potom existuje nezjistitelný cheat,který dokáže odhalit jen XAC a to je ventrilo.exe nezjistí to žádnej jinej a už vůbec ne VAC
Jedině Willy má super killy
 
Lord Owen
THE WILLY napsal:
bhop není cheat
potom existuje nezjistitelný cheat,který dokáže odhalit jen XAC a to je ventrilo.exe nezjistí to žádnej jinej a už vůbec ne VAC


Kamo rikas ze Bhop neni cheat? --> kdyz jde o normalni Bhop tak ne ale jak tu bylo psáno jednalo se o Bhop script a to "cheat" je...
 
Derek
Bhop je cheat.
a jak víš že to VAC vnt.exe nepozná?
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
Není důležité zůčastnit se,ale vyhrát!
Play hard -> Go PRO!!
 
misfits
Bunny jop ked si nabindujes bind "MWHEELDOWN" "+jump" to cheat neni ale ked si stiahnes bh script tak to maz jako cheat pytal som sa to jedneho admina na steame a on my to potvrdil ze nech si to ani nestahujem!
Miﮐfitﮐ
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
[img]http://img245.imageshack.us/img245/5716/userbar795583.gif[/img] is not a valid Image.
 
Lord Owen
misfits napsal:
Bunny jop ked si nabindujes bind "MWHEELDOWN" "+jump" to cheat neni ale ked si stiahnes bh script tak to maz jako cheat pytal som sa to jedneho admina na steame a on my to potvrdil ze nech si to ani nestahujem!


Jojo přesně to co sem psal já Cool
 
goodbeer
Bhop script např "Aldi skill" je psaný v .exe tudíž ho VAC a jiné Anticheaty definují jako program který se nabourává do hry tudíž je to HACK a mám takový pocit že Bhop script byl psaný v .txt jen v 1,6ce nevím o Bhop scriptu na source který by byl v .txt
ADMIN SERVERU DUST2 ONLY
 
THE_WILLY
Derek napsal:
Bhop je cheat.
a jak víš že to VAC vnt.exe nepozná?
vnt.exe jeden z nejlepších cheatů používá se v ligách jak by to mohl VAC poznat?když je nejdokonalejší
Jedině Willy má super killy
 
Kadel
Lol oba screen jsou pokud se nemílim z 39. night cupu na pztku Grin
www.skillers.cz/download/user_baner/kadlatko.png

Již nejsem admin, nespamujte mi icq Smile
 
Derek
1. NE 2. ANO
XAC ale vnt.exe objeví a XAC je ve velké většině povinný ve všech ligách takže ho použije jednou..
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
Není důležité zůčastnit se,ale vyhrát!
Play hard -> Go PRO!!
 
Pit Bull
B-hop neni cheat, ale jak řekl goodbeer , tak ho VAC definují, jako nabourani do hry, jinak VAC, podle mě neni nejlepší, ale zatim se k nám lepší nedostal Smile
 
THE_WILLY
Ale dereku ja mluvim o VAC ne o XAC
Jedině Willy má super killy
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3