Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
skillers.cz CW/TG
Black Hawk
Dobry den panove.
Vcera se zeptal mathy(CL clanu coffe) pozadal vcera na serveru mass public clan nobloc a optic, jestli by nezasli zahrat takove mensi TG.Nevime nikdo jak se tam vzal, ale byl tam.. hrac iTentic.eu BeXe..zacal nas teamkillovat a nadavat nam..voteban nejde a shanet takhle narychlo nejakeho admina bylo nemozne(nebo se nikomu nechtelo Pfft ) zkratka jsme ho zacali teamkillovat taky.Rekl ze si nemame zahravat..tak sme na zacatku kazdeho kola namirili na jeho ,,headku" a dali jsme mu TK..pak neco napsal, ve smyslu-,,uzijte si lagy ja jdu enjoy." a server zacal mit tako nehorazny lagy(vsici ping 600 a vic) a odesel...po asi 2 minutach co si hraci rekli ze to nema cenu, nekteri odesli, ale pak lagy ustaly.Rekl jsem to dnes na mass pubu sahovi, ktery mi doporucil abych Vam (nejsempanne, crazymu)napsal a pak sem to resil s Mas Catem, ktery mi rekl ze to klidne budeme resit.Tak to resime..
Upravil/a Santa dne 29.10.2009
 
Santa
Neměl jsi nikoho teamkillovat, dva admini byli online, stačilo napsat. Tvoje chyba..
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
Hide
a kam asi kdyz nema steama?
 
Santa
Pokud nemá steam, existuje taková jedna sranda, říká se tomu ICQ, je to program pro komunikaci.. Tam jsem byl celý den online, pokud nemá ani tuhle srandu, pak je druhá sranda a té se říká skype..
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
THE_WILLY
co když nemá ani jednu tak mu dej na sebe telefon Grin
Jedině Willy má super killy
 
Black Hawk
Santa napsal:
Pokud nemá steam, existuje taková jedna sranda, říká se tomu ICQ, je to program pro komunikaci.. Tam jsem byl celý den online, pokud nemá ani tuhle srandu, pak je druhá sranda a té se říká skype..


santo..jak lama sem ti psal..ale ja myslel ze sem nemohl napsat nikomu jako treba nejsempanna..tobe sem psal..jenze si asi byl na massu takze si neodpovidal..klidne sem dam hstorii jak sem ti psal
EDIT: Jakoubek7 ‎(28.10.2009 21:50):
santo?na CW TG serveru je naky lamak pls ban him
Upravil/a Black Hawk dne 29.10.2009
 
Santa
Přečti si svůj příspěvek nahoře, ten první, píšeš tam něco o cw/tg serveru? Na ICQ tě mam v ignore díky tvému předešlému spamu.. A žádostech u unban na icq a podobné věci. Nahože ses ani nezmínil že jde o cw/tg server, napsal jsi jen že jste hráli na massu, domluvili tg a najednou tam byl teamkiller... Tak příště piš k věci...
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
Black Hawk
Santa napsal:
Přečti si svůj příspěvek nahoře, ten první, píšeš tam něco o cw/tg serveru? Na ICQ tě mam v ignore díky tvému předešlému spamu.. A žádostech u unban na icq a podobné věci. Nahože ses ani nezmínil že jde o cw/tg server, napsal jsi jen že jste hráli na massu, domluvili tg a najednou tam byl teamkiller... Tak příště piš k věci...


myslim, ze z nadpisu vypliva o jakej servr teda uz dpc jde? a ty teda nadavas jak ti nenapisu na icq, ale mas me v ignore...si myslis ze si budu shanet icq vsech SOS ? uz sem od tebe jednou chtel na icq na sahu..ale ty ses musel ptat proc...a stejne si mi h nedal
 
Tox
Black Hawk napsal:
myslim, ze z nadpisu vypliva o jakej servr teda uz dpc jde? a ty teda nadavas jak ti nenapisu na icq, ale mas me v ignore...si myslis ze si budu shanet icq vsech SOS ? uz sem od tebe jednou chtel na icq na sahu..ale ty ses musel ptat proc...a stejne si mi h nedal


Bejt tebou bych se uklidnil chováš se jak malé dítě co mu vzali hračku. Není těźké si najet na web a zjistit si icq čísla atd na adminy je to práce na 2minuty Cool

A kdyby po měl chtěl nějaký hráč icq na admina a neřekl by mi důvod proč ho chce taky bych mu ho nedal a odkázal bych ho na web Cool

------------------------
I .tØx' má své dny Grin

HC Plzeň 1929 foreωer » Rap Lover » Girl Lover

[img]http://i34.tinypic.com/21ctmbr.gif[/img] is not a valid Image.
 
