Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
skillers
Psyychoo93
Guten tag tak se mi zdá že co to tu nejsempanna vzal pevně do ruky všechny servery a kompletně skillers se o 1000% zhoršili nejsem sám kdo si myslí inak bych to tady napsal dále bych se chtěl zeptat jestli na techto serverech hraje 500 000 hráčů protože to se mi nezdá zvláště po nových upravách serveru kdy se náštěvnost na některých serverch přinejmenším zmenšila (kromě dust2) myslím že celej problém je pár arogantních adminu a hlavní problem je nejsem panna skillers jsem mel rad a chodil jsem tam kazdy den ale teď si tam jdujenom pokecat se známíma dále bych se chtěl zeptat co je pravdy na tom že někteří adminové když hrajou si k sobě dávají cheatery nebo je prostě nechají slišel jsem to od docela dosti lidí a podotýkám nejsou to lamy po tomhle příspěvku nečekám že tu budu ještě vítán ale chci vědět co je pravda a jsou doměnky a málem bych zapomněl někdo s adminů mi tvrdil že nechodíš(myslím tím nejsem pannu) na zaparit ze to neni mozny pritom te tam kamos videl a dokonce do tebe jel pecky tak se chci zeptat jestli mezi vámi adminama si říkáte všechno a odvádíte práci jakou máte je tu i jedna pochvala a to je banlist to je docela zásadní plus mno ale stejně si myslím že od vás bodou vic a vic hraci dezertovat az zaniknete mno a vsem co jsou toho stejeho nazoru doporucuji server efox a nakonec bych chtel poprosit abyste mi tu nerikali ze jsem lamka protoze to vim:-DDDD (ale ja vim ze to stejne reknete protoze nic jinyho na obranu mit nebudete) dekuji !!§
 
wildak
no popravde s vedenim skilers taky nejak nevychazim ...
ale myslim si ze panna uz toho kvuli tomu obetoval dost a jen tak projetk zaniknout nenecha .. a ze se docela o nej stara a iivestuje nemale prostredky ( myslim si)
a za druhe negativni kritika je taky nekdy dobra .. motivuje to vedeni k vytvoreni takovych podminek aby byl projekt dostupny vsem hracum...
tot muj nazor .. nekamenujte me .. je to pouze muj nazor ..

BTW ban list je opravdu na vysoke urovni...
 
dyna
V prvni rade bych ti doporucila naucit se psat ve vetach.

2 admini cheatery banuji, pokud se dostanou pres anticheat. To ze ti nekdo nabulikoval, ze si prehazuji cheatery k sobe, neznamena, ze je to pravda.

3 pokud se ti na serverech nelibi, tak jdi hrat jinam. Nikdo te na nich nedrzi. Na pokec s kamosema muzes pouzit icq, nebo skype.

4 mas dojem, ze jsou admini arogantni? Myslis si snad, ze kazdej z nich poleti na kazdy zapiskani hracu jak poslusnej pejsek? Urcite ne!
Upravil/a dyna dne 05.11.2009
skype - Hanavoj1
Někteří se dokáží změnit rychleji než počasí na horách.
 
crazy69
Guten tag tak se mi zdá že co to tu nejsempanna vzal pevně do ruky všechny servery a kompletně skillers se o 1000% zhoršili

Majitel je pořád stejný od počátku a to jest NEJSEMPANNA, takže nechápu co přebral? pořád to vede akorát se to jen zlepšuje pro hráče. a jak řekla dyna, nelíbí se ti něco? jdi jinam, takových jako jsi je tady dost.

Stěžovat si umí každý, pochválit málokdo, psát kdo si stěžuje neumí nikdo.

Kolik ti je? Kolik bys přišpěl na chod všech serverů? Kolik si myslíš že stojí tolik serverů na 1 měsíc?

Povídej jsem na Tebe celej nažhavenej.

crazy69
Hlavní administrátor
Člen týmu skillers.cz
Zástupce majitele v době jeho nepřítomnosti


Šup do mě, absolutně nemáš ponětí co obnáší vést všechny servery a platit vše z vlastní kapsy.

