Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
skillers
Psyychoo93
Nejsempanna: řekl bych že dost hráču odešlo po změnách někteří ke konkurenci jiní na banlist :-) 600000 lidí to je dobré ale to se musí počítat zaprvé od doby kdy se servery změnily a za druhé se asi počítá když se přihlásím každý den stokrát že je tam sto návštěv ne??? to opravdu newím tak nemůži kritizovat a zpochybňovat udaje jestli jsem řekl kravinu tak sorry :-) ano je pravda že kydyb ses nestaral o skillers tak ty servery nejsou :-) abych pravdu řekl n bombon nečám a muj první příspěk byl přesně v kritivkém stylu jaký jsem chtěl :-) ano někteří admini jsou vpoho dokonce pokud si pamatuju vycházel jsem i stebou dobře nejsempanno ještě před změnymi serveru :-) když už se bavíme o daminech tak by měla bát stejná měřítka pro všechny hráče (ohledně banu) žádnýslušnák nejsem to vím mám sam 5 banu za sproste mluveni a ignoraci admina takze z casti si mozna za tu aroganci muzu ja (prosím neberteto ze si protiřečím) nejsem sám kdo sito myslí ale někdo my ta zase uržitě nabulíkoval :-) doufám že ty moje chyby přelouskáš stydím se za to ale každým ujde něco jinýho v některých věcech bych mohl zase já nazvat tebe negramotným :-) jo
 
Psyychoo93
santa:to sem rád že to bereš s homorem já to také beru s humorem. chyby mám a jak sem řekl stydím se zaně ale i tebe mych v některých věcech mohl považovat za negramotu :-) melu pátý přes devátý hele asi usuzuješ stoho že o psychologi nic newiíš newadí dám ti besedu (Psychologie je věda, která studuje lidské chování, duševní procesy a tělesné prožívání, včetně jejich vzájemných vztahů a interakcí) doufám že si domyslíš jakjsem to myslel pokud ne rekni pozvc si někoho intelektuálně zdatného který by ti to vysvětlil :-)
 
Psyychoo93
Tak konečně ty procenta- 400% důvod zatím se mi nestalo a to že hraju csko si 3 roky ikdyž přerušovaně aby se někde dělali upravy serveru po kouskách pro měně zdatné(vždy se server vypnul dejme tomu na týden a udělali jse upravy , pak se server znuvu spustil a hračí měli možnost se vyjádřit k upravam pokud bylo vše o.k nic nezměnilo pokud ne udělalo se to tak jak chtěla věčína hráčů) tady se na to ovšem nekouká (myslím na názor hráčů¨)
-350% je balanc týmu ovšem balanc je dobrej vyrovnává týmy ale pokud mně to běhěm třech kol třokrát přehodí je to dost otravný a na hov*o
-250%za to že hráči si nejsou rovni (myslím tím bany nejsou posuzovány subjektivně) kdo by nevěděl význam slova subjektivně si najděte ve slovníku :-)
dále tu nebudu zmiňovat to že co mi napsal crazy (pochopil jsem to jako nepřispěl si tak nemáš do toho co kecat )
dále i klady
přínos fast dl (rozhodně o tom není sporu) jinak mně už nic jinýho nenapadá kromě banlistu který sem již zmiňal možná ještě je dobré to že si můžete zamluvit server
a zase z jiného soudku třeba takový admin zohan která hrál na dust 2 -u teroristů byl cheater dával si nás přes dveře (myslím že i v jednom unbanu to nejsempana řeší s někým takže asi tuší jaký to je) a samozřejmně zohan se taky nacházel u teroristů zeptal jsem se ho jestli ho zkontroloval (absolutně slušně) nic neodpověděl nakonec když jsem ho chvíli otravoval napsal že ho to nezajímá a že jde jinam a odešel samozřejmně důkaz nemám a někdo mi to nabulíkoval takže je to nedůvěryhodné ale já si myslím svoje) :-)) dále bych znovu chtěl říci že na skillers jsem hrával rád nerad jsem se stím server loučil
tak nakonec bych chtěl říci že ikdyž jste arogantní a kamenujete mně tady za mojí češtinu a přes to všechno vás stále uznávám jako lidi moderní a rozumné homo sapiens sapiens toť vše díky za pozornost
 
Psyychoo93
naposled bych chtěl uvést že tu nejsem proto abych prudil ikdyž byl to muj prvotní záměr vyjádřil jsem svůj názor a co se nestalo přesně to co jsem čekal (hledáte chybu ve mě ale u sebe jste ani nazačli ) slovo chyba v závorce nemyslím teď jenom jako v souvislosti s češtinou jenom pro ty kdo by nechápal :-) myslím si že jsem tu nepoužil vulgárních =(myslím až na jedno)-(sprosté slovo odborně nazýváme vulgarismus) slov a jednal v rámci slušnosti
 
