Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
Unban? Krojsek
nejsempanna
Krojsek


Zdravim som ja Vertical ,Sky-rider, momentalne a doufam že napořad Barracuda, mam prozbu svimu bratrankovi sem poslal vaš server ale on na vasem serveru pouzil cheaty tudiš mu to dalo aoutomaticky ban a on ma stejnou ip jak mam ja a čili mam ban na tomto serveru i ja jelikož je to muj nejlepši server na kterym som hral chtěl bych tě poprosit zda bys mi nemohl dat unban ma ip je : 82.117.156.243 predem diky


NEJSEM PANA :Vertical ,Sky-rider, byl jsem online na serveru AIM, když jsi ty, se svým nickem používal AIMBOT. cheatery nepodporujeme, unban se zamítá.


ANO ALE MLUVIM O PUBLIC A TO PRAVE BYL UME BRATRANEK KDYZ HRAL A ON STAHOL A ZAPL CHEATY NA MEM KOMPLU TAKY SEM HO ZATO SERVAL PLS CHEATY NEMAM TY CO ON STAHL TAK SEM SMAZAL. PRISAHAM


NEJSEMPANNA:nemám ti co říct.


vydělsi mě nekdy použit cheaty jindy než dnes ?? ne nemohls mě vidět nikdy sem nepoužil a dneska je použil muj bratranek ktery ma stejnoou ip jak ja a dneska byl umě a řikal že mi něco ukaže řikam ok sem si zašel do obchodu šel sem si koupit kredit jak sem došel tak vidim jak hra jenom chodi a mu to samio střilim řikam **** co dělaš omg a on že stahl cheaty řekl sem mu at to hned vypne jenom že mu to nešlo kuknu kdo je připúojenej vidim tebe tak sem se snažil něco napsat at mě omluviš ale mezitim než sem to dopsal sem měl ban . tak sem ho zato patřične zdrbal a řek sem mu at to hnedka smaže. tak to smazal pak pomě chtěl abych mu poslal ip na ten server na PUBLIC jenom že mě nedošlo že ma stejnou ip jak ja no pak sem hral chvili s pastorem pak se opojim po nějakym čase se zas chci připojit a najednou mam ban i na PUBLIC tak me napadlo že zatim nemuže tat nikdo jinej než bratranek. takže se ti snažim řict že ja sem cheaty nepoužil smiley a tudiš tě chci znova poprosit jestli bys mi nedal unban prosim.


NEJSEMPANNA:tímhle mě krmí každej číter. neodbanuji tě, odbanoval bych tím i tvého bratránka. číty máš například v registrech, tam si je nesmazal. na publicu jsi dostal autoban od serveru. neodbanuji tě. nejsi ničím prospěšný pro projekt. jsi jen hráč, kterej čítoval. víc vědět nepotřebuji. už nespamuj. unban nedostaneš. rozhodně to už nehodlám řešit přes SZ, napiš si celý tento příběh do fóra. včetně mých odpovědí. a počkej si co ti na to řeknou ostantí členové skillers týmu.


Chci poprosit team Skillers aby si to přečetly a napsali nato svuj nazor jinak nechci nikoho ovlivnovat jen mluvim pravdu. jen doufam že se rozhodnete spravně
čekam na odpověd


jelikož tento uživatel neumí vytvořit nový topic, msule jsem ho překopírovat celý sem.
 
crazy69
bohužel, ale souhlasím s pannou..prostě jednou hral cheater přes tuto ip a nikdo nezaručí že už se to nikdy nestane a my si nepřejeme aby hráči pak odcházeli jen kvůli tomu že podporujeme cheatery

takže neodbanovat
Upravil/a crazy69 dne 30.12.2008
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
Krojsek
ok dobře tak ste se rohodli ale jeste jednu připominku na Publiku je aoutoban jak pravil panna čilo to zaruči že se tam neukaže jako cheater ne ? když se zapnou cheaty na me ip mam hnedka aoutoban ani se nepřipojim kehře ne ? čili ani nikoho nezabiju takže byste mi pohli dat jestě jednu šanci ne ? ale ok nebudem to dal rozebirat musim se stim smiřit Sad tak zbohem
 
Speeddy
at to je jak chce maji pravdu nikdo nezaruci ze to tvuj bratranek neudela zase a to by mohl rikat kazdy porad by dostavali odbanovani kdyby panna na takovy pribeh vzdy skocil takze my je lito sice nejsem clen Skillers tymu ale maji pravdu oba podekuj bratrankoviSad
 
Krojsek
dobře chapu Sad a bratrankovy poděkuju tak že si CS užž nikdy nezahraje ! tak zbohem všeci
 
Oproman
souhlasim naprosto..zadnej unban pouzil cheaty pouzil...myslim ze toto by jsme podporovat nemeli
www.skillers.cz/download/user_baner/oproman.png


Člen Skillers.cz týmu
 
Harve
kdyz uz sme u toho pano..je ten ban permanent bo na urcitou dobu???!!!
 
Oproman
pernament se vsadim Pfft
www.skillers.cz/download/user_baner/oproman.png


Člen Skillers.cz týmu
 
nejsempanna
to je mi dotaz. si myslíš že dáváme číterům ban a řešíme to takhle na fóru, prpotže dostal ban na 10minut?
 
Harve
nejsempanna napsal/a:
to je mi dotaz. si myslíš že dáváme číterům ban a řešíme to takhle na fóru, prpotže dostal ban na 10minut?
...dobry ale absolutne nechapu jako co si ted napsal....permanenat bo ne?!
 
nejsempanna
no, je samozřejmé, snad jako na každém serveru, i jakožto dělá autoamticky anticheat, kterýkoli v ta kčíter dostává permanent ban. nikdo nestojí o to, abyse druhý den mohl znova připojit s čítama.
 
Harve
jo...az na to ze ja sem necheatoval ...ten ban si mi dal ty ...pac sem te zbuzerovalWinkcosi zapomel???Wink
 
SCATCH
Hele lidi prosim nejspííš sem dostal ban .. A jako nevim proč .. Sad a docela bych ho nechtěl Wink
nechci ban Grin
 
D@rkness
Harve zdá se mi, že jsi zcela mimo mísu a téma. Přečti si laskavě téma a zbytečně to tu nespamuj.
 
crazy69
asi jsi měl cheaty nebo jsi byl neslušný a to až moc...takže kdy jsi ho dostal a od koho asi?
a pls piš do jiného topic, který nazveš UNBAN
Upravil/a crazy69 dne 14.01.2009
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3