Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
reklama
n0s0und
chtěl bych nahlásit dva hráče za reklamu, oba na serveru AIM+FY, bohužel mám jen screeny. Stačili se odhlásit dříve než jsem stihl zjistit steam id, takže snad bude stačit toto..
[img]http://img268.imageshack.us/img268/543/beznzvuei.th.png[/img] is not a valid Image.
[img]http://img188.imageshack.us/img188/3434/zombieeg.th.png[/img] is not a valid Image.
časy:
.Tiesto: 14:20 27.11.
Mistr Lovec: okolo 21:50 27.11.
Upravil/a n0s0und dne 27.11.2009
 
RealliTe
To bude Banned3, pěkná práce n0s0und
Administrátor Dust2
! pohled je jen jeden !
 
n0s0und
to byla maličkost..snad postačily tyto udaje
 
Flammy
STEAM ID se najde, a pak bude Banned4 Smile nemá dělat reklamu na skillersSmile
Víte co dělá PANDA v lese když hoří?
-
Hoří Grin

ADMINISTRÁTOR SERVERU DUST2
 
dark knight
taky souhlasim a pokud to nepujde takhle tak pockame az se pripoji Grin a dostanou to hned
Admin Aim+fy , zombii
CSS je o zabave a ne o nervachBanned
 
n0s0und
já jsem se spíš leknul že steam id je hlavní Grin tak se mějte, dobrou noc, já pujdu asi spát. a gl
 
dark knight
tak je to to hlavmo je tp jeho jakoby podpis ktery tam zustava ale pokud jsi to nestihl tak si ho odchytneme na serveru. Tohle se nedela
Admin Aim+fy , zombii
CSS je o zabave a ne o nervachBanned
 
RealliTe
příště napiš do chatu thetime, následně gonzole piš status, zobrazí se ID hračů co aktuálně hrají na serveru a pak už jen F5 Screen. n0s0und Banned
Administrátor Dust2
! pohled je jen jeden !
 
Santa
Podle mě tohle je úplně k ničemu. Takovej screen vám nafakuju taky třeba že Rallite spamoval cizí ip a nepoznáte nic. Nebo si někdo mohl změnit nick a narafičit to. Když nemá id, je to k ničemu. V dnešní době vám udělam fotku fotbalovýho hřiště na špičce eifelovy věže tak, že by jste tomu i uvěřili že to tam je..
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
Grip
hej,hej je to pravda čo santa hovorý
 
Lord Owen
Santa napsal:
Podle mě tohle je úplně k ničemu. Takovej screen vám nafakuju taky třeba že Rallite spamoval cizí ip a nepoznáte nic. Nebo si někdo mohl změnit nick a narafičit to. Když nemá id, je to k ničemu. V dnešní době vám udělam fotku fotbalovýho hřiště na špičce eifelovy věže tak, že by jste tomu i uvěřili že to tam je..


To ale od tebe není hezký Angry je pravda že se to dá narafič, ale ozzy mel nejaky takový náznaky už dřív (můž se tu psát IP a adresy...) takze jenom co si ho najud podám si ho... (když to neudela nekdo jiný... Grin)
 
Santa
Nechodím na aim+fy, nevím co tam hraje za lidi. Je to možné že to nebylo poprvé... Tak gl
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
n0s0und
tak to se moc omlouvám, já právě neměl nastavenou klávesu na screeny tak jsem to fotil prt scr a oni tam opravdu jenom prisli dali 1-2 fragy a odesli, takze jsem to moc nestihal. snad mi verite ze to neni fake..priste kdyz se neco takovyho stane tak udelam jako prvni status.
veselé svátky vánoční
 
Pit Bull
Zajimavý, ale moc jsem z toho nevyčetl Smile
 
nejsempanna
status jsi nestihl napsat do konzole?
tak to nevím co je na tom za pěknou práci.
tu pěknou práci si na tom dám akorát já...

špatně uveden nick jednoho hříšníka. nepřesný čas. (stačí příkaz thetime) ale ten jsi asi taky nestihl. Doporučuji přečíst si článek UDÁNÍ CHEATERA, protože postup je stejný. Strávil jsem nad tímto neúplným bonzováním 20 minut. A stejně jsem toho tvého Tiesta nenašel.
Další podobné příspěvky už neposílej. Přiděláváš jen práci, kde je zbytečná.

Myslím si že napsat status a thetime (když existují bindy) není tak moc co po tobě chci.
Upravil/a nejsempanna dne 28.11.2009
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
n0s0und
promin nejsempanno, ale cas u tiesta je presny [thetime] a cas u ozzyho jsem to zapomnel, ale je to asi tak 1-2 minuty od toho co jsem vypnul csko a psal sem. status sem opravdu nestihnul, jelikoz jsem jeste k tomu hrál, když jsem to spatřil hned jsem screenoval, bohužel normálně windowsacky prt scr > malovani > ctrl+v a do te doby odesel ze hry. pak jsem daval status ale on tam nebyl.
snazim se jen pomoct, chapu ze jsi jen clovek a neco takoveho te muze jen zdrzovat, jen chci abys me pochopil..tot vse.
veselé svátky vánoční
 
THE_WILLY
promiň nejsempanno ale serverové hodiny jdou o 20 minut napřed
Jedině Willy má super killy
 
dark knight
hadate se tu kvuli casu je pravda ze je to dulezite ale taky mi jednou hrac aimu poslal screeny dvou hracu a na ty jsme udelal boudu a oni se sami priznali ze o tom nevedeli jedinna vec co jsem jim napsal bylo neznalost pravidel neomlouva
Admin Aim+fy , zombii
CSS je o zabave a ne o nervachBanned
 
nejsempanna
willy:
hledal jsem to v rozmezí + a - 3hodiny.

screenovat lze přes defaultně key F5 (případně stačí nadefinovat) více info v návodech.


www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
n0s0und
já právě mám bind na F5 na buy scouta takže se mi screenování vyplo a v tu chvíli jsem moc nepřemýšlel na přenastavování klávesy a rovnou screenoval..příště se budu snažit udělat to pořádně.
veselé svátky vánoční
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3