Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
Filmové recenze by THE WILLY
THE_WILLY
Tak v tomto magazínu bych chtěl psát své recenze o flimech,především ty nové,které jsem viděl a na které určitě půjdu.
2012
Ronald Emmerich který je autorem slavných filmů jako Den poté a Godzilla natočil svůj další katastrofický film o možném konci světa v roce 2012.Padající města do lávy kilomertové vlny to vše můžeme najít v tomto filmu,který má velmi dobré obsazení,ale poňekud velmi hloupý scénář.Zde jde především o stereotyp a nelogičnost.Akce,litování se a loučení a zase akce,takže film začne po půl hodině být strašně předvídatelný a nudný.A největší nelogičností je že zjistili že sice nevím kolika kilometrové vlny zalili Himaláje,ale Afrika zůstala suchá takže 5 miliard lidí zbytečně zemeřelo. Grin

Takže závěr:nudný scénář kompenzují skvělé efekty za miliony dolarů,bohužel někdy je scénář pro mě důležitější než efekty takže v tomto ohledu mě film zklamal a to i tím že nevyšel ve 3D.Tím pádem bych si efekty vychutnal skoro na vlastní kůži a celý dojem z filmu by byl jiný.
Jedině Willy má super killy
 
nejsempanna
Rejpaly, kteří tě nařkli z kopírování budu brzy blokovat, dokud si takováto tvrzení neověří.
Ano, řekl bych že navštěvuješ web československé filmové databáze, já si tam recenze taky čtu, a baví mě číst si cizí názory. Avšak si vždy udělám svůj vlastní. Na recenzi avatara se těším, ještě bys mohl rozebrat Terminátora4, Transformers2, Herryho pottera 2-krev, a Bathory, na tyhle jsem zvědav Smile
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
Santa
A co takhle rozebírat zpracování filmů? Například Terminátor 4, co vy na to? Podle mě docela zaostal příběh, na to jak byla verze T-800 obávaná, nic moc nepředvedla.. A možností tam celkově mohlo být víc, SkyNet super všechno, ale zabezpečení centrálního místa tak ubohý? Podle mě nezvládnutý.
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
dark knight
Herryho pottera 2-krev: podle me to melo strasne velky ohlas a vsichni cekali hodne od tohodle dilu ale podle me to bylo slabe, je fakt ze to navazuje na posledni dil. Tenhle dil byl jako byseznamovaci s vitealema a o tom jak se dostal woldemort do bradavic ale nejak me to moc nechytlo a co vas?
Admin Aim+fy , zombii
CSS je o zabave a ne o nervachBanned
 
Santa
Otevřu diskuzi o Terminátorovi a ty sem hodíš tohle? To děláš schválně nebo co?
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
nejsempanna
T4? no musíš se zamyslet, tohle je první díl chystané trilogie! Takže něco jako úvod, našli otce Conora, a teď bych, řekl že budou v dalším díle pracovat na stroji času. A 6ku si myslím že završí tak, že se to vrátí do normálu, na začátek jedničky.
Ale k T4, příběh to nebyl o Connorovi, ale o prvním Terminátorovi vůbec (ten co přežil trest smrti, kdy podepsal smlouvu se CyberDynem) efekty nářez!, ale zklamalo mě, že taková drobná ženská, která řídí stíhačku, se katapultuje, přežije, a má sebou 1kg těžkého deagla! (nelogické) a střílí z něj jednoručně, absurdní, zkusil jsem to sám, a málem jsem si vykloubil ruku. Ten krátokodobý výstup "Arnolda" byl bomba, mám ho rád, a potěšil. Nelíbil se mi konec, kdy dochází k transplantaci srdce. Jinak si mylím, že jako úvodní film (1/3 mega filmu) moc povedený. Ale T2 to nesahá ani po kotníky. Prostě James Cameron je mistr!
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
Santa
Přesně tak. Efekty luxus, jen myslím že ta T-800 když ještě nevěděl že je Terminátor, a pral se tam s těma chlapama, divný že to nebylo nějak moc poznat. Moc nelítali.. Překvapil mě taky ten 50 metrů vysokej terminátor, a následné mototerminátory. Ty mě dostaly.. Arnold byl skvělej, sice jen chvíli ale mělo to svoje kouzlo. Pár věcí přehnaných ale celkově myslim že v příštím díle to bude sakra nářez. To by měli najít laborky na výrobu termošek, poslat zpátky časem Riese. Těšim se moc
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
Hide
moc dlouhy na me
NO NEMÁM TO ALE PĚKNEJ AVATAREK?
 
