Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
Optic Black Hawk
Black Hawk
Ahoj.
Prave jsem dostal ban na 1den od santy za to, ze mu na otazku : KDO TO DEFUSOVAL? odpovedel busty chcicken ze black hawk(ja) ovsem ja uz byl davno v tomto kole mrtvy takze sem nemohl defusovat..a v dalsim kole kdy byla tato otazka polozena sem byl slaynut za TK a nemohl jsem rict pravdu-ZE DEFUSOVAL VASIL!! a ban to byl za to, ze to byl defuz v bugu, ale ja nedefusoval..
Prosim o UNBAN a diky Smile .
 
Lord Owen
Black Hawk napsal:
Ahoj.
Prave jsem dostal ban na 1den od santy za to, ze mu na otazku : KDO TO DEFUSOVAL? odpovedel busty chcicken ze black hawk(ja) ovsem ja uz byl davno v tomto kole mrtvy takze sem nemohl defusovat..a v dalsim kole kdy byla tato otazka polozena sem byl slaynut za TK a nemohl jsem rict pravdu-ZE DEFUSOVAL VASIL!! a ban to byl za to, ze to byl defuz v bugu, ale ja nedefusoval..
Prosim o UNBAN a diky Smile .


Jak píšeš na 1 den tak si počkej, i admin je jenom člověk a může se zmílit. Však aspoň budeš šetřit naší planetu xD
 
Black Hawk
Lord Owen napsal:
Black Hawk napsal:
Ahoj.
Prave jsem dostal ban na 1den od santy za to, ze mu na otazku : KDO TO DEFUSOVAL? odpovedel busty chcicken ze black hawk(ja) ovsem ja uz byl davno v tomto kole mrtvy takze sem nemohl defusovat..a v dalsim kole kdy byla tato otazka polozena sem byl slaynut za TK a nemohl jsem rict pravdu-ZE DEFUSOVAL VASIL!! a ban to byl za to, ze to byl defuz v bugu, ale ja nedefusoval..
Prosim o UNBAN a diky Smile .


Jak píšeš na 1 den tak si počkej, i admin je jenom člověk a může se zmílit. Však aspoň budeš šetřit naší planetu xD


mozna jeden den, ale pro cloveka, ktery chce proparit celej vecer na serveru, kde zna spoustu lidi je 1 den jako rok Smile
 
Santa
Ještě lžeš? Dovoluješ si celkem dost.. Tady je vidět jaký je to hráč když byl ještě slaynut za úmyslný TK. Mrtvý nebyl, a neodpověděl na tu otázku jen jeden, zůstali jste na živu dva, takže jeden to musel defusovat a oni všichni tvrdili že jsi to byl ty, tvrdil to i ten druhý co zůstal na živu.. Defusovat přes zeď je opravdu super věc co? Dostal jsi "jen" jeden den.. Buď rád, za bug bývá týden
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
Black Hawk
Black Hawk napsal:
Lord Owen napsal:
Black Hawk napsal:
Ahoj.
Prave jsem dostal ban na 1den od santy za to, ze mu na otazku : KDO TO DEFUSOVAL? odpovedel busty chcicken ze black hawk(ja) ovsem ja uz byl davno v tomto kole mrtvy takze sem nemohl defusovat..a v dalsim kole kdy byla tato otazka polozena sem byl slaynut za TK a nemohl jsem rict pravdu-ZE DEFUSOVAL VASIL!! a ban to byl za to, ze to byl defuz v bugu, ale ja nedefusoval..
Prosim o UNBAN a diky Smile .


Jak píšeš na 1 den tak si počkej, i admin je jenom člověk a může se zmílit. Však aspoň budeš šetřit naší planetu xD


mozna jeden den, ale pro cloveka, ktery chce proparit celej vecer na serveru, kde zna spoustu lidi je 1 den jako rok Smile


jasneeee santo...videl si to?? ja byl daaaavno mrtvy... mohli to riakt ale byl to zkratka VASIL...fakt nechapu..clovek cestnej..bez cheatu hraje..nepouziva bugy..nenadava adminum za zady a ty todle?
to je moc...prej lze! me napred poznej v real zivote a potom si o me muzes tvrdit ze lzu..NEPOCHOPIM!!
 
Santa
Asi jsi nepochopil že tady to není o tom kdo je jaký v reálném životě, ale o tom kdo se jak chová ve virtuálním životě... To je naprostý rozdíl.. 90% lidí od CT tvrdilo že jsi to byl ty.. Asi je Vasil podplatil že? Nehraj tady divadlo prosím tě..
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
Black Hawk
a umyslny TK?? napred reknite: zapiname FF vsichni davejte bacha na nady..ale vy si zapnete..vite jen vy, ale co my? normalni hraci? kterym se neukaze: SANTA zapnul FF nebo sahu?
 
Black Hawk
Santa napsal:
Asi jsi nepochopil že tady to není o tom kdo je jaký v reálném životě, ale o tom kdo se jak chová ve virtuálním životě... To je naprostý rozdíl.. 90% lidí od CT tvrdilo že jsi to byl ty.. Asi je Vasil podplatil že? Nehraj tady divadlo prosím tě..


no jo..ja se to snazil defnout pred tim nez vasil vyuzil bug..jeste tam nekdo psal presne toto : ja jsem ho zabil !(jako Tcko) a kolega to defuznul ze spodu
 
Santa
A hele, předtím tvrdil že byl mrtvej a nejdnou tohle.. Tak vidíš že lžeš čéče, takže je to jasný... Dřív bylo friendly fire zapnuto pořád a vadilo to někomu? Teď je to vyplé jen dokud nepřijde admin a nezapne to, aspoň je vidět že střílíš do svých jentak ze srandy.. Takže nechodíš hrát ale dělat kraviny..
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
Black Hawk
Santa napsal:
A hele, předtím tvrdil že byl mrtvej a nejdnou tohle.. Tak vidíš že lžeš čéče, takže je to jasný... Dřív bylo friendly fire zapnuto pořád a vadilo to někomu? Teď je to vyplé jen dokud nepřijde admin a nezapne to, aspoň je vidět že střílíš do svých jentak ze srandy.. Takže nechodíš hrát ale dělat kraviny..


to si vymyslis a ja tvrdim furt to stejny..ale todle neni debata do fora..spis na skype
 
Tox
Black Hawk napsal:
Santa napsal:
A hele, předtím tvrdil že byl mrtvej a nejdnou tohle.. Tak vidíš že lžeš čéče, takže je to jasný... Dřív bylo friendly fire zapnuto pořád a vadilo to někomu? Teď je to vyplé jen dokud nepřijde admin a nezapne to, aspoň je vidět že střílíš do svých jentak ze srandy.. Takže nechodíš hrát ale dělat kraviny..


to si vymyslis a ja tvrdim furt to stejny..ale todle neni debata do fora..spis na skype


Každej máme svůj názor tak si počkej aź ti ban vyprší a pak se chovej na servru podle pravidel a bude klid Cool
------------------------
I .tØx' má své dny Grin

HC Plzeň 1929 foreωer » Rap Lover » Girl Lover

[img]http://i34.tinypic.com/21ctmbr.gif[/img] is not a valid Image.
 
crazy69
BAN který není permice se nebude řešit prostě, další žádosti mažu nebo zamykám. od toho máte www.banlist.skill...

LOCKED
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3