Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
Takzvaná úprava serverů
dyna
Pocitam ze s tim co tet napisu asi vetsina nebude souhlasit, ale je to muj nazor.
Na serveru se neco vypne, tak to hned nekteri chteji zapnout. Kdyz se to zapne, tak zase vypnout. Trosku se to zacina podobat kocourkovu. Pritom je to jen o zvyku. Stejne tak je to i s poctem hracu na serverech. Jsou to pro ne novinky. Az si zvyknou, ze vsechny upravy jsou jen pro jejich dobro, pro zvyseni urovne serveru a pro zlepseni hry, tak zase budou servery plny tak jako driv. Ja sama jsem vystridala spousty serveru, navstivila x webu a muzu s cistym svedomim rict, ze skillers se nevyrovnal ani jeden. At uz to bylo dostupnosti informaci o upravach, dostupnosti adminu, nebo cokoliv jinyho. Mozna uz pisu mimo tema, ale vytaci me clenove, kteri si sem chodi neustale stezovat. Misto toho, aby byli radi, co vsechno pro ne admini a SK tym delaji, tak na vsem hledaji chyby a chodi krytizovat. Nemyslim tim nikoho konkretniho, to uz at se nad sebou zamysli kazdej sam.
Tak tet se do me muzete pustit, v cem nemam pravdu, ale za svym nazorem si stojim.
skype - Hanavoj1
Někteří se dokáží změnit rychleji než počasí na horách.
 
Tox
Dyna napsal:
Pocitam ze s tim co tet napisu asi vetsina nebude souhlasit, ale je to muj nazor.
Na serveru se neco vypne, tak to hned nekteri chteji zapnout. Kdyz se to zapne, tak zase vypnout. Trosku se to zacina podobat kocourkovu. Pritom je to jen o zvyku. Stejne tak je to i s poctem hracu na serverech. Jsou to pro ne novinky. Az si zvyknou, ze vsechny upravy jsou jen pro jejich dobro, pro zvyseni urovne serveru a pro zlepseni hry, tak zase budou servery plny tak jako driv. Ja sama jsem vystridala spousty serveru, navstivila x webu a muzu s cistym svedomim rict, ze skillers se nevyrovnal ani jeden. At uz to bylo dostupnosti informaci o upravach, dostupnosti adminu, nebo cokoliv jinyho. Mozna uz pisu mimo tema, ale vytaci me clenove, kteri si sem chodi neustale stezovat. Misto toho, aby byli radi, co vsechno pro ne admini a SK tym delaji, tak na vsem hledaji chyby a chodi krytizovat. Nemyslim tim nikoho konkretniho, to uz at se nad sebou zamysli kazdej sam.
Tak tet se do me muzete pustit, v cem nemam pravdu, ale za svym nazorem si stojim.


S tímto názorem naprosto souhlasim mě se ůprava servru líbí
------------------------
I .tØx' má své dny Grin

HC Plzeň 1929 foreωer » Rap Lover » Girl Lover

[img]http://i34.tinypic.com/21ctmbr.gif[/img] is not a valid Image.
 
Sniper
ja osobne suhlasim z WILLYM ma pravdu server neni asko bol ani uz nikdy nebude vi vravite ze hraci chu ramk ja si mislim ze nechu je lepsie napisat rank ako ked ho stale vihadzuje a ztim pingom je to tam hrozne Sad mam ping od 56-do 89 a uz pise varovanie 1z5 az 5z5 a potom sekne hru a od znova sa pripojit kebi bolo aspon to vpohode a resetscore nie je dobra vec hracou coraz viec ubuda willy mal pravdu a dramager god like ties pametate co vravel STARE DOBRE CASI Wink
 
