Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
Ban od Nejsempana
Herbas
Hráč Knedlo,cpu

* No Demos

Steam ID STEAM_0:1:27100042
Steam Community 76561198014465813
IP adresa CZ 90.180.228.129
Uděleno 11-02-09 21:26
Délka Permanent
Vyprší Not applicable.
Důvod Wallhack
Zabanován adminem nejsempanna
Zabanován z Skillers.cz DUST2 [Fast DL]
Celkem banů 3 (search)
Zablokován (3) Knedlo,cpu, Knedlo,cpu, Knedlo.cou

Žádám o unban protože já mam steam a když dám pár hedek přes vrata a ostatní mě nazvou cheaterem a nikdo to nezkontroloval! J8 hraju na tomto serveru už asi 6 měsíců a nikdo mi nedal ban (možná jen někdy ze srandy ),ale jinak vůbec.Já hraju CSS už dlouho a nemůžu a to ,že když mam sluchátka a slyším že někdo dupe ako mamut tak jsem zkusil kropit přes vrata a ža jich tam bylo víc to je jejich problém.Předem diky za unban pokud mi ho dáte.S Vaším serverem jsem spokojen a moc by mě mrzelo kdybych si tam nemohl zahrát.
 
nejsempanna
-steam není záruka noncheatu.
-6 měsíců? nikdy jsem žádné Knedlo, cpu tam neviděl hrát
-přihlásil ses zase jen aby sis stěžoval a nic víc. (0% zájmu o skillers)
-ze srandy bany nedáváme (lež)
-nejde o sluchátka či něco podobného, ale dals mi HS přes dveře na D2 na středu, aniž bych ještě přešel přes mezeru, tudíž nebyla možnost vědět že tam stojím. Předcházeli tomu pochybné hity přes dveře, kdy jsem stejně nepřešel.
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
Herbas
JJ pod mojím nickem mě neznáš ale budeš mě možná znát pod nickem Herba9
nebo FML Herba když jsem byl s Flammym v clanu než jsem od něj odešel.A optej se flammyho on ví že nic nepoužívám a tu hedku jsem dal protože jsem viděl jednoho jít schody a slyšel dupat dole v katech druhého tak je možné že jsi byl jeden z nich.Sorry ale 1.já nikdy nepoužívul AB ani WH = ten kdo to používá je lama pro mě a CSS hraju asi 1.5 roku a 1.6 jsem předtím hrál asi 5 let
takže bych nějaké zkušenosti s hraním CS měl a nikdo o mě nebude říkat že mam Cheaty .Nikdy jsem na tvoji ani nikde jinde cheaty nepoužíval až na mojeho kámoše Bezibre.Ten jo a diky němu jsem dostával BAN protože jsme měli stejnej clan tag.Já tě prosím optej se flammyho a Reallite mě taky dlouho znají že já cheaty nepoužívám .A před tím než jsi se připojil jsem dal hedky 5 lidem přes dveře (protože jsem je slyšel dupat) a nikdo neříkal že mam cheaty
.Diky že si tohle přečteš a že mi možná dáš konečně ten UNBAN protože se nechci opakovat a furt někomu vymlouvat že nemam CHEATY.S pozdravem Knedlo.cpu (Herba9,FML Herba,Knedloman).Wink
 
nejsempanna
-žádný takový nick si nepamatuji, asi jsi byl tuctový hráč, který ničím nevinikal. Což ukazuje i to, že ses přihlásil na web jen kvůli stížnosti.
- jak jsi nás mohl slyšet dupat, když jsi mě dal ze spawnu na náš spawn. přes celý střed, to nechápu.
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
Herbas
jo to jsi byl ty jak jsem tě narval .Jsi stal uprostřed a každý kdo to trochu umí by tě narval.Zato já nemohu a já jsem byl přihlášen na skillers už dávno ale zapoměl jsem nick (spíše nevím kterej mam ) Asi Herba9 nebo Herbas nebo knedloman nebo Herba.cpu atd... takže mě neurážej že něčím nevinikám .Nikdy jsem tě nenazval cheaterem ,i když to někdy ukazovalo že jsi.A ty mě budeš urážet?Spoustu mojich kámošu tu paří a jsou spokojeni .Já jsem se musel přihlísit odznova protože si nepamatam ten nick jakej jsem si dal! By jsi mohl být férový a když za mnou stojí Reallite a Flammy kteří mě znají dost dlouho tak by sje měl poslechnout .Nejsi sám ten kdo musí chodit do práce já nejsem žádnej malej smrad jako někteří hráči .A za to nemohu že si nepamatuješ muj nick měl jsem ještě Luckers Herba to byl muj první nick na vašem serveru a byl jsem v Ranku mezi prvníma 20 než jsi ho restartoval .Já nepíši rank kvůli tomu že bych se vychloubal a le ten svědčí o tom že asi hedky dávám.A když jsem byl rozehranej tak dostává každý skoro.Se optej dal jsem 5 lidí přes vrata a nikdo mě neřekl že jsem cheater.Fak sorry ale ze spawnu na spawn bud byla náhoda nebo nevim ale WH ani AB nemam.A měl jsem skore 15:14 nebo nějak tak takže kdybych měl WH tak mam uplně jiné skore.
 
nejsempanna
-každý kdo to trochu umí mě dá na středu ze spawnu na spawn, když jsem ještě nepřešel přes tu mezeru? Grin
- Reallite ani FLammy se tě tu nezastávají jak vidíš
- nenavážím se do tebe, ale jsi jeden z přes 500.000 hráčů na těchto serverech. Pokud si myslíš že mám cheaty, tak taková skilla jak tu píšeš nebudeš.
-rank na serveru byl pro lamky, protože první byl ten kdo chodil nejčastěji.
- rank na psychostats ve své době něco znamenal, a tam jsi rozhodně v top20 nebyl
-navíc píšeš jedno přes druhý, jednou že zkušenej umí střílet HS, pak že jsi měl slyšel přes celou mapu, a podobně. Lžeš si tady sám sobě. A urážet se taky nenechám,
závěr:
UNBAN NEUDĚLEN + ALL BLOCK
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3