Psyychoo93
chtěl bych se omluvit všem které jsem nepráven osočil ,jestliže jsem jednal na obranu sebe nebo jiných jsem připraven to opakovat děkuji za pozornost :-)
 
Santa
Na tohle se nedá nic říct. Je mi tě líto..Grin
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
Lord Owen
Tak tohle je absolutní inorace všeho. Nevim proč si na tohle zase zakládáš další TOPIC je jich tu o tom dost. Ale to je jedno. Myslím že když chceš jít jinam tak si jdi nikdo tě nedrží, a proto vůbec nechápu proč si tu stěžuješ jak malý děcko, chceš jít = jdi my tě nedržíme. Jestli si někdy četl hlavní stránku tak bys vidě že je tam že se na srvrech pracuje a vše není dokonalé, takže se to musí v průběhu upravovat a nové srvry je potřeba testovat za pochodu...
 
nejsempanna
takže jsem pochopil, že na našich serverch hrají dobří lidé, takže by tě možná i trošku ban zamrzel. Zatím toho ale nevidím důvod.
Neděláme to zadarmo? Grin a můžeš mi prosímtě říct, za co? Za peníze? od koho? mě někdo platí? Docela bych se chtěl pobavit, kdo platí adminům, kdo platí mě, crazyho a další. Možná vlastně někdo platí i čtenářům tohoto webu. Grin Reklamu tady nenajdeš krom jedné, a to bylo výměnou za jeden sponzorský dar z dobré vůle a to reklama na "zahradní potřeby". Další reklama je na steamy klíče, ano z toho něco málo máme, ale jen drobná % z prodaných her přes nás, což popravdě je opravdu zanedbatelné, jelikož jsou to nonsteam hry, a všichni chtějí hrát zadarmo. Tos mě opravdu pobavil.
A opravdu nemám zapotřebí lhát s tím, že nechodím ke konkurenci, nemám proč Grin kamarády mám jen zde, a jako plním zde i trochu adminskou část. takže proč hrát jinde?
doplnění:
Teambalance vyrovnává perfektně, a proč tě to přehazuje? protože jso uhráči, kteří se odpojují a další, kteří mají rádi příkaz retry, což znepřijemňuje hru jak hráčům kteří se chtějí připojit, tak teambalancu, který s ním právě v tu chvilku ne/počítá.
Změna serverů ještě ani teď není úplná. Možná si myslíš, že si vezmu dovolenou, anučím se v Source-mode, a celou dovolenou vložím do toho. omyl. Probíhá to průběžně, protože bych servery pro tebe, musel vypnout na měsíc. Snažím se jakýkoliv volný čas vložit právě do tohoto. Ale platit servery, mít je vypnuté, a pořád číst, PANNO, KDY BUDOU SERVERY? PANNO PROČ TO NEJDE? PANNO? ne, děkuji. Tímto způsobem který navrhuješ ty, by odešlo více hráčů než takovým jakým se to řeší.

PROSÍM TĚ, ROZMYSLI SI CO NAPÍŠEŠ, NEŽ NAPÍŠEŠ 10 odpovědí, dá se tu užívat tlačítko editace, nebo trochu se zamyslet nad tím co píšeš. Nebo tu snad honíš forum rank? Grin myslím, že ne, tak to tu nedělej tak moc nepřehledné. Díky za pochopení.
Upravil/a nejsempanna dne 06.11.2009
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
dyna
Nerekla sem ze si bez nazoru, ale sam jsi napsal, ze ti to rekli lidi. Neznas me, tak nerikej ze ja jsem bez nazoru. Dal uz reagovat nebudu.
skype - Hanavoj1
Někteří se dokáží změnit rychleji než počasí na horách.
 