Santa
Ty se divíš že tě mam v ignore? Myslíš že jsi jediný hráč co když ho někdo zabije nějakou haluzí, nenapadne ho nic jiného než si sehnat icq na admina a začít ho spamovat že je tam cheater? proto jsi byl v ignore! A doporučoval bych ti chovat se normálně, předejdeš tak problémům.. Nebyl jsi na serveru sám, mohl napsat někdo jiný, ale proč taky viď, střílení do svých ti není cizí jak jsi výše napsal..
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
Black Hawk
Santa napsal:
Ty se divíš že tě mam v ignore? Myslíš že jsi jediný hráč co když ho někdo zabije nějakou haluzí, nenapadne ho nic jiného než si sehnat icq na admina a začít ho spamovat že je tam cheater? proto jsi byl v ignore! A doporučoval bych ti chovat se normálně, předejdeš tak problémům.. Nebyl jsi na serveru sám, mohl napsat někdo jiný, ale proč taky viď, střílení do svých ti není cizí jak jsi výše napsal..


a co sme meli delat?he? nechat ho postrilet nas a pak nemit nic z toho TGcka? santo, nez napises premyslej.Mozna ty tvy rady myslis dobre, ale napred premyslej!Kdybys nebyl admin tak si uplne jinej! kazdej ti to rekne ze kdybysi nebyl SOS (proste u skillers) tak by si byl zase tak v pohode jako driv(jeste za casu kdyz hral mr.black) udelalo to z tebe fakt jinyho cloveka! Sad
 
Santa
Dřív za časů kdy hrál kdo? Black se tady vyjádřil a má perma ban všude, máš dobrý kamarády co. A ty mi budeš říkat že mám přemýšlet? Až ti bude tolik co mě, pak se mě to nějak dotkne, zatím si z toho *** dělám..
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
Mathy
Santo, abych to uvedl na pravou míru.
Měli jsme mít na TG/CW TGčko s klanem WGES. Nepřišli. Přišel jsem na mass domluvit nějaké hráče, jestli by si nechtěli zahrát tak ze srandy proti nám, abychom využili server. Přišli. Přišel s ním i výše zmiňovaný hráč Bexe . Začal nás teamkillovat, my ho potom taky - aby to nedělal dalším hráčům, protože jednou vystřílel celý vlastní tým. Říkali jsme mu, at jde pryč. Šel jsem na mass, jestli tam Ty nebo sahu nejste. Nebyli jste. Koukl jsem na ICQ. Oldman tam nebyl. Bexe vyhrožoval, že nám přestane fungovat server. A stalo se. Ping šel po stovkách naahoru, trvalo to tak deset - patnáct minut. Pak jsme radši odešli .
 
Santa
Na CW/TG serveru je heslo... Vaše vina že jste to heslo pustili do éteru na massu, nebo ten Bexe patří k nim do klanu a bylo to domluvené. Jen nevím proč jsi šel na mass, koukl, nebyli jsme, šel jsi na ICQ a Oldman tam nebyl. Já a Sahu jsme klucí šikovný a vynalézavý a máme taky ICQPfft
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
Mathy
Server zarezervoval klan WGES a nedal tam heslo. Tvoje a Sahovo ICQ nemám. Santo, nevím, proč se tady snažíš kličkovat a hledat u nás chyby. Jo, dopustili jsme se jich. Ale rozhodně závažnější prohřešek je hackovat server. Jestli Ti to nedochází, je mi Tě upřímně líto. A Bexe k nim do klanu nepatří. neřešíš problém, řešíš příčiny - a to je špatně
Upravil/a Mathy dne 30.10.2009
 
Santa
Nemusel to být hack, pokud sis nevšiml, servery se předělávají.. Já minule přišel, zapl css, a ve favorites jsem měl čtyři skillers.cz gungame..
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
nejsempanna
ano chyby jsou u vás. proč jste si tam zvali neznámého hráče?
icq na všechny adminy je v kontaktech, viz odkaz administrátoři.
mathy a Black Hawk. váš problém NEZNALOST NEOMLOUVÁ. na lagy serveru se podívám, ale jak řekl santa, tvůj první příspěvek a to říkám v klidu, ne jako ty nemá hlavu ani patu. chceš něco řešit rychle? najdi si icq, steamy, a další kontatky na adminy, a pokud opravdu to myslíš vážně, tak se nauč psát s rozumem.

dále bych chtěl abys upřesnil čas a datum o kdy se tomto jednalo. přesný čas. a potvrď mi, zda se jednalo o lagy CW srvru.
Upravil/a nejsempanna dne 30.10.2009
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
Mathy
Asi jsem se nezmínil, že jsme ho nezvali a nebyl ani na tom serveru. Uznávám, chyby jsou na naší straně. Bylo to dne 28.10. od 21:30 hodin , je možné, že někdo z hráčů to točil, pokusím se to zjistit. První příspěvek jsem nepsal já, ale Black Hawk. Příště si už najdeme solidnější protiklan a vyvarujeme se zbytečných chyb.
 
nejsempanna
takže on nehrál na CW serveru?
takže ještě jednou poprosím o NORMÁLNÍ stručný, popis toho co se stalo, abych to mohl celé pochopit a dělat s tím něco.
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
crazy69
když dělal TK měli jste si zjistit jeho STEAM (server mu jej dal pokud nemá) a udat ho a ne si tady jen stěžovat.
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3