Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
pomoc s nastavenim gg
al11
Chtěl jsem se zeptat, když bych chtěl hrát css na lanparty a tam mod hry gungame tak jak se to musí nastavit, aby to šlapalo po lan?
Děkuju
AL11 KnIgHt
 
nejsempanna
myslím že dotaz by měl být více konkrétní. pochybuji že ti na tohle někdo odpoví. pokud s tím nemáš žádné zkušenosti. hledej na holubovi. pokud tě zajímá nastavení LANa = sv_lan 1
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
al11
nejsempanna napsal:
myslím že dotaz by měl být více konkrétní. pochybuji že ti na tohle někdo odpoví. pokud s tím nemáš žádné zkušenosti. hledej na holubovi. pokud tě zajímá nastavení LANa = sv_lan 1



myslel jsem to že kdybych chtěl hrát na ,,lan party´´ gun game tak jak se to da nastavit aby to šlapalo tak jak na serveru od skillers? děkuji a budu moc rád když mi s tím poradíte a prozradíte jak na tu:-) děkuji



moooooc prosííííím pomooooc:-):-)
Upravil/a al11 dne 19.12.2009
AL11 KnIgHt
 
huhuLe
me by to tky celkem zajimalo jak si pres hamachi treba zahrat gungame nebo deathmatch... Wink
 
nejsempanna
nerozumím tomu co po mě chceš.
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
al11
nejsempanna napsal:
nerozumím tomu co po mě chceš.


poradit aby jel source na hamachi mod ,,gungame´´ nebo ,,dethmatch´´... nevim jak to jinak vysvětlit:-(
AL11 KnIgHt
 
Silesti
To máš zcela jednoduché, nejlepší je si stáhnout CSS dedicated server a nastavit si ho na funkci LAN, což je jak psal nejsempanna příkaz sv_lan 1, který způsobý to, že na server se půjde připojit přes lan, k vytvoření lan sítě se často používají programi jako je hamachi nebo esl wire.
Nicméně pokud vím tak se dost pravděpodobně na ten server nepřipojíš ze stéjného počítače na jakém je hostován, budě muset mít jeden PC navíc xD.

Každopádně nastavit si dedicated server není nic co by jsi zvládl bez návodu, takže doporučuji google Smile

A pokud by jsi chtěl něco jiného pak je možnost editace vnitřního serveru, který má v sobě css. (aneb tlačítko creat game). Touto možností se na ten server napojíš i když jede na stejném počítači, zde je to právě naopak, bez hostitele připojeného na serveru to nepojede...
Každopádně návod na to jak nastavit css server najdeš na googlu, a pokud neumíš anglicky, mno využij google překladač Smile
 
al11
Silesti napsal:
To máš zcela jednoduché, nejlepší je si stáhnout CSS dedicated server a nastavit si ho na funkci LAN, což je jak psal nejsempanna příkaz sv_lan 1, který způsobý to, že na server se půjde připojit přes lan, k vytvoření lan sítě se často používají programi jako je hamachi nebo esl wire.
Nicméně pokud vím tak se dost pravděpodobně na ten server nepřipojíš ze stéjného počítače na jakém je hostován, budě muset mít jeden PC navíc xD.

Každopádně nastavit si dedicated server není nic co by jsi zvládl bez návodu, takže doporučuji google Smile

A pokud by jsi chtěl něco jiného pak je možnost editace vnitřního serveru, který má v sobě css. (aneb tlačítko creat game). Touto možností se na ten server napojíš i když jede na stejném počítači, zde je to právě naopak, bez hostitele připojeného na serveru to nepojede...
Každopádně návod na to jak nastavit css server najdeš na googlu, a pokud neumíš anglicky, mno využij google překladač Smile


mockrát dík mrknu na to a uvidím co a jakWink
AL11 KnIgHt
 
Silesti
Ale zas tak tolik jsem ti neporadil, ale řeknu ti ještě jedno.

Pokud nemáš upload 10 mbit/s tak to ani nemusíš zkoušet, naše servery jsou hostované na uplinku 100 mbit/s a to už je samozřejmě přehnané nicméně minimum pro kvalitní hraní je těch 10... a také nezapomeň, že budeš asi používat i download, takže se ti upload sniží, tedy pokud máš v úmyslu hrát na serveru a zároveň ho hostovat na jedné a té samé lince...

Zkoušel jsem to doma také a většina lidí měla ping 2000 a to byli ještě rádi...
Mno nicméně možná si poveděs lépe...

Tak GL xD
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3