Příklad už jsem do projektu dal cca. od oka úplně 8 tisíc? a čas? ani nepočítám co jsem strávil na všem kolem. Vše dělám pro hráče, nic z toho nemám, kromě pocitu.

Máš slov nebo budeš jen kecat kolem? Mluv přímo a neobviňuj když neznáš nic z toho co se tu děje.
Upravil/a crazy69 dne 06.11.2009
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
nejsempanna
mě někdo viděl na zapařit serverech? Grin dodej důkaz. jelikož žádný není (můj nick si může vzít kdokoliv), naopak mám i lidi, kteří chtějí odejít od nich k nám. Ale po tom ti je prd.
Díky za pochvalu banlistu.
Servery jsou horší? možná protože nejsou tuctové kterých je scéna plná.
hráčů od ledna je na našich serverch už dávno přes 600.000.
a prázdné se mi nezdají, v půl druhé ráno v týdnu a stále se hraje Smile
jsem problém? ale kdybych nebyl, tak není ani skillers.
arogantní admini? jsou, ano je to možné, ale jen vůči těm co nedodržují pravidla a podobným, jako jsi ty Smile jelikož nečekáš že ti za takovýto komentář či chování na serveru dá admin bonbon či čokoládu. četl jsem cos napsal, a tvá gramatika je hodná prvnímu stupni ZŠ.
ale jak říkáš, pokud nechodíš hrát, a chceš jinam. já tě tu nedržím, pokud vím, hraješ tady dobrovolně. zbytek snad napsala dyna spolu s crazym.
KDYBYS BYL TAK HODNÝ, A ŘEKL PROCENTO PO PROCENTU (MÁŠ JICH 1000) CO SE TAK HODNĚ ZHORŠILO, POMOHL BYS ALESPOŇ K NĚČEMU, NEŽ JEN PLKAT.
Upravil/a nejsempanna dne 06.11.2009
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
goodbeer
napíšeš že se zhoršily ale abys napsal co se ti na nich nelíbí nebo navrhnul nějaký nápad to ne .A jestli se ti to nelíbí tak si můžeš většinu soundů atd vypnout nebo změnit příkazem do chatu . Takže každý hráč si může upravit server podle svého gusta , opravdu nevím co víc chceš Angry. Díky Gbr Smile
ADMIN SERVERU DUST2 ONLY
 
Derek
Myslím si že s tou arogancí adminů má pravdu ale já se tady do toho nebudu pléct zase mě řeknete at si vyberu sám admini a at do toho dám prachy apod.. dRk^
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
Není důležité zůčastnit se,ale vyhrát!
Play hard -> Go PRO!!
 
remy10
mno tak je pravda ze par lidi tu arogantich je, ale ne vsichni samozrejme :-), treba takovej Oldman, Sahu, Realitte nebo Tox jsou naprosto v pohode a normalni lidi (se zbytkem sem nemel tu cest este) Grin ...

vemte to tak, ze dyz budte dodrzovat pravidla a nebudete delat problemy, tak vubec nemusite byt konfrotovani s tou "aroganci", at je sebevetsi.

tehle topicu uz je tu miliony, Lidi, tim ze tu napisete nejakou kritiku, ktera nema hlavu ani patu, este se navezete do majitele projektu, tak nesmite cekat nejaky mily chovani, natoz aby to s vama nekdo resil.

Pokud se zmensila navstevnost je to tim ze ubylo cheateru Smile masspub ma navstevnost porad stejnou, hrajou tam porad ty samy lidi - az na par vyjimek ktery muzete najit v banlistu. Public co sem si vsiml se uz taky pomalu ale jiste naplnuje. Proste pohoda Smile
Upravil/a remy10 dne 06.11.2009
STEAM OWNER
Posledni veta pred smrti: "Bacha na dlouhe je awo"
Grin
 
Tox
To Psyychoo93 řekni mi co je podle tebe to zhoršení 1000% čekám. Od té doby co hraju na skillers a je tumu moźná už rok nevím přesně, ale od té doby se zde na skillers monoho věcí změnilo.

