Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
The Blue Screen of Death
Black Hawk
Ahojte..vygooglil jsem si, ze tento problem postihuje mnohe uzivatele windows vista...a proto se ptam, jestli o nem nevite vic pls... jmenuje se to "The Blue Screen of Death" a docela zakerne z niceho nic se objevi modra obrazovka s texty takovyho smyslu, ze jen microsoft to mohl vymyslet Sad prosim o pomoc...kdyz hraju a mluvim s nekym a v konverzaci nas prerusi tahle NEPRIJEMNOST, docela me to dokaze nastvat Sad
davam sem odkazy na screeny tedle lamkoviny Smile
http://jmobley123...death1.jpg
http://dustyhawk....ews1_1.jpg
je nejspis spusty a spousty verzi teto ssystemove hlasky.
Predem diky za pripadne info popr. reseni problemu!!
 
Santa
Tomu se nevyhneš. Česky takzvaná "Modrá smrt". U Visty normální věc po nějaké čase, způsobeno je to přetížením procesoru a systému..
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
Tox
Mám Visty už rok a ještě se mi to nestalo asi máš slabý procesor Cool
------------------------
I .tØx' má své dny Grin

HC Plzeň 1929 foreωer » Rap Lover » Girl Lover

[img]http://i34.tinypic.com/21ctmbr.gif[/img] is not a valid Image.
 
Flammy
Souhlasím přesně stím co napsal Santa, říká se tomu ''Modrá smrt'', měl jsem Vistu a nikdy mi to nenaskočilo jelikož jsem o pc dobře pečoval, u XP se mi to stalo, vyřešil jsem to ''Formátem pc a nainstalování OS znova''. Je to celkem běžné, jakmile se systé neudrží a spadne, tak ti naskočí tahle smrt.Smile
Upravil/a Flammy dne 10.11.2009
Víte co dělá PANDA v lese když hoří?
-
Hoří Grin

ADMINISTRÁTOR SERVERU DUST2
 
nejsempanna
myslím že nejde o přetížení procesoru, ale nedostatek paměti RAM. před instalací ServicePacku1 když jsem ještě měl Visty, tak mi to taky dělalo. Naštěstí ta Záplata je opravdu k něčemu dobrá, vyladila mnohé neduhy Visty, protože ji vydali moc čerstvou. Doporučuji tento SP nainstalovat. Či upgradovat OS.
Visty ano, ale jen na zbytečně silný počítač pro OS.
Pokud však máš SP1, tak doporučuji formát C:\. Protože Visty si jej zaslouží pravidelně tak 2x/rok. Proto vždy pro Microsoft Error ať už XP,Vista,7 či jakýkoliv, tak se stihnou pořádně zasvinit registry. A než se s tím piplat přes software, uklízet a podobně, tak raději vyformátuji a nahodím během 40minut vše do původní podoby. Proto vždy doporučuji mít C:\ vždy jen pro OS. aby se nemuselo nic složitě zálohovat.
defragmentace? antivir scan? def-reg?: Grin naco? formát je rychlejší a jistější.
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
Santa
Procesor čtyřjádro celkově 10 GHZ a RAM 4 GB nestačí? Tak to už pak nevim tedaPfft Jo zformátuju radši vše..
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
wildak
santo co to mas za prosesor ? 10Ghz ?Grin jo myslis 4 jadro o taktu 2.5 ghz Smile
 
nejsempanna
s těma GHz z procesoru bych to nepřeháněl. Každé další jádro už nejede nikdy na 100% Smile
Ale jak říkám, není to jen o výkonu. Můžeš si Vistu pustit třeba na motoru od traktoru, a že má sílu, a stejně ti to bude padat. ale když si ten motor rozebereš, uděláš generálku jednou za čas, vyčistíš. tak to poběží určitě Smile
Buďto preventivně z nudy, nebo při podezdření na vir a podobném problému.
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
Santa
Ok, nechám se inspirovat a budu bojovat proti smrti
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
Koblizek
Santa napsal:
Ok, nechám se inspirovat a budu bojovat proti smrti


OK, budu bojovat v "Battle Against Death" Grin
Inak kamose ta "blue death" postihla uz trikrat
 
nejsempanna
mě kdysi podobný Blueascreen spouštěl Trojan.exe ale to už je historie, jelikož to bylo na Win98SE :-D
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
Santa
Tak to už je vážně historieGrin Ale já teď budu přecházet na Win 7 tak uvidímeWink
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
Black Hawk
Santa napsal:
Tak to už je vážně historieGrin Ale já teď budu přecházet na Win 7 tak uvidímeWink

taky asi prejdu Smile
jinak na za dob 98cek nebyly jeste viry tak znamy...takze aplikace s nazvem trojan.exe je (byla) dost nenapadna Grin
 
Tox
Když sem měl XP tak se mi to stávalo ale Visty mám už prez rok a šlapou bez nejmenších problémů a ještě sem reinstall nedělal Cool

Jinak o rozdělení Hardisku sem přemýšlel ale nechal sem ho v celku na zálohování dat mám externí 2.5 Disk Imation 320GB takže pohoda Pfft

Jinak kdyź PC nemůže Format pomůže

------------------------
I .tØx' má své dny Grin

HC Plzeň 1929 foreωer » Rap Lover » Girl Lover

[img]http://i34.tinypic.com/21ctmbr.gif[/img] is not a valid Image.
 
nejsempanna
Win7 doporučuji! Je hezčí než Vista, má doladěno spousty vychytávek, které usnadňuje práci na PC (najděte si někde recenzi, je toho dost) A hlavně má zcela vychytanou spodní lištu, konečně nějaká revoluce.
Avšak komu se nelíbily Visty, protože je tam pár změn, třeba v Ovládacích panelech (byla tam možnost staré zobrazení/nové), tak v W7 jsou již nové zobrazení a třeba Malování je udělané podle Office 2007, takže těžce stravitelné! Ale člověk si zvykne, Kdo z vás si pamatuje přechod z 98 na XP, také byl těžký.
Doporučuji si pak pomocí externí aplikace změnit login screen. Protože je děsnej! Wink
Abych neutekl od tématu, na Win7 jsem měl hned na začátku také jednou BlueScreen, a to proto, že jsem se mu snažil vnutit ovladače od zvukovky SoundBlaster Audigy 7.1, které byly dělány pod XP. Doporučuji, nedělat to! Grin
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
remy10
tak ja muzu jedina potvrdit, to co zde NEJSEMPANNA avizoval, a to ze doporucuji prejit na win 7. nepada to, ma to mensi naroky na vykon nez Visty a lip vypadaj Smile. Ale ve vsi podstate jsou Sedmicky jen vypilovany Visty. jedou na stejnym jadru v6.1 jako Visty a kluci z Microsoftu si precetli par for, udelali si pruzkum na co lidi nejvic u Vist nadavaj a to pak u Sedmicek zlepcili. Vysledek je kvalitni a stabilni system ktery asi v budoucnu nahradi XPčka.

ale k tematu - Modra smrt me potkavala na notasu s win XP po nejakym roce pouzivani. Nyni mam na PC win 7 Ulitimate x64bit a jeste predtim win Vista ulitamate x64bit a nikdy me modra smrt nepotkala.

Pokud chcete obcas preinstalovat windowsy nebo formatovat disk je dobre si rozdelit disk na dva oddily - jeden systemovy a druhy na data jako filmy,hry atd. ten systemovej si vzdy preinstalujete ci zformatujete dle libosti a data vam zustanou Smile a pak vam Modra smrt nemusi desit.

P.S.: me se login screen nahodou libi Smile strasne nerad si instaluju externi aplikace na upravu winu, jednou sem si zmenil XP tak aby vypadaly jako Visty a snizil jsem si tak vykon PC min o 10% :-( a pak se mi to strasne tezko davalo zpatky. ale tak zase je to asi vec nazoru a vkusu Smile
Upravil/a remy10 dne 11.11.2009
STEAM OWNER
Posledni veta pred smrti: "Bacha na dlouhe je awo"
Grin
 
Tox
Když už sme u toho kolik stojí Windows 7 a jaký typ by ste mi doporučili ? Jinak já sem s Vistama celkem zatím spokojen neměl sem s nima ani jeden problém. Podlě mě modrá obrzovka je tím že je nedostatek virtuální paměti čili RAM, procesor s tím nemá co dělat Cool
------------------------
I .tØx' má své dny Grin

HC Plzeň 1929 foreωer » Rap Lover » Girl Lover

[img]http://i34.tinypic.com/21ctmbr.gif[/img] is not a valid Image.
 
vojtisek
Tox napsal:
Když už sme u toho kolik stojí Windows 7 a jaký typ by ste mi doporučili ? Jinak já sem s Vistama celkem zatím spokojen neměl sem s nima ani jeden problém. Podlě mě modrá obrzovka je tím že je nedostatek virtuální paměti čili RAM, procesor s tím nemá co dělat Cool
tady si počti sám co od toho čekáš a tak.. :http://windows.microsoft.com/cs-CZ/windows7/products/home?os=winvista
 
nejsempanna
to TOX:
myslím že upgrade z Visty na win7 je levnější, pokud máš originálku. Ale nejsem si teď jistý.
Kolik stojí? stejně jako u Visty Microsoft myslel téměř na každého, a podle toho jak obohacený Windows chceš, tolik za něj zaplatíš. Myslím že je cena od 1300Kč(basic) až po 7500Kč(ultimate).
s těma Ramkama jak tvrdíš, jsem již psal výše Smile
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
Tox
Panno díky ale 7500 se mi za Windowsi dávat nechce ale asi se na to podívám Cool Jinak jo mám originál Visty měl sem je už nainstalovaný na PC sestavě Cool
------------------------
I .tØx' má své dny Grin

HC Plzeň 1929 foreωer » Rap Lover » Girl Lover

[img]http://i34.tinypic.com/21ctmbr.gif[/img] is not a valid Image.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3