Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
potrebujem pomoct so servermi
djfraja3
prosim pomozte, mam nonsteam, a z nicoho nic mi nejdu niektore servery(jedna sa aj o servery skillers), nejedna sa o ban, len z nicoho nic to nejde.Dokonca aj normalne vidim kto prave na servery hra, alebo ake tam mam pingy(ked pozeram zoznam serverov cez favorites). Ale ked dam pripojit na server, tak mi tam skoca len tri tie policka (sak viete kde myslimm, ta tabulka kedy sa prihlasuje na server uz). a na tej tretom policku to stoji a nejde dalej, uz sa mi stalo ze to aj islo dalej, po posilam klienta... ale dalej nic, a ked som dal zrusit, tak som v konzoli objavil toto:

Warning: using WorldTwoTextureBlend on a non-displacement surface.
Support for this will go away soon.
- Material : maps/de_aztec/de_aztec/swampground_blend_-384_-1520_-455
- Surface center : -136 -1856 -536
Warning: using WorldTwoTextureBlend on a non-displacement surface (material: maps/de_aztec/de_aztec/swampground_blend_-384_-1520_-455). Support for this will go away soon.
Warning: using WorldTwoTextureBlend on a non-displacement surface.
Support for this will go away soon.
- Material : maps/de_aztec/de_aztec/swampground_blend_12_-906_-279
- Surface center : -160 -1280 -536


skusal som to preinstalovat, vsetko mozne...ale neviem co s tym uz, z nicoho nic to nejde, ale nie u vsetkych, ale skillers hlavne a este niektore ine servery...ale napriklad skilers dead mach mi ide...ale vsetky ostatne nie
 
nejsempanna
přeinstalvoat s tím, že hru nainstlauješ do jiné složky, aby nezůstaly poškozené soubory, opatchovat na aktuální + servermaster (u nás na webu ke stažení) + texture pack.

doporučuji Digitalzone verzi NS hry.
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
djfraja3
skusal som preinstalovat, aj vsetko mozne... fakt nechapem preco to nejde totalne z nicoho nic Sad skusim este ten servermaster, sice neviem co to je Smile ale nejak skusim.... ja si idem kupovat zachvilku aj tak steam, ale este ho nemam a nemam pomaly kde hravat Sad
 
al11
nejsempanna napsal:
přeinstalvoat s tím, že hru nainstlauješ do jiné složky, aby nezůstaly poškozené soubory, opatchovat na aktuální + servermaster (u nás na webu ke stažení) + texture pack.

doporučuji Digitalzone verzi NS hry.



nebo pořídit steamaWink taky se chystám si ho pořídit
AL11 KnIgHt
 
djfraja3
nepomohlo ani to servermaster, no dufam ze ked si kupim steam, tak mi to vyriesi, len teraz z toho obchodu kde si to chcem objednat, tak to nemaju na sklade ... maju len cdkey verzie..
 
RealliTe
CD key verze je super, levná a rychlá (pokud Vám nezašlou špatný klíč Smile )...... doporučuji !!! R*
Administrátor Dust2
! pohled je jen jeden !
 
goodbeer
steamkey můžeš získat přímo zde na SKILLERS stačí kliknout nahoře na ten obrázek steamkey Wink
ADMIN SERVERU DUST2 ONLY
 
RealliTe
i tak do jde Cool
Administrátor Dust2
! pohled je jen jeden !
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3