Upravili se servry na FAST DL což hráčům umožnuje rychlejší připojení na servr dále je tu nové Anticheat který minimalizuje počty hackerů na servru dále je tu Anticamp který taky funguje dobrě.

Arogantní admini a vedení ? No dovol hrál sem na hodně servrech ale skillers má podle mě nejlepší zázemí, přehledný web a lidi co ví o čem mluví a navéc servry nelagují jako dřív. Na webu najdeš vše co potřebuješ.

Nikdo ti tu nedrží lidi co umí jen kritizovat mám opravdu nejradši tak se pochlub co se ti tady na servrech nelíbí ? Tak si choď hrát na Steam servry jééé promiň ty nemáš Steam Grin

Podle mě skillers za poslední 3měsíce udělalo velký kus dopředu a nechalo konkurency za sebou !

Každá změna na servech se nemusí potkat s ůspěchěm protože každýmu se líbí něco jiného, ale myslím že počty hráčů mluví za sebe. Každá změna není ze začátku přvítáná ale jde jen o čas než si

zvyknem - můj názor Skillers.cz nejlepší NONSTEAM servry v čechách i na slovensku Cool

Upravil/a nejsempanna dne 06.11.2009
------------------------
I .tØx' má své dny Grin

HC Plzeň 1929 foreωer » Rap Lover » Girl Lover

[img]http://i34.tinypic.com/21ctmbr.gif[/img] is not a valid Image.
 
RealliTe
Ano NEJSEMPANNA vzal pevně do ruky všechny servery a celý projekt, jakožto ostatní hlavní administrátoři. Nebýt totiž jich, tak si normální hráči co opravdu chtějí hrát, nezahrají. Servery jsou na kvalitní úrovni a pokud by sis pozorně četl diskuze na skillers, tak by si toto ani nepsal. Arogantní admini? každý admin tu má své poslaní, adminem se staly protože chtěly a chtějí něco změnit a to se podařilo. Admini si dávají k sobě cheatery Smile, napiš zde konkrétně o jaké amdminy se jedná !!! Pokud se na server dostane cheater přez anticheat, kterou servery mají a zjistí se to, má doživotní zákaz na všech servrech viz. banlist ale to sis ještě ani nestačil přečíst. Jak už se psalo, pokud se ti to nelíbí a neumíš se chovat hraj si jinde. Je zde spousty jiných kvalitních hráčů "skillerů" co sem chodí si zahrát a umějí se chovat. R*
Administrátor Dust2
! pohled je jen jeden !
 
Flammy
Skillers udělal velký kus práce, a panna jestli sis nevšiml, je taky člověk co chodí do práce a investuje své peníze do tohohle projektu. Kdybys slušně napsal o se ti nelíbí, co bys chtěl změnit určitě by to panna zvážil a pokud by se mu to líbilo určitě by ti vyhověl. Jenomže jediný co umíš je breptat, a vůbec nevíš, co musí dát práce udržet takový projekt. Chodí zde plno slušných hráčů co práci ocení, tak to zde nekaž a svůj bl*ý názor si nech pro sebeWink
Flammy
Upravil/a Flammy dne 06.11.2009
Víte co dělá PANDA v lese když hoří?
-
Hoří Grin

ADMINISTRÁTOR SERVERU DUST2
 
Santa
Nemá cenu nic řešit, člověk co v takovém slohu nenapíše ani jednu tečku, ani čárku mezi větami nestojí vůbec za to aby byl brán v potaz. Nebo je to mistr českého jazyka a dokáže udělat souvětí o dvaceti větách bez čárky. Klobouk dolůCool
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
Psyychoo93
Tak všichni kterým vadí to že nepíšu čarky či tečky je naschvál mezitím jsem dělal mezery protože jsem to psal jedno přes druhé a přidával některá slova ale ono se to sloučilo dohromady pro promiňte mi ten výraz retardy kteří neumějí přečíst článek bez teček a čárek radim aby si to nechali přeložit od někoho inteligentnějšího než jsou oni sami :-) díky