Tox
Sniper napsal:
ja osobne suhlasim z WILLYM ma pravdu server neni asko bol ani uz nikdy nebude vi vravite ze hraci chu ramk ja si mislim ze nechu je lepsie napisat rank ako ked ho stale vihadzuje a ztim pingom je to tam hrozne Sad mam ping od 56-do 89 a uz pise varovanie 1z5 az 5z5 a potom sekne hru a od znova sa pripojit kebi bolo aspon to vpohode a resetscore nie je dobra vec hracou coraz viec ubuda willy mal pravdu a dramager god like ties pametate co vravel STARE DOBRE CASI Wink


S tím rankem souhlasím proč by se měl zobrazovat po každém kole nebo tak ? Kdyź se chci podívat napíšu si příkaz a stejně na rank na servru nehraju Pfft

Jinak příkaz resetscore minimalizuje reconecty třeba na awp je rank jen na příkaz Cool

------------------------
I .tØx' má své dny Grin

HC Plzeň 1929 foreωer » Rap Lover » Girl Lover

[img]http://i34.tinypic.com/21ctmbr.gif[/img] is not a valid Image.
 
dyna
Kdyby tam tyto veci byly hned od zacatku, kdy jste tam zacali chodit, tak kazdej bude hrat a nerekne pul slova. Zvyknete si na to hned od zacatku a v pohode se bude hrat. Pak kdyz by se to zrusilo, tak jedna strana bude brblat proc se to rusilo, druha bude rikat, ze je dobre ze se to zrusilo a v podstate by to vypadalo tak jako tet.
skype - Hanavoj1
Někteří se dokáží změnit rychleji než počasí na horách.
 
nejsempanna
PUBLIC je ten server který schazujete, ano a proč? protože není vůbec dodělaný. je to rozdělaný server. Přes tent otýden ho dodělám. Prosím, laskavě mi dejte čas, a pokud máte problém, jděte hrát jinam Smile já si na svých serverch rád zahraju jen s lidam které mě berou a uznají jako hráče. Nemusím hrát s děckama a rejpálkama, proč taky?
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
vojtisek
Panno..co takhle ten ,,anti camp´´ nastavit třeba na 30s nebo na minutu?takhle mi to příde velice málo času...
Upravil/a vojtisek dne 26.10.2009
 
Tox
vojtisek napsal:
Panno..co takhle ten ,,anti camp´´ nastavit třeba na 30s nebo na minutu?takhle mi to příde velice málo času...


Už se to tu řešilo na webu kdybys ho četl Pfft
------------------------
I .tØx' má své dny Grin

HC Plzeň 1929 foreωer » Rap Lover » Girl Lover

[img]http://i34.tinypic.com/21ctmbr.gif[/img] is not a valid Image.
 
vojtisek
Tox napsal:
vojtisek napsal:
Panno..co takhle ten ,,anti camp´´ nastavit třeba na 30s nebo na minutu?takhle mi to příde velice málo času...


Už se to tu řešilo na webu kdybys ho četl Pfft
Já vím že vás nezajmá že sem tu přes pul roku nebyl..ale nemám čas ani náladu ho číst,vím že má panna a vy všichni moc práce..ale odpovědet mi znova vám nic neudělá,ne? Smile
Upravil/a vojtisek dne 26.10.2009
 
dyna
Neni ti to trosku ****y napsat ze nemas naladu cist web? Ty nemas naladu na cteni a nekdo zase nemusi mit naladu ti odpovidat.
skype - Hanavoj1
Někteří se dokáží změnit rychleji než počasí na horách.
 
vojtisek
Dyna napsal:
Neni ti to trosku ****y napsat ze nemas naladu cist web? Ty nemas naladu na cteni a nekdo zase nemusi mit naladu ti odpovidat.
To je pravda..a trochu **y mi to neni..každej má sbí problémyWinkJinak ahoj Dyno..
 
