Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
Nestea-R UNBAN
Tox
Nestea napsal:
ses trubka nestea tak ti treba ked to mas za aim nebo co ale co si ja pametam tak ked to jeste slo normal tak si furt atakoval vlastnych a hodne delal si reconect retry a to furt bo ta kiklo a hodne lidi si stim tahl sebu tak ti treba ****e


Tohle sem nebyl ja to byl hrac ktery mi ukradl nick pred tim se menoval ( prcinka )

Ja rikam ze nic nemam a nikdy sem nemnel !! Za tim si stojim a stat budu
Nevzdam to jako vsichni kterym byl unban zamitnut protoze na skillers servrech znam spoustu lidi a je to nejlepsi css servr co znam TAK PROC BYCHI NA NEM POUZIVAL HACKY!!

ja to nevzdam podle vas se conzole neplete a ja rikam nic sem nemnel nazor vs nazor console je jen program a i ty se pletou


Proč bys na skillers.cz používal hacky jednoduše proto že už tě nebavilo jak si tě všichni dávali a chtěl si být skill Grin

ento anticheat je jeden z nejlepších je to jako kdybys kritizoval Valve že si dostal VAC ban prostě anticheat ti dal ban a neudělal pro své potěšení Cool

------------------------
I .tØx' má své dny Grin

HC Plzeň 1929 foreωer » Rap Lover » Girl Lover

[img]http://i34.tinypic.com/21ctmbr.gif[/img] is not a valid Image.
 
Nestea
TOX je videt ze si se mnou nikdy nehral ja nejsem lama ze by si mne vsichni davaly rovnocene sem hral se santou onionem atd nikdy sem nepotreboval pomoc od hacku!!!!!!!!!
 
Nestea
A to ze se programy nepletou XD Stalo se mi nekolikrat ze mi console napsala banned .... for teamkill a udelal to jinej hrac...
Kazdej lepsi hrac vi jak stve kdyz ho obvinujou z hacku a pisou voteban ( STVE TO CO? )
 
Tox
Nestea napsal:
TOX je videt ze si se mnou nikdy nehral ja nejsem lama ze by si mne vsichni davaly rovnocene sem hral se santou onionem atd nikdy sem nepotreboval pomoc od hacku!!!!!!!!!


Ne nehrál sem nikdy s tebou ani proti tobě a vůbec mě to netrápí já ti jen říkám že anticheat ti nedá pro nic za nic ban je to těžké pochopit ?
------------------------
I .tØx' má své dny Grin

HC Plzeň 1929 foreωer » Rap Lover » Girl Lover

[img]http://i34.tinypic.com/21ctmbr.gif[/img] is not a valid Image.
 
Santa
To byl bug, to sem nepleť. Teď už ti to psát nebude. Já jsem párkrát viděl že jsi se scoutem nějak moc dával hedy. Vlastně jen hedy, ale nechával jsi se schválně zabít aby to nevypadalo.. Programy se mýlí, console se nemýlí! Jsi jen jeden z mnoha a že to nevzdáš, jen si tím zaděláváš na další průšvih když to tu zpochybňuješ.
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
Nestea
To ze davam neak moc HS scoutem mi rekni jak mam na 1 ranu scoutem nekoho zabit jinak nez HS... a kazdej lepsi hrac dava skoro jen HS co ten 3x... nebo jak. Jak je 1 v ranku na dust2 ? Tim chci jen rict ze hs neni nic tezkyho kdyz uz to mas v ruce
Upravil/a Nestea dne 18.10.2009
Kazdej lepsi hrac vi jak stve kdyz ho obvinujou z hacku a pisou voteban ( STVE TO CO? )
 
Nestea
Este jedna otazka jak sem mohl dostat ban na nick Nestea-R FUN kdyz za nej nehraju od ty doby co mi ho ukradly ??
Kazdej lepsi hrac vi jak stve kdyz ho obvinujou z hacku a pisou voteban ( STVE TO CO? )
 
Santa
Grin Nějak si protiřečíš, dříve jsi psal že jsi lama a že nic nemáš, a teď píšeš že to máš v ruceGrin Nejdřív si ujasni co chceš vlastně psát a na co nesmíš zapomenout aby ses neprokeclCool
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
Nestea
ja sem nepsal ze sem lama ............. by mne zajimalo kdes to videl
Upravil/a Nestea dne 18.10.2009
Kazdej lepsi hrac vi jak stve kdyz ho obvinujou z hacku a pisou voteban ( STVE TO CO? )
 
Santa
Viděl jsem to v tvých příspěvcích, teda ještě před tím než jsi to teď "chytře" upravilCool
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
Tox
Tak už se nehádejte prostě aticheat ti dal ban z nějaké důvodu neudělal to pro nic za nic ani ze srandy tak nevím o čem se hádáte Wink
Upravil/a Tox dne 18.10.2009
------------------------
I .tØx' má své dny Grin

HC Plzeň 1929 foreωer » Rap Lover » Girl Lover

[img]http://i34.tinypic.com/21ctmbr.gif[/img] is not a valid Image.
 
Santa
Já se nehádam, ale on nepochopí že ten anticheat mu to dal za AIMBOT takže měl prostě aimbot a je to uzavřená věc!
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
Nestea
santo za 1. Nic sem neupravil protoze sem nic takovyho nepsal a za 2.Toxy ja se nehadam a jestly ti to tak pripada tak se budu hadat este hodne dlouho protoze si stojim a budu stat za tim ze sem v tom nevine
Kazdej lepsi hrac vi jak stve kdyz ho obvinujou z hacku a pisou voteban ( STVE TO CO? )
 
dark knight
vy hrajete s brachou na jednom kompu nebo oba dva mate kazdy svuj?
Admin Aim+fy , zombii
CSS je o zabave a ne o nervachBanned
 
Tox
Santa napsal:
Já se nehádam, ale on nepochopí že ten anticheat mu to dal za AIMBOT takže měl prostě aimbot a je to uzavřená věc!


Já tě chápu, ale on prostě bude dokola povídat že cheaty nