Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
Nový sraz
nejsempanna
Je možnost propůjčit si budovu základní školy např o státním svátku, či víkendu. Je to v centru města Uherské hradiště, není tam problém přespat i s velkou skupinou. Blízko je nonstop otevřené Tesco. Celá budova je prosíťována internetem (routery sebou), takže by bylo možno tento sraz spojit s LAN párty, kdy by jsme se mohli jako Skillers prezentovat. Toto nám může zprostředkovat hráč: AL11 (Alan Olšák).

Avšak pokus o sraz tu již byl 2x, nevyšel ani jednou. Možná by bylo lepší to udělat jen pro adminy, ale myslím si, že by se nás nesešlo tolik, aby to stálo zato, takže bych si chtěl nejdříve přečíst názory těch, co mají zájem a jsou zde uživateli. Až poté by se to dalo vypustit na veřejnost.
 
goodbeer
Rád bych jel ale jakožto pro Pražáka je pro mě 300 kilometrová vzdálenost opravdu moc = cca 1392kč za benzin . Kdyby to bylo někde v Liberci , Budějovicích tak by to nebyl problém Smile
ADMIN SERVERU DUST2 ONLY
 
strejda krepa
souhlasím s goodbeerem jsem na tom taknějak stejně ....
ADMIN SERVERU PUBLIC

We live for nothing, but we die for something....!
 
Cruel Woman
Tak v Praze je víc lidí tak se složte na benzín, my by jsme taky jely 3-4 a složily se ... ale jela bych ...
www.skillers.cz/download/user_baner/cruela.png
Admin Public 1
 
Kadel
Nemám odvoz ale kdyby jela cruel nebo kámoš, kteří oba mají auto tak bych i jel, ale zaleží na tom kdy, teď prodávám pc z osobních důvodů a nevím kdy budu mít nějaké na css


offtopic : chce někdo koupit kompa, kterého nabízim od koruny Grin
Upravil/a Kadel dne 12.11.2009
www.skillers.cz/download/user_baner/kadlatko.png

Již nejsem admin, nespamujte mi icq Smile
 
sahu
Ja vezmu klidne cely Jizni cechy...mam 4 mista v aute... muzu vzit Oldmana i Santu a jeste dva. Rozhodne bych ale rad jel a setkal se s vami osobne. Na LANce sem nebyl tak 5 let a doma, kdyz se sejdou kamosi a propojime 4 kompy a oni CSS stejne nemaj, to neni ono. To bych si dal i nejakou tu allday&nihgt party. Pojdte do toho lidi. AngrySmile
Upravil/a sahu dne 12.11.2009
Administrátor serveru MASS PUB a GG
 
killme
Hlavně nezapomeňte udělat fotky ze srazu ať i my nezúčastnění z toho něco máme Grin
 
dark knight
rad bych jel ale chce to datum atd Grin

Admin Aim+fy , zombii
CSS je o zabave a ne o nervachBanned
 
dark knight
goodbear zkus sehnat dalsi lidi z okoli a mozna by se to vyplatilo jinak ja bych jel z českého těšína. Okoli bych pribral
Admin Aim+fy , zombii
CSS je o zabave a ne o nervachBanned
 
Cruel Woman
Hle datum bude až řeknete stoprocentně kdo můžete a hlavně jak panna psal jde jen o svátky nebo víkendy ...
www.skillers.cz/download/user_baner/cruela.png
Admin Public 1
 
nejsempanna
tak já to mám s cruelou 440km, jenže kdo má hlavu, tak ví, že auto není jen pro jednu osobu. pokud se najde pražák, který nabídne obdobný místo srazu, proč ne? bude to lepší. já to dělám pro vás, pro mě za mě, žádnej sraz nechtějte. teď je to jen ve vašich rukou jak se domluvíte. mě by se líbili vánoční svátky třeba.
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
sahu
Tak vanocni svatky venuji rodine. To nedam Sad
Administrátor serveru MASS PUB a GG
 
goodbeer
TAk já bych moch vzít Krépu o dalších z Prahy nevím tak se hlašte Smile
ADMIN SERVERU DUST2 ONLY
 
strejda krepa
jasný goodbeer ... nějak se domluvíme... přemýšlím, kde tady něco podniknout, ale u mě asi těžko... nejsou na to podmínky...
ADMIN SERVERU PUBLIC

We live for nothing, but we die for something....!
 
Santa
Jak napsal Sahu, do auta se nacpe víc lidí, pokud má někdo třeba kamion tak je to lehčíPfft Ale jsem rozhodně pro..
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
RealliTe
Mě stačí vyzvednout v Humpolci, má te to při cestě z Prahy do Brna a pak Hradiště. Nápad je to dobrý ! R*
Administrátor Dust2
! pohled je jen jeden !
 
THE_WILLY
Ja bych klidně jel s goodbeerem.Problém by byl jak vzít PC a jestli by mě máma pustila. Grin

Jedině Willy má super killy
 
Lord Owen
THE WILLY napsal:
Ja bych klidně jel s goodbeerem.Problém by byl jak vzít PC a jestli by mě máma pustila. Grin


nejsempanna napsal:
Je možnost propůjčit si budovu základní školy např o státním svátku, či víkendu. Je to v centru města Uherské hradiště, není tam problém přespat i s velkou skupinou. Blízko je nonstop otevřené Tesco. Celá budova je prosíťována internetem (routery sebou), takže by bylo možno tento sraz spojit s LAN párty, kdy by jsme se mohli jako Skillers prezentovat. [/i]

 
crazy69
:-D ty jo, já nevím kde budu na vánoce (jestli mimo domov nebo doma (doma nebudu) nebo někde jinde než doma, ale nejspíš sám je budu trávit no :-D) a vy řešíte sraz, až vyřeším kde budu na vánoce tak Vám řeknu, ale klidně bych se i přidal :-D nejsem proti srazu :-)
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
WanISh3k
ja bych se klidne pridal kdyby ne nekdo nalozil v praze Grin ale udelal bych to az po vanocich.dost lidi ma kvuli tomu schon.
No Skill No Aim,Gr8 Steam High Brain

WanISh, skillu a lucku se zbavíš!!!
Grin
Mě nosí Dárky Ježíšek
Demence je všudypřítomná,hlavně u kinders CS:S hráčů
A PODPIS UŽ MĚNIT NEBUDU Grin
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3