dark knight
Santa napsal:
Otevřu diskuzi o Terminátorovi a ty sem hodíš tohle? To děláš schválně nebo co?

ne nedelam to naschal ale terminatora jsem nevidel ale harryho jo tak jsem napsal k tomu promin. Jinak co rikate na transformers 2?
Admin Aim+fy , zombii
CSS je o zabave a ne o nervachBanned
 
Koblizek
bomba!
 
nejsempanna
to santa:
ten hlavní hrdina (ne connor), nebyl T800, byl to předchůdce ještě před terminátorama. Tohodle vyrobil Cyberdyne-system (předchůdce Skynetu). Určitě měl jiné označení, které se pokusím až budu mít čas zjistit. Ale nebyl to T800, to byl Arnold Smile
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
Draenei
asi je to trochu mimo ale ja sa uz tesim na WoW filmGrin mal by byt niekedy na zaciatok roka 2010 ale ako poznam filmovy priemysel tak to bude o dost dlhsi casSmile
Upravil/a nejsempanna dne 22.11.2009
≈ۣۜDraenei
 
Santa
Jo to je vlastně fakt no.. Ale úplně nejvíc ze všeho mě štve že ve dvojce byl T-1000, zlepšený prototyp a ten byl celej z tekutého kovu. V dalších dílech už se nic podobného nevyskytlo.. Ve trojce Terminátorka taky luxus konstrukce, ale celkově se moc nepředvedla. Vlastně to bylo jen vyprávění celého příběhu.
Ten předchůdce byl vlastně odsouzen na trest smrti, a upsal se za polibek, to je fakt. No uvidíme jak to půjde dálSmile

to Draeneni, příště dej odkaz, nemusíš sem psát takový slohy, vlastně kopírovat
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
Draenei
nj ved som tam napisal ze to je mimo Terminatora. ale podla mna bol T4 sfilmovany celkom dobre az na niekolko vynimiek. ako uz tu uvadzali ostatni tak na to ze v SF bola centrala skynetu tak bol fakt velmi slabo chraneny. dalej to hnutie odporu malo centalu v ponorke? to bolo podla mna dost slabe na to ze to boli najdolezitejsi ludia na svete. a z coho vyrabali tych terminatorov prosim vas ked sa na tu T-800 vylialo vriace zelezo a s nim to nespravilo nic? a tiez tie jadrove palivove clanky: na to kolko ich tam bolo tak to podla mna bol dost maly vybuch. napr. v T3 Arnold vyhodil len jeden poskodeny vodikovy clanok a bol to vybuch ako nic. a tu na konci tam maju hned niekolko desiatok(mozno aj stovak) jadrovych a vybuchne to podla mna dost slabo. ale vacsina efektov bola super takze celkovo sa mi ten film pacil az na niekolko tych podla mna nedostatkov
Upravil/a Draenei dne 22.11.2009
≈ۣۜDraenei
 
nejsempanna
to santa:
ještě dodatek. v T1 byl stroj: T800, a ve filmu T2:JD byl stroj pokud se nemýlím T801. Wink měl vylepšené "mozkové" části. Jako možnost učit se (třeba úsměv, ten je jen v nezkrácené verzi filmu)
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
Santa
to panna:
Ano, to byl Arnie. Učil se úsměv, a byl křečovitejGrin Ale proti němu byl T-1000, Arnie má živý organismus na kovové vnitřní kostře, ale ten jeho protivník ve dvojce byl tekutý kov. Dokázal dělat ze sebe bodné nástroje a vzít na sebe podobu lidí, kterých se dotkl. Myslim že v jedničce to Sáře vysvětluje Reese, že ještě T-600 měli gumovou kůži, dali se poznat. Arnie už se potil, už krvácel jako normální člověk. Jsem zvědavý s čím přijdou dálSmile
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
THE_WILLY
Já se těším na film Prince of Persia má to být nářez,ale to měl být 2012 taky Grin
Jedině Willy má super killy
 
nejsempanna
willy: v PoP hraje můj oblíbený herec hlavního hrdinu, stejně jako ve filmech Mariňák a Bubliňák
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
Santa
Mariňák je dost dobrej film
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
THE_WILLY
Myslíš John Cena??Ten wrestler co je v RAW??
Jedině Willy má super killy
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3