Tox
Už se to tu řešilo na webu kdybys ho četl Pfft Vše co potřebuješ vědět je na webu tak čti web neznalost neomlouvá Cool Jinak co se týká toho anticampu mylsím źe se to řešilu zde v topicu tak hledej šmoulo Grin
Upravil/a Tox dne 26.10.2009
------------------------
I .tØx' má své dny Grin

HC Plzeň 1929 foreωer » Rap Lover » Girl Lover

[img]http://i34.tinypic.com/21ctmbr.gif[/img] is not a valid Image.
 
Jakub94
podle mě servery sou na velice dobré úrovni, s FF souhlaím ať tam sou ale ať se odečítá tolik kolik sem do něj vystřílel
 
Lord Owen
Jakub94 napsal:
podle mě servery sou na velice dobré úrovni, s FF souhlaím ať tam sou ale ať se odečítá tolik kolik sem do něj vystřílel


A já bych to udělla tak, že když sgtřelim do vlastního ubere to HP mě, a bylo by to, lidi by si rozmysleli team atacky...
 
THE_WILLY
Lord Owen napsal:
Jakub94 napsal:
podle mě servery sou na velice dobré úrovni, s FF souhlaím ať tam sou ale ať se odečítá tolik kolik sem do něj vystřílel


A já bych to udělla tak, že když sgtřelim do vlastního ubere to HP mě, a bylo by to, lidi by si rozmysleli team atacky...
no mě nejvíc s**e že když dám omlem TK tak mě to ubere 1 kill a příští kolo mě to ještě slaydne tak to bych zrušil
Jedině Willy má super killy
 
nejsempanna
zruš Grin
já bych zrušil FF Smile
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
Lord Owen
nejsempanna napsal:
zruš Grin
já bych zrušil FF Smile


Tak proč ho nezrušíš xD
 
nejsempanna
Lord Owen napsal:
nejsempanna napsal:
zruš Grin
já bych zrušil FF Smile


Tak proč ho nezrušíš xD


anekta + rejpaví hráči mě silně přesvědčovali že to tak má být. bohužel ještě jedna znepříjemněná hra na jednotlivých serverech a stejně ho zruším.
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
Lord Owen
nejsempanna napsal:
Lord Owen napsal:
nejsempanna napsal:
zruš Grin
já bych zrušil FF Smile


Tak proč ho nezrušíš xD


anekta + rejpaví hráči mě silně přesvědčovali že to tak má být. bohužel ještě jedna znepříjemněná hra na jednotlivých serverech a stejně ho zruším.


Rejpaví hráči sou hrozný no, byli-jsou-budou pořád jelikož nemaj na práci nic jinýho, ale tak ten ff bych řek že k "ničemu" da mu to slay pak par minut ban a vesele si killí dál vlastní takže, takže.... njn hold co naděláš...
 
al11
nejsempanna napsal:
PUBLIC je ten server který schazujete, ano a proč? protože není vůbec dodělaný. je to rozdělaný server. Přes tent otýden ho dodělám. Prosím, laskavě mi dejte čas, a pokud máte problém, jděte hrát jinam Smile já si na svých serverch rád zahraju jen s lidam které mě berou a uznají jako hráče. Nemusím hrát s děckama a rejpálkama, proč taky?


přesně tak.souhlasím s tebou panno:-) nekdy je lepší když někteří odejdou dobrovolně a zustanou tam lidi kteří si chtějí zahrát a to bez cheatu a dalsich ptakovin. Každá změna ktera byla na serverech udělána tak byla vždy k lepšímu. Dělá ty změny tým který to nejdřív dobře promyslí a popřípadě doladí a je to perfektní spolupráce. Obrovská chvála adminum za to že jich začalo chodit na servery čím dál víc a víc a tím ubůvá těch co neumí hrát css bez cheatu. Velmi se mi začali líbit servery a o5 začínají byt plné. Po doladění serveru skillers.cz se drží v pomyslnm žebříčku českých serverů k těm nejlepšímSmile Děkuju panně a spol. za perfektně odvádějící práciWink
AL11 KnIgHt
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3