Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
zakazovani zbrani na aim+fy
al11
Chtel bych upozornit na nesmyslne zakazovani zbrani ktere zakazuje admin lord owen na serveru aim+fy. i po napomenutí kdy jsem mu řekl proč je zakazuje mi nic neodpovedel tak jsem mu rekl ze si pujdu stezovat za nesmyslne zakazovani zbrani na mape spiderman_v2 ale nejsem si jist ze se tak ta mapa pise. chtel bych to nejak vyresit děkuji AL11 KnIgHt
AL11 KnIgHt
 
Santa
Asi k tomu má důvod, já občas také zakážu AWP když se to k mapě nehodí nebo je na tu zbraň spousta stížností.. Myslím že to není nesmyslné ale účelné
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
huhuLe
souhlasim se santou, na tu mapu se autolamy a awp proste nehodi. byl jsem ted u toho kdyz to zakazal.
 
dark knight
tohle je prave mapa na awp jde o spidera a zadna stiznost nebyla
a kazdy si muze koupit co chce podle me
Admin Aim+fy , zombii
CSS je o zabave a ne o nervachBanned
 
TotaLama
Taky se přikláním, naprosté většině hráčů se kterýma většinou tuhle mapu hraju to bez awp vyhovuje.
 
al11
Santa napsal:
Asi k tomu má důvod, já občas také zakážu AWP když se to k mapě nehodí nebo je na tu zbraň spousta stížností.. Myslím že to není nesmyslné ale účelné


JESTLI MA K TOMU SVE OSOBNI DUVODY TAK MYSLIM SI ZE TY TADY MAJI JIT STRANOU. Ja osobne si myslim ze prave tato mapa je delana na snipery awp a scout. jsou tu domy se strechama kde proste pro snipery je to delane. Rad pockam na vyjadření od panny jelikoz myslím ze zrovna na teto mape neni duvod zakazovat konkretne awp
AL11 KnIgHt
 
Santa
Bylo to jednou tak nevím co to hrotíš.. Nic proti tobě, ale chodíš si sem jen stěžovat..
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
Lord Owen
Zrovna na tíhle mapě to pro snipery delany neni. Je to mesto se střechama a každej kdo si sedne do rohu na střechu s awp prakticky vyhrál kolo. Dělám to tak pokaždý jelikož hráči sami požadují vypnutí awp a autolam-> autlamy sou automaticky nastavený na 1 do teamu(kdo ví proč asi ?!) a tak nechápu tenhle topic. Jak psal TotaLama většině to vyhovuje a sorry ale kvuli 1-2 hracum to nema cenu delat s awp. Pokud vim na AWP je tu specialní server kterej muzete vyuzit pokud se nemylím?! ale jelikož tam sou snipeři kteří to uměj tak ste proste hold "vybobkovaný" tam jít protože byste dostali záhul...
 
Santa
Pěkně řečeno.. Tí myslím že je diskuze u konce..
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
al11
Santa napsal:
Bylo to jednou tak nevím co to hrotíš.. Nic proti tobě, ale chodíš si sem jen stěžovat..


PŘEČTI SI VEŠKERÉ MOJE PŘÍSPĚVKY a pak říkej něco Wink a nevím kdo je tady přez ty průšvihyWink zrovna tebe se tady tyka kazda druha discuzeWink
AL11 KnIgHt
 
Santa
Chceš tím říct něco konkrétního?
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
Flammy
al11 napsal:
Santa napsal:
Bylo to jednou tak nevím co to hrotíš.. Nic proti tobě, ale chodíš si sem jen stěžovat..


PŘEČTI SI VEŠKERÉ MOJE PŘÍSPĚVKY a pak říkej něco Wink a nevím kdo je tady přez ty průšvihyWink zrovna tebe se tady tyka kazda druha discuzeWink


Santa tady v tom dělá pouze pořádek, zapojuje se do každé diskuze jelikož chce poradit apod. a né jako ty stěžovat si. bbSmile
Víte co dělá PANDA v lese když hoří?
-
Hoří Grin

