Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
Vojtíšek
vojtisek
Zdrávím všechny,jistě si mě pamatujete,ne?..O to teď ale nejde..Mám takový dotaz na adminy....My totiž máme tady u nás všichni stejnou ip..Nebudu chodit kolem horké kaše a přejdu k věci!Je zabanovaná tato IP? 82.150.161.178 děkuji za odpověd.. Wink
 
Flammy
Hele, přestavovaly se servery, takže už to není na IP ale na steam ID. Je nový banlist a co jsem slyšel, tak by si ban mít neměl.
Víte co dělá PANDA v lese když hoří?
-
Hoří Grin

ADMINISTRÁTOR SERVERU DUST2
 
vojtisek
no..pak mi tedy jistě poradíš,proč mi to neuakzuje servery?Smile..mám non steam WinkA když přidám server..zkrátka mi ho to nenajde..respektive neukáže..
 
Tox
vojtisek napsal:
no..pak mi tedy jistě poradíš,proč mi to neuakzuje servery?Smile..mám non steam WinkA když přidám server..zkrátka mi ho to nenajde..respektive neukáže..


skus se připojit přez příkaz do console connect a ip sevru a pokud to půjde skus reinstalovat cs a nebo ještě skus juk přidáváš servry do favortites dát tu druhou nabídku Cool
------------------------
I .tØx' má své dny Grin

HC Plzeň 1929 foreωer » Rap Lover » Girl Lover

[img]http://i34.tinypic.com/21ctmbr.gif[/img] is not a valid Image.
 
Flammy
Hele, vojtíšku, tohle už tady tedka nedávno někdo řešil, buď si to najdi zde ve foru, nebo udělej to co ti napsal TOX a půjde ti to:-) a nejlépe, KUP SI STEAMSmile
Víte co dělá PANDA v lese když hoří?
-
Hoří Grin

ADMINISTRÁTOR SERVERU DUST2
 
vojtisek
Do steamu pujdu..jen sem dlouho nehrál..tak na rozehrání..jo jo,děkuji Smile
 
nejsempanna
ano staré zabanové IP které dostali allblock kvůli cheatům a pdoobně jsou stále aktivní. Někde jsou některé staré IP zabanovány jen an některých serverech. nehodlám se v tom rejpat, jelikož tyto permanenty byly zasloužené.
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
vojtisek
Taky neřikám že ne..my totiž tady na vesnici máme všichni stejný ip..už sem jednal s vedoucím o nové ip..nehodlám pykat za ty naše ****ce tady..ano, byl oprávněný..oni měli cheaty.. Smile kdyžtak steam mno..GL
Upravil/a vojtisek dne 24.10.2009
 
Tox
Ceká vesnice stejné IP to snad nemyslíš váźně Grin Pokud vím ka´dzá domácnost má svojí IP jedině že míáte místní internet co funguje silou vůle a montujo ho nakoleni Grin
------------------------
I .tØx' má své dny Grin

HC Plzeň 1929 foreωer » Rap Lover » Girl Lover

[img]http://i34.tinypic.com/21ctmbr.gif[/img] is not a valid Image.
 
wildak
pokud je to nejaka odlehla vesnice o max 200 obyvatelych vunec bych se nedivil ze ma kazdej szejnou IP .. slozi se obyvatele s penezma navedou jednu linku a pak pres wifi router poskytujou vsem = stejna ip pro vsechny ..
 
Tox
wildak napsal:
pokud je to nejaka odlehla vesnice o max 200 obyvatelych vunec bych se nedivil ze ma kazdej szejnou IP .. slozi se obyvatele s penezma navedou jednu linku a pak pres wifi router poskytujou vsem = stejna ip pro vsechny ..


Kvalita je nejlepší recept Grin

------------------------
I .tØx' má své dny Grin

HC Plzeň 1929 foreωer » Rap Lover » Girl Lover

[img]http://i34.tinypic.com/21ctmbr.gif[/img] is not a valid Image.
 
vojtisek
je to vesnice s 1 500 obyvateli..poskytovatel tvrdí že je to běžné..Smile....mužu dotaz?Jak si přeměnim nastavění abych když si dívám granáty a fleshe nemusel potvrtzovat miší?Wink

 
Tox
vojtisek napsal:
je to vesnice s 1 500 obyvateli..poskytovatel tvrdí že je to běžné..Smile....mužu dotaz?Jak si přeměnim nastavění abych když si dívám granáty a fleshe nemusel potvrtzovat miší?Wink


Tak běźné to určitě není tak ten poskytovatel je asi pěknej břídil Grin Mi máme 1250 obyvatel a kažedej dům má svoji IP adresu tak nevím co je na tom běžného Pfft To zapojovala firma nebo je to nějakej místní ?
------------------------
I .tØx' má své dny Grin

HC Plzeň 1929 foreωer » Rap Lover » Girl Lover

[img]http://i34.tinypic.com/21ctmbr.gif[/img] is not a valid Image.
 
vojtisek
vianřicenet.cz nebo tak nějak Grin..btw porad mi s tim co sem psal víše..a nevíš proč mi některé SK servery nejdou přidat?
..řikal že je to kuvli poldum..že takhle muže říct ž enví kdo co stahoval..a tak

 
Tox
vojtisek napsal:
vianřicenet.cz nebo tak nějak Grin..btw porad mi s tim co sem psal víše..a nevíš proč mi některé SK servery nejdou přidat?
..řikal že je to kuvli poldum..že takhle muže říct ž enví kdo co stahoval..a tak


Uź sem ti to psal ve 4tém postu Cool a v internetové adresu nemůžou být háčky
Upravil/a Tox dne 24.10.2009
------------------------
I .tØx' má své dny Grin

HC Plzeň 1929 foreωer » Rap Lover » Girl Lover

[img]http://i34.tinypic.com/21ctmbr.gif[/img] is not a valid Image.
 
vojtisek
Tox napsal:
vojtisek napsal:
vianřicenet.cz nebo tak nějak Grin..btw porad mi s tim co sem psal víše..a nevíš proč mi některé SK servery nejdou přidat?
..řikal že je to kuvli poldum..že takhle muže říct ž enví kdo co stahoval..a tak


Uź sem ti to psal ve 4tém postu Cool a v internetové adresu nemůžou být háčky
ne.. vinarice.net Wink
 
vojtisek
nevidim to..mužeš mi to zkopčit pls Smile
 
vojtisek
Tox byl bys tak laskav a dal mi icq?já mám pár dotazu.. a nechci to tady zapleňovat Smile
 
Tox
Ne nemůžu ti to skopčit tak spamuj tady a nespamuj mi icq Grin Jinak kdybys hledal tak v seznamu administrátorů je i moje icq Grin

Asi neumíš číst najdi si 4tý příspěvek na zaćátku Cool

------------------------
I .tØx' má své dny Grin

HC Plzeň 1929 foreωer » Rap Lover » Girl Lover

[img]http://i34.tinypic.com/21ctmbr.gif[/img] is not a valid Image.
 
vojtisek
no..ale jak to přenastavení granátů a felshů? Smile

 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3