Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
Nestea-R UNBAN
Kadel
Na požádání LOCK, hl.admin si to může odemknout ne :-)
www.skillers.cz/download/user_baner/kadlatko.png

Již nejsem admin, nespamujte mi icq Smile
 
Nestea
ikydyz se to tady zavre neprestanu se dozadovat o unban ja to jen tak nevzdam sem cestnej hrac ne lama co pouziva hacky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kazdej lepsi hrac vi jak stve kdyz ho obvinujou z hacku a pisou voteban ( STVE TO CO? )
 
Flammy
Nestea, i Rambo skončilGrin
Víte co dělá PANDA v lese když hoří?
-
Hoří Grin

ADMINISTRÁTOR SERVERU DUST2
 
Santa
Rambo je nesmrtelnýSmile
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
Nestea
Nejsem zadnej Rambo stejne jako nejsem Hacker sem jen normalni clovek co rad hraje CSS za celou dobu co hraju na vasich servrech sem nemnel nikdy problem jen jednou s new adminem kteryho sem pak uz nikdy nevidel
Santo hlavne ty si uvedom co ted delas urcite se ti to taky nekdy stalo ze ti rikaly ze neco mas a jen ty si vedel ze nic nemas a nelibilo se ti to co a ted delate to samy vy mne

PS: jak sem uz rikal nevzdam se sem v tom nepravem a budu si za tim stat!!
Upravil/a Nestea dne 18.10.2009
Kazdej lepsi hrac vi jak stve kdyz ho obvinujou z hacku a pisou voteban ( STVE TO CO? )
 
Santa
Grin říkali mi a podezřívali mě z cheatování, ale nezabanoval mě v současnosti nejlepší anticheat co může skillers mít.. Nevymluvíš se, a myslím že pokud do toho budeš vrtat, vysloužíš si akorát tak ban na webu a na serverech kompletně..
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
Tox
Skoro pokaždý co hraju na AWP řikaj že mám wh a podobně ale jen se jim vysměju a řeknu jim že když podle nich mám wh tak ať natočí video a pošlou ho na web na posouzení a at se naučí hrát CSko a pak někomu řikaj cheatre. Tuhle tvoji reakci Nestea sem přesně čekal jke jedno jestli si měl AB ty nebo brácha nebo máma prostě ten bán je udělen uź se s tím smiř.

Máš vůbec steam ?

------------------------
I .tØx' má své dny Grin

HC Plzeň 1929 foreωer » Rap Lover » Girl Lover

[img]http://i34.tinypic.com/21ctmbr.gif[/img] is not a valid Image.
 
Nestea
nemam steam Sad a ten ban je na ip adresu nebo na co ? jen jestli je neaka sance dostat se na dust2 nebo masspub
Kazdej lepsi hrac vi jak stve kdyz ho obvinujou z hacku a pisou voteban ( STVE TO CO? )
 
Santa
Není na IP. Console každému přidělí vlastní Steam ID pokud nemá steam, automaticky mu ho to vygeneruje a udělí na steam ID. Už není šance.
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
Nestea
a kdyz si koupim steam, ten zmeni to steam id ne? protoze ho vygeneruje steam a ne sever
Kazdej lepsi hrac vi jak stve kdyz ho obvinujou z hacku a pisou voteban ( STVE TO CO? )
 
Nestea
podle toho co si psal by to tak mnelo bejt Console ho generuje pokud nemam steam kdyz si koupim steam ktery ma urcity Steam ID tak bych se mnel pripojit
Kazdej lepsi hrac vi jak stve kdyz ho obvinujou z hacku a pisou voteban ( STVE TO CO? )
 
Silesti
Podívej se pokud jsi dostal ban od console přesněji řečeno od anticheatu (KAC) je na 99.99999% jisté, že jsi něco měl. Nemusí to být jen cheaty, muzou to byt bhop scripty a podobně... Jinak pokud si koupis new original hru měl by jsi dostat automaticky unban... respektive nedostanes UNBAN, ale budes mit nove STEAM ID. Tim padem te banlist nenajde. Ale s tim se pocita Grin
A navíc se steamem se cheatuje už opravdu špatně Smile tak štastné nakupování.
Upravil/a Silesti dne 29.10.2009
 
nejsempanna
za prvé, žádal o unban zřejmě mě a newbo crazyho (nevím co se dotoho tolik ostatní naváží),
za druhé, už jsem ti na to jednou odepisoval, a odepíšu to samé.
za třetí:

Dostals permanent ban? Jediná možnost jak jej zrušit je koupit si originální hru u nás za 429,-Kč

Nepište nám žádosti o UNBAN pokud Vám udělil ban Anti-Cheat (KAC).
Protože NEZNALOST PRAVIDEL NEOMLOUVÁ.


Toto je napsané na banlistu. Jak napsal silesti, kup si steam.

LOCKED
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3