ADMINISTRÁTOR SERVERU DUST2
 
dark knight
TO chce klid proste v tehle mape se muze nakupovat vse co je v inventari, tak bych nezakazal hned druhe kolo awp jak bylo v tomhle pripade kde jsem byl svedkem ale dal bych aspon jedno do tymu bylo nas tam 5 na 5. A pokud jde o server tak je fajn ze se to tam tak strida ze muzes hrat treba mapu jen na noze a nebo deagly a ne jen porad jedno a to same. JE to rychly server a neni to porad jedno a to same.
Admin Aim+fy , zombii
CSS je o zabave a ne o nervachBanned
 
Flammy
A s lord owenem naprosto souhlasím, na aim+fy se některé zbraně na některou mapu vůbec nehodí, takže to dělá dobře podle názoru lidíSmile
Víte co dělá PANDA v lese když hoří?
-
Hoří Grin

ADMINISTRÁTOR SERVERU DUST2
 
al11
Flammy napsal:
al11 napsal:
Santa napsal:
Bylo to jednou tak nevím co to hrotíš.. Nic proti tobě, ale chodíš si sem jen stěžovat..


PŘEČTI SI VEŠKERÉ MOJE PŘÍSPĚVKY a pak říkej něco Wink a nevím kdo je tady přez ty průšvihyWink zrovna tebe se tady tyka kazda druha discuzeWink


Santa tady v tom dělá pouze pořádek, zapojuje se do každé diskuze jelikož chce poradit apod. a né jako ty stěžovat si. bbSmile


stěžuji si pouze pokud je to na místě. toto je už po několikáté. vím že tady dělá pořádekWink a samozdřejmě ho za to chválím. ale taky si mohl vsimnout ze tady proste si jen nestezuju!!!toto uz mě štve!!!tak at to přestane tvrdit a jestli ma nejaky problem si ho s ním vyřídím klidně osobně!!! jestli je to kvuli tomu jak mi kdysi pred 5měsícema dal bann tak s tim at na mě nechodí ale mohl si vsimnout že si tu jen nestěžuji a také radím lidem kteří tady tu radu potřebují(jeden příklad třeba s tím ztraceným iphonem)Wink
AL11 KnIgHt
 
Santa
Právě o to jde, ale to by pak nebylo na co si stěžovat a on by nebyl svůj. Já tam nechodím, nějak mě tenhle mod neoslovil ale vím jak to tam chodí.
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
Lord Owen
Přesně tak souhlasim se všema krome tech ktery si stěžujou... Když zakážu awp druhý kolo (kdo ví proč?!) aby si pka lidi nemohly stěžovat že si koupili a já jim to zakázal takže příště bez toho [ne zakazat to v druhym kole jako to bylo v tomhle pripade]

Díky
 
Santa
Souhlasíš se vším kromě...Grinto mě dostalo.. Já si žádnej ban už nepamatuju co jsem ti dal, a jestli ti unikají souvislosti, to je mi celkem líto ale já jsem admin asi tři měsíce čéče.. A pokud chceš vyhrožovat tak jdi jinam, v opačném případě klidně osobně ale polízanici z toho budeš mít jen ty
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
dark knight
tak ses mel zeptat jestli to vypnout ale ty jsi to udelal hned aniz by jsi se ptal, jedine na co ses zeptal jestli nekdo ma awp. Ale ja tohle resit nebudu od toho tu nejsem ale zastavam se toho nazoru ze pokud to tam jde koupit tak to tam necham a jen to omezim. A Icewordu taky nevypinas awp kdyz lezi na zemi.
Admin Aim+fy , zombii
CSS je o zabave a ne o nervachBanned
 
al11
Santa napsal:
Souhlasíš se vším kromě...Grinto mě dostalo.. Já si žádnej ban už nepamatuju co jsem ti dal, a jestli ti unikají souvislosti, to je mi celkem líto ale já jsem admin asi tři měsíce čéče.. A pokud chceš vyhrožovat tak jdi jinam, v opačném případě klidně osobně ale polízanici z toho budeš mít jen ty


tak to jsou tři měsíce, nemyslím si že zrovna to je podstatnéWink ale byl to bann za to urážku že jsis to vzal osobně ale TO JE JEDNO. neresme tady to co bylo to byloWink myslím si že to uz bylo vyřešené.

jestli jsou v mapach udělany zbraně že jdou koupit a hlavni spravce je nezakazal tak si myslím ze by tam měli byt zachovany a to hlavne po uprave serveru a map.,
AL11 KnIgHt
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3