Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
Takzvaná úprava serverů
THE_WILLY
Takže jednou nevím co mám dělat tak zapnu Csko a chci si prostě zapařit na Publicu.K mému zděšení jsem zjistil že v 18:00 kdy server býval úplně plný tak tam byli tři hráči,kteří stejně odešli.Takže rady na zlepšení vypněte quake sounds a nebo je nechte tak jak byli dřív,potom,aby se nezobrazoval rank po každém kole,protože koho to zajímá tak si to napíše do chatu a ne jako mě kterého to nezajímá dále vypnout položku s informacemi o tom co je to cheater protože potom nemůžu napstat někomu,že je cheater,dále aby server nepřehazval hráče z teamu do teamu aniž by jim to bylo oznámeno,mě se už několikrát stalo že sem začal střílet do svích spoluhráčů a tady je další problém a to teamkill který by se měl vrátit zpět a campmeter by jsem zrušil,protože jak jste sami říkali je to strategie a kazí to hru.Toto byl pouze můj osobní názor maximálně mě poradili kamarádi.Jinak je mi to jedno je to váš byznys a je jenom na vás jestli chcete plné servery nebo je chcete prázdné že?
Jedině Willy má super killy
 
THE_WILLY
Jak jsem tu napsal je mi to jedno dělejte si co chcete je to jen můj osbní názor nic vám nevnucuju.
Jedině Willy má super killy
 
misfits
WILLY naprosto s tebou suhlasim jak su nove servery public je prazdny a predtym to bolo poriadne plne az 19 hracov tam bolo kazdy den tet nic a skillers tam zdy bolo 16-17 a teraz tam len nekdy tolko byvava uz ich je tam len 12-14
Miﮐfitﮐ
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
[img]http://img245.imageshack.us/img245/5716/userbar795583.gif[/img] is not a valid Image.
 
Tox
Bude chvíli trvat než se servry doladí takže strpení a k tím zvukám můzeš si je vypnout a lidi tam budou aš si zviknout na předělání nikdy se netrefís do vkusu všech
------------------------
I .tØx' má své dny Grin

HC Plzeň 1929 foreωer » Rap Lover » Girl Lover

[img]http://i34.tinypic.com/21ctmbr.gif[/img] is not a valid Image.
 
THE_WILLY
já vím že se dají vypnout ale všichni moji kamarádi přešli na jiné servery
Jedině Willy má super killy
 
Tox
THE WILLY napsal:
já vím že se dají vypnout ale všichni moji kamarádi přešli na jiné servery


Hm a co ? Vše je otázka Casu než se vse doladí podle přání hráčů pochop to
------------------------
I .tØx' má své dny Grin

HC Plzeň 1929 foreωer » Rap Lover » Girl Lover

[img]http://i34.tinypic.com/21ctmbr.gif[/img] is not a valid Image.
 
Flammy
Tox napsal:
Bude chvíli trvat než se servry doladí takže strpení a k tím zvukám můzeš si je vypnout a lidi tam budou aš si zviknout na předělání nikdy se netrefís do vkusu všech


Souhlasím s toxem, a ty Willy neposuzuj když ještě není nic hotový, řešilo se to zde už tolikrát, nejdřív se to dokončí, a až pak se začne dolaďovat a bude to super. Smile
Upravil/a Flammy dne 22.10.2009
Víte co dělá PANDA v lese když hoří?
-
Hoří Grin

ADMINISTRÁTOR SERVERU DUST2
 
Santa
Musíš se vžít do role Skillers. Myslíš že to jde ze dne na den? serverů je hodně, nároky jsou vysoké. Vše bude dokonalé ale chce to čas a usilovnou cílevědomou práci...
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
al11
Tox napsal:
Bude chvíli trvat než se servry doladí takže strpení a k tím zvukám můzeš si je vypnout a lidi tam budou aš si zviknout na předělání nikdy se netrefís do vkusu všech


souhlasím s tebou Toxiku, ale zase jestli-že tam bylo 24hráčů a teďka je tam s těží 12 tak stale to není většina a aspoň do té většiny by se mělo trefovatWink je to ale pouze můj názor.
AL11 KnIgHt
 
nejsempanna
nevím, nemám co dodat. vš jsem již zmiňoval.
-quake si může každý vypnout jak chce
-rank chce každý
-inforamce měnit nebudeme, cheater? když je tak ho nabonzuj na banlistu. nebo cheš jako ostatní je nuráížet skillery?
-balance je schválěn tak aby nevznikal over, tobě se over líbí co? hraj proti němu! a jestli nepoznáš na radaru a v chatu žes byl přehozen, tvůj problém.
-camp? nwebaví mě řešit denně 40 kemperů na icq, hráči to neumí, kampmetr je na +-18s (dle srvru) proč chceš sedět bez pohybu 20s na místě? je to jen hra.