strejda krepa
Tak po přečtení téhle diskuze docela koukám, co se nám tu objevilo za člověka.
To, že si lidé stěžují je normální ( lidé si stěžují úplně na vše, zažil jsem na dovolené, že si lidé stěžovali na malé vlny, druzí na to že vlny byly velké ) avšak nechápu a nikde nevidím Tvojí konkrétní stížnost na konkrétního admina. + Důkaz o jeho "činu" ... Uvědom si že na nějaké udání musíš mít také důkaz viz hl. nabídka vlevo, kterou máš zajisté prostudovanou. Když si chceš stěžovat napiš přesně CO ti vadí ať se Tvým problémem můžeme zabývat. Jenže jak tak koukám ty máš problémů hodně a ani si spíš tak nestěžuješ, jako se snažíš někoho z nás vytočit ... Uvědom si, že tu nejsme od toho, aby jsme se s někým takovým jako jsi TY zdržovali nebo nedej bože rozčilovali - tohle opravdu nemáme zapotřebí.
Vidím v tobě jeden zásadní problém a to je nějaký Tvůj zvláštní druh komplexu- čili potřeba se s někým hádat a dokazovat mu, že Ty jsi ten, kdo má pravdu a že mi ostatní jsem naprostí Idio...
Nesnaž se mě poučovat o věcech, které si sám najdeš na encyklopedii na nejmenované serveru. A když tam už budeš, zadej si tam co to znamená narcismus ! Třeba se o sobě něco dozvíš...
Prosím, neber tenhle příspěvek jako napadání Tvé osoby. Když tu mluvíš také o těch procentech, napiš sem v kolika procentech je to také tvůj názor.
Děkuji za pozornost asi už nemám co dodat.
ADMIN SERVERU PUBLIC

We live for nothing, but we die for something....!
 
crazy69
Psycho jestli opět začneš spamovat a nebudeš si editovat své příspěvky vyrazím tě z webu a pak ze serveru. Ne za to že si stěžuješ, ale za tvoji prominte dmnci.
Zkusto ještě jednou a jdeš.
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
Psyychoo93
Mno tak mojím umyslem bylo oprvadu vás vytočit :-) což se mi povedlo ikdyž říkáte že ne to co jsem psal v procentech je na 100% moje uvaha mno tak mi tak připadá že tady ze mě děláte dementa ale u sebe jste se ani nezastavili ano definice pojmu jsem zkopíroval na určitém nemenovaném webu aby jste tomu rozumněli a aby tam nebyli chyby .-) jelikož si zjistil že sem to zkopíroval pochopil jsem že ty sis ty pojmy musel hledat (co znamenají( ale to newadí ) omlouvám se za editaci to jsem nevěděl učeený z nebe nespadl kromě vás !!!! chtěl jsem vyzkoušet jak zareagujete a můj výsledek : nejsempanno pro mně byli tvoje odpovědi smysluplné a pochopitelné navíc se mi zdá že si mě dokonce přesvědčil že jsi dobrý člověk jediné co bych vytkl je že ses nade mne povyšoval jinak si myslím že si solidní člověk (po tom co sem tady psal to nedává smysl):-) ale chybovat je lidské crazy: je vidět že některé věci si si vzal opravdu vážně a podle toho si napsal svůj poslední komentář zdá se mi že všechno si vztáhl na sebe (myslím tím kritiku) a špatně se stím srovnáváš ostatní adminy a lidi co mmě osočovali kometovat nebudu dále záleží pouze na vás jestli mi dáte ban na skillers nebo ne (vyjádřil jsem pouze svůj názor) a naposled se chci omluvit lidem který sem neprávem osočil nepravdivou infrormací což je asi jenom nejsempanna nechci abyste si mysleli že sem couvl což není pravda ale už jsem si udělal o vás obrázek :-)))))) díky
 
THE_WILLY
No jistě zase mi někdo smazal příspěvek
Jedině Willy má super killy
 
strejda krepa
hledat jsem si je nemusel nýbrž přesné definice na obhájení svého názoru nepotřebuji Pfft ale často jsem tento server využíval při svém studiu... a tobě bych doporučovat totéž ...
Prosím o LOCK plácá tu už nesmysly...
ADMIN SERVERU PUBLIC

We live for nothing, but we die for something....!
 
crazy69
Nevztahoval jsem to na sebe, ale bráním skillers a vím co se vše tady udělalo a dělá proto aby se měli hráče lépe a lépe
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
Psyychoo93
strejda: ano já přesnou definici potřeboval jalikož sem tě tu nechtěl zahlťovat složitým vysvětlováním -dané pojmy bch měl umět tekže se mi jednalo pouze o krátkou a jasnou definici--plácám nesmysli pokuď ti to jako nesmysl přijde -- přide mi to jako kdyby si nevěl co tu povídáš já svůj názor neobhajoval na nejmenovaném serveru -daný server se používá při vyhledávání informací ne při obhajobě názoru nýbrž teorie která ovšem musí vycházet z vědecké praxe nebostudie ale nikoho jsem neviděl že by si podle uvedeného serveru obhajoval názor použiji tvoje slova než něco napíšeš zapni mozek :-)Grin
Upravil/a Psyychoo93 dne 06.11.2009
 
Psyychoo93
the willy čím jsi chtěl obohatit tuto diskuzi
 
crazy69
Psyychoo93 - nepochopil co jsem mu psal, edituj své příspěvky. čau, na webu jsi skončil.

KONEC DISKUSE
Upravil/a crazy69 dne 06.11.2009
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3