Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
Tohle už není možný
THE_WILLY
Já sem na serveru a mám awp a řeknu že nás rushuje T co udělá ten vedle mě počká si až mě T zabije a potom ho zabjie a vezme si awp
To sem mu ho před tim nechtěl dát tak si normálně počká až mě zabijou a vezme si ho navrhoval bych takové de*ili banovat protože tohle by normální člověk neudělal
Jedině Willy má super killy
 
misfits
to je hra a ne skutocnost,je pravda ze skillers che co nejvic hru prisposobit realite,ale to je medzi vami 2 ze ti zobral awp,tak to je dasli off topicAngryaspon ja to tak beru,mna 1 pre awp dal TK a nestazujem sa tu!Banned
Upravil/a misfits dne 26.11.2009
Miﮐfitﮐ
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
[img]http://img245.imageshack.us/img245/5716/userbar795583.gif[/img] is not a valid Image.
 
RealliTe
muhehe.... příště si někam zalez a nenech si vzít to své AVP, určitě jste kempili společně "STANING" R*
Upravil/a RealliTe dne 26.11.2009
Administrátor Dust2
! pohled je jen jeden !
 
Santa
Je to jen hra. Neměl ses nechat zabít.
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
Hide
hm
NO NEMÁM TO ALE PĚKNEJ AVATAREK?
 
THE_WILLY
Aha tak já budu priste teamkillovat a nemel sem se nechat zabít kdyz mam awp a vlitne jich tam 5??
Jedině Willy má super killy
 
THE_WILLY
Priste budu delat to samy vsem koho potkam na serveru!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jedině Willy má super killy
 
goodbeer
tvoje chování jak na serverech tak tady se mi vůbec nelíbí takže se laskavě uklidni a nespamuj tady hlouposti které nikoho nezajímají a s kterými stejně nikdo nic neudělá - je to jen hra a ten Teamkilling si zkoušej někde jinde !!! Angry
Upravil/a goodbeer dne 26.11.2009
ADMIN SERVERU DUST2 ONLY
 
misfits
THE WILLY napsal:
Aha tak já budu priste teamkillovat a nemel sem se nechat zabít kdyz mam awp a vlitne jich tam 5??
Proc bys mal TeamKillovat???A co kdyz ich tam vletelo 5,tak te zabily no,hadam si nebudu si kvuli tomu bouchat hlavu o stul!Angry.......A preco by si to mal robit aj ostatnym hráčom???aj ty ostatny ti robia zle?aj keby,asi chces byt "sprosty"ako ten(y) co ti to spravil(y)???hm...tak to sa ti cudujemSad
Upravil/a misfits dne 26.11.2009
Miﮐfitﮐ
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
[img]http://img245.imageshack.us/img245/5716/userbar795583.gif[/img] is not a valid Image.
 
dark knight
jde videt ze tu mate strasne problemy, divej delej teamkilly ale jak te konzole vyhodit muzes si za to sam, jste se meli dohodnout ne a kdyz jsi je videl tak sis mel vzit jinou zbran pokud byla moznost.
Admin Aim+fy , zombii
CSS je o zabave a ne o nervachBanned
 
nejsempanna
když se na nikoho nespoléhám (jen na sebe) hraju na D2 se skore 20:0. spolehnu se na kolegu co mi kreje záda mám náhle během chvilky 20:1. Proč? protože tohle je jen public. A týmově hraje fakt jen ten kdo je na úrovni, nebo od adminů, kteří jsou samozřejmě na úrovni. Chceš víc? jdi na steam servery. Nebo si pořiď klan, nebo podobnou skupinu skvělých lidí, jako já mám své adminy Smile
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
goodbeer
děkujem PANNO Smile
ADMIN SERVERU DUST2 ONLY
 
sahu
jj díky Wink to zahřeje
Administrátor serveru MASS PUB a GG
 
RealliTe
najjss, to je chváli Cool
Administrátor Dust2
! pohled je jen jeden !
 
strejda krepa
ouuu díky Smile
ADMIN SERVERU PUBLIC

We live for nothing, but we die for something....!
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3