-dopúoručuji přečíst forum kde se již toto řešilo, než začneš psát totéž. nebaví mě se opakovat.
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
misfits
Ale mne nebavy to som prvy napr: u ct a dalsi kolo mne to hodi k T dalsi k CT atd to mne nejvic s**e,ten balanc,mne je jedno v akym som tymu ci t ci ct ja nikdy nejdu k silnejsim radsi du k slabsim lebo ked si stale zo silnymi tak sa nikdy nenaucis hrat musis hrat aj proti silnym jediny!Co by som zmenil je balanc a ten zvuk headshot,ostatne quake su super len to headshot ked stale huci ma az usi bolia,a este ten balanc by som zmenil!Neni prikaz voteswap?by to bolo lepsie ako ked ma stale hadze do kola!Angry
Upravil/a misfits dne 23.10.2009
Miﮐfitﮐ
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
[img]http://img245.imageshack.us/img245/5716/userbar795583.gif[/img] is not a valid Image.
 
nejsempanna
neznám voteswap. jestli chceš wapovat tak si zapni mobil.
balanc je dobrej, měnit se nebude. protože hráčů kteří chtěj íhrát v overu je víc než ty. quaky si můžeš zapnout sám jak chceš. to jsem už psal. pokud to ignoruješ, tak už nepiš.
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
nejsempanna
na D2 jsem zkusil přepsat cfg quake soundů. nyní by měly HS slyšet jen útočník/oběť a podobně. tak to vyzkoušej a dej vědět zda je to lepší.
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
misfits
ok vyskusam a urcite to bude lepsi ked to bude sliset jen obet/utocnik lebo uz ma bolia usiGrin.a voteswap to som sa pital ci take existuje.
Upravil/a misfits dne 23.10.2009
Miﮐfitﮐ
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
[img]http://img245.imageshack.us/img245/5716/userbar795583.gif[/img] is not a valid Image.
 
Tox
Já sem spokojen s AWP jen na ty některé mapy ale to doladí časem. Jediné co se mi líbilo víc než před ůpravou je rank a quake zvuky Cool
------------------------
I .tØx' má své dny Grin

HC Plzeň 1929 foreωer » Rap Lover » Girl Lover

[img]http://i34.tinypic.com/21ctmbr.gif[/img] is not a valid Image.
 
al11
Tox napsal:
Já sem spokojen s AWP jen na ty některé mapy ale to doladí časem. Jediné co se mi líbilo víc než před ůpravou je rank a quake zvuky Cool


líbí se mi reakce hráčů:Jedna strana hráčů si stěžuje na soundy s quake a druhá si to chválí. Jenže Kdyby se servery nějak neobměnovali tak by to po chvíli padlo je třeba tam dávat nových a nových věcí a možností, je to věc která přiláká nové hráče a třeba časem bude víc a víc lidí kteří budou chtít hrávat a servery nebudou volne a budou se dělat další servery což bych skillers.cz přál. A s tohoto důvodu je třeba se posunout dál a ne jen stále stejné servery. Stejně jako počívačová technika se posouvá dál tak je potřeba aby se posouvaly aji servery.
AL11 KnIgHt
 
nejsempanna
misfits:
koukals někdy do příkazu do chatu !info ?

jsou tam příkazy které můžeš využívat.

jinak tu úpravu jsem schválil, vyzkoušel a dal na všechny servery.
Upravil/a nejsempanna dne 23.10.2009
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
THE_WILLY
ale mohlo by to napsat koho to vyhodilo a teamkill by se na nektere servery mel vratit
Jedině Willy má super killy
 
misfits
ne teamkill je lepsie ked je vypnuty lebo nejaky hrac je na servery hovori ze som cheater a potom domna zacne strielat a davat TK a to ma strasne hneva.napr:1 hraca poviem cozeee mrsinka a kazdemu hovori ze je cheater a mynule my daval TK ale uz davno 1 mnesic do zaAngrydu!
Miﮐfitﮐ
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
[img]http://img245.imageshack.us/img245/5716/userbar795583.gif[/img] is not a valid Image.
 
Tox
misfits napsal:
ne teamkill je lepsie ked je vypnuty lebo nejaky hrac je na servery hovori ze som cheater a potom domna zacne strielat a davat TK a to ma strasne hneva.napr:1 hraca poviem cozeee mrsinka a kazdemu hovori ze je cheater a mynule my daval TK ale uz davno 1 mnesic do zaAngrydu!


Ano presně tak nevidím důvod proč zapínat Team Atack
------------------------
I .tØx' má své dny Grin

HC Plzeň 1929 foreωer » Rap Lover » Girl Lover

[img]http://i34.tinypic.com/21ctmbr.gif[/img] is not a valid Image.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3