Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
skillers.cz CW/TG
Mathy
Á, tak ted jsem to dopletl.Stručně: Na TG/CW přišel hráč Bexe. Nebyl mezi námi zvanými, server nebyl zaheslován, CL soupeře ( WGES clan, CL Sasitko ) tam žádné heslo nedal. Bexe přišel, začal teamkilovat. Potom začal vyhrožovat, že si už nezahrajeme, že hackne server. Dvě tři minuty na to odešel a a po dalších dvou třech minutách měl každý hráč ping 200-700 - to trvalo tak 15 minut.

Omlouvám se za mnohé nesrozumitelnosti, příěště budu důslednější.

Příště už v udávání budu důslednější.
 
nejsempanna
a ten přesný čas se nedozvím?
když už nejste schopni si zapsat jeho ID.
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
WanISh3k
Jen maly dodatek.kdo hraje uz nejakou dobu cs:s a urcite se alespon malinko vyzna v serverech tak vi ze existuje script ktery odesila na server vice dat.po tom se stane ze server laguje(pingy >200) a de se zjistit pouze prez hlsw.neni proti tomu obrana jen admin ktery to umi poznat a prez hlsw pak hrisnika zabanuje.
BTW k SANTOVI : promin ale ja ti tez asi 2x psal na steamu ze je na serveru teamkiller na massivu.tvoje odezva?nic.dobre chapu ze si byl jen online a nemusel si byt u pc ale kdyz se mi na steamu ukazalo ze si ve hre,tak mi asi doslo ze uz budes na pc a psal jsem znovu.odezva?zadna.tak pls nerikej nic o tom ze jsi online Grin skoda ze steam nema historii chatu.tagze ted se muzes branit ze kecam.ale prosim te nez budes rozjizdet dalsi posty o tom kdo je a kdo neni online tak trosku zamysli.hezky vecer a malo cheateru.
Upravil/a WanISh3k dne 02.11.2009
No Skill No Aim,Gr8 Steam High Brain

WanISh, skillu a lucku se zbavíš!!!
Grin
Mě nosí Dárky Ježíšek
Demence je všudypřítomná,hlavně u kinders CS:S hráčů
A PODPIS UŽ MĚNIT NEBUDU Grin
 
Santa
Za prvé ve hře jsem nebyl, za druhé nikdo mi nepsal, za třetí přestaň to hulit a ten tvůj podpis si dej laskavě pryč. Víc se o tom s tebou nebudu bavit
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
FRA22
podla mna crazy to kvalitne dokoncil tu debatu a mathy cw tg server je iba na cw a tg ako vypliva z jeho nazvu nie na ****osti typu podte si zahrat na zaheslovanom server bude sranda CHAPES Grin
moy nick na serveroch je JΛno ى√қ dik Grin
 
WanISh3k
Santa napsal:
Za prvé ve hře jsem nebyl, za druhé nikdo mi nepsal, za třetí přestaň to hulit a ten tvůj podpis si dej laskavě pryč. Víc se o tom s tebou nebudu bavit


Grin docela by me zajimalo co bych mel hulit?trosku se prober Grin a podpis si menit nebudu?nemam duvod.ty mi ho snad reknes? Grin
No Skill No Aim,Gr8 Steam High Brain

WanISh, skillu a lucku se zbavíš!!!
Grin
Mě nosí Dárky Ježíšek
Demence je všudypřítomná,hlavně u kinders CS:S hráčů
A PODPIS UŽ MĚNIT NEBUDU Grin
 
Lord Owen
WanISh3k napsal:
Santa napsal:
Za prvé ve hře jsem nebyl, za druhé nikdo mi nepsal, za třetí přestaň to hulit a ten tvůj podpis si dej laskavě pryč. Víc se o tom s tebou nebudu bavit


Grin docela by me zajimalo co bych mel hulit?trosku se prober Grin a podpis si menit nebudu?nemam duvod.ty mi ho snad reknes? Grin


Pravidla webu a podle tohohle je to urážka ADMINA ať to myslíš jak chceš...

Stačí ti to jako důvod???
 
WanISh3k
pls jestli se chce nekdo hadat o mem podpisu at na to zalozi topic.ja si myslim ze se asi trochu odbocilo od tematu.tagze pokud k tomu nikdo nic dalsiho nemate tak prosim LOCK.je to debata o nesmrtelnosti chrousta.
No Skill No Aim,Gr8 Steam High Brain

WanISh, skillu a lucku se zbavíš!!!
Grin
Mě nosí Dárky Ježíšek
Demence je všudypřítomná,hlavně u kinders CS:S hráčů
A PODPIS UŽ MĚNIT NEBUDU Grin
 
Santa
Debata ukončena, ten podpis se ještě řešit bude... LOCKED
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3