Dále bych chtěl dodat že moje gramatika je přinejmenším strašlivá to uznávám text si po sobe nectu ani neopravuju chyby a nekterych si nevsimnu - ale co si bedem povídat vždy když se něco takového řeší člověk je označen za ****a protože dělá gramatické chyby (ovšem význam to má jediný převést pozornost na narušitele a zesměšnit ho aby si ten druhý ulehčil ) chápu to je logické :-)
Upravil/a Santa dne 06.11.2009
 
Psyychoo93
Dále bych se chtěl omluvit nejsempanně za to ze jsem říkal že chodí na zapařit dozvěděl jsem se že moje informace pocházejí z nedůvěryhodného zdroje :-)
 
Psyychoo93
Tak dále tady budu reagovat na dynu každej má svůj názor nikdo mi nic nabulíkoval to možná ty si bez názoru :-) na pokec s kámošema můžu použít icq nebo skype ale já si tam snima hezky pokecám seznámím se s novými přáteli a většinou to končí že jdeme jinam :-)
 
Psyychoo93
Dále bych se chtěl omluvit nejsempanně za to ze jsem říkal že chodí na zapařit dozvěděl jsem se že moje informace pocházejí z nedůvěryhodného zdroje :-) ještě dodávám nick může ukradnout každý to je pravda ale jestli říkáš že tam nechodíš musím ti věřit ale jestli neříkáš pravdu tak lžež jenom sám sobě :-)
 
Santa
Už toho mam dost, kopíruju tvoje příspěvky a dávám do jednoho aby tady nebyl takovej spam a ty přidáváš pořád nové. Na to ti víš co.. Jen si spamuj, jsem zvědavej co ti na to napíší ostatní. Pro mě nemáš ani za mák cenu abych i na tohle reagoval. To je pod mojí úroveň
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
Psyychoo93
crazy69 : takže ano ještě předtím než jsem tohle psal jsem věděl že nejsempanna to tu vlastní ale předtím tu žádny změny nebyla jako teď ano umím i pochválit jsou tu také dobré věci ale proč chválit ??? Sláva ti stoupne do hlavy a problemy se přestanou řešit (z psychologického hlediska) z praktického jsem vůbec v umyslu chválit neměl moje chyba :-) a taky moje věc :-) takže dále chci podotknou že pokud do toho vrážíš tolik času je chváli hodné ale v dnešní době nikomu nevěřím že do toho vráží peníze jen pro hráče a dobrý pocit (já si třeba myš v krámě za dobrý poct nekoupím) to byl vždycky jenom kec co udělal z člověka suverén dále co je to vést server ani platit opravdu newím ale zadarmo to taky neděláte :-) obětujete tomu čas což vás cení a za všechny hráče říkám díky:-) nejenom vám ale všem co se na tom podílej dále co jsem přispěl to musím přispět abych mohl říct svůj názor nebo abych mohl hrát příspívat jsem chtěl ale čekal jsem na změny po kterých jsem se rozhodl to neudělat:-) doufám že je ti to jasné nebo na to potřebuješ slovník aby sis doplnil carky hacky a nekteré chyby
 
Psyychoo93
santo tohle je pod tvojí uroveň podle ttohohle co píšeš si alibistický člověk - navíc pod tvojí uroveň to být nemůže protože asi podle posledního příspěvku žádnou nemáš
 
Santa
Z psychologického hlediska prýGrinLoooooLGrin Meleš pátý přes devátý, poradim ti, neřeš to a hraj, to je vše..
Jinak ban na webu tě myslim nemineGrin Chtěl jsi řešit skillers, neřeš mě. Na mém příspěvku není ani tolik písmen co máš ty chybGrinNesnaž se, měěěě nerozhodíšGrin Já to beru s humorem protože lidi jako jsi ty ani jinak brát nejdeGrin
Upravil/a Santa dne 06.11.2009
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3