Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
Iphone Dobra sprava
Bublin
Dobry den muj iphone se nasel diki tobe al11 Diki mnohokrat za radu a ta osoba co mi ten mobil ukradla ma trocha víc prifarbený obličej na Fialovo a ješte skončil v ustavu pro mladistve
ňKončim rozdavam steam hry lubovolne mam jich 35 For freee
 
Santa
Jako nechápu proč má přibarvený obličej, je ti 14, mi řekni jak jsi ho jako zrychtovalGrin Myslim že až budeš větší, bude z tebe dobrej spisovatel a dramatik, vymýšlet si umíš opravdu dobře..
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
Flammy
Kdybys mu zmaloval obličej jak si psal, tak to máš na trestné stíhání, a jak napsal Santa, jdi na spisovatele a napiš jak ti ukradly iPhone a jak si to vyřešilSmile
Víte co dělá PANDA v lese když hoří?
-
Hoří Grin

ADMINISTRÁTOR SERVERU DUST2
 
dark knight
nech te ho prosim vas ja se taky nikdy nebiju za me to delaji jini lide. Takze neni co resit a jinak bud rad ze mas mobil, dej si ho na snurku kolem krku
Admin Aim+fy , zombii
CSS je o zabave a ne o nervachBanned
 
Woody
hele proc by se nemohly pobit??když se pobijou nemusi to jit na trestné stihani.
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
 
Bublin
j chapu te dark knight snurka kolem krku no diki takze jak mi ho bude tahat tak mne i pri tom zabije dik. Grin
ňKončim rozdavam steam hry lubovolne mam jich 35 For freee
 
dark knight
ale prosim te kdyz is to das kolem krku vzdycky ucitis ze ti na neho nekdo säha a nebo retizek a kolem k pasu
Admin Aim+fy , zombii
CSS je o zabave a ne o nervachBanned
 
Flammy
Darku, vždycky je výhoda mít někoho kdo tě vytáhne s průseru, ale taky vždycky musíš myslet, že toho dotyčného můžeš dostat do problémů, ale to je na domluvěSmile
Víte co dělá PANDA v lese když hoří?
-
Hoří Grin

ADMINISTRÁTOR SERVERU DUST2
 
Santa
Proč by mu někdo tahal za šňůrku? Jedna věc je že ho přepadávají a okrádají každej den, druhá věc je že je něčím zajímavej a tím se cítí v kolektivu oblíbenejPfft
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
zohan
Santa napsal:
Jako nechápu proč má přibarvený obličej, je ti 14, mi řekni jak jsi ho jako zrychtovalGrin Myslim že až budeš větší, bude z tebe dobrej spisovatel a dramatik, vymýšlet si umíš opravdu dobře..


Santo na 14-tileteho ma asi hodne penez nemyslis kdyz ma iPhone? tak myslim ze by asi nebyl problem zaplatit mu fialovej oblicej Grin
Sem uplne v pohode Smile
administrátor DUST2
 
Santa
Ve čtrnácti mohl iPhone dostat třeba k narozeninám ale není to stopro takovej boss aby tohle dokázal. Příště bude dotaz co má dělat, že mu ukradli auto když ho vezl z myčky..
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
zohan
vsechno je mozny GrinGrin
Sem uplne v pohode Smile
administrátor DUST2
 
Bublin
Tenhle iphone sem si koupil sam
ňKončim rozdavam steam hry lubovolne mam jich 35 For freee
 
al11
tak nemáš vůbec zač Wink chtěl jsi nějakou radu a dostal jsi ji. myslím si že není problém někomu zmalovat obličej do fialova i když je vám 14 vemte si že tedka dívky přicházejí o pannenství i ve 13 tak nevím proč by si 14lety chlapec nedokazal zařídit partu lidí kteří by to udělali za něj. ale jak říká dárk taky se nebiji a kamarádi to řeší většinou rychlej než jáGrin což mě někdy i naštvě:-)
AL11 KnIgHt
 
dark knight
tak to mas pravdu alli sam vis jak vipada ten muj osobni ochrance byl ve vezi jak se lizali koule Grin ten s rezavimy vlasy
Admin Aim+fy , zombii
CSS je o zabave a ne o nervachBanned
 
strejda krepa
omg, výživná diskuze ...
ADMIN SERVERU PUBLIC

We live for nothing, but we die for something....!
 
Santa
Omg výživnej pravopis spíš..Stydtě se pánové
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
dyna
Myslím že by bylo lepší nechat tady ala a bublina o samotě. Když vidím, jakým způsobem řeší věci teť, nechtěla bych číst příspěvek na stejný téma tak za 3-4 roky.
skype - Hanavoj1
Někteří se dokáží změnit rychleji než počasí na horách.
 
Flammy
Dyno, někdy to nejde vyřešit jinak než pěstně:-D mám zkušenost, né vždycky se tomu vyhneš:-(
Víte co dělá PANDA v lese když hoří?
-
Hoří Grin

ADMINISTRÁTOR SERVERU DUST2
 
Tox
Ano Flammy je to tak ale já osbně upřednostňuju domluvu, neponížím se na tolik abych měl zapotŕebí se prát z toho už sem vyrostl a souhlasím s Dynou i kdyź můj pravopis taky není žádný med Grin
------------------------
I .tØx' má své dny Grin

HC Plzeň 1929 foreωer » Rap Lover » Girl Lover

[img]http://i34.tinypic.com/21ctmbr.gif[/img] is not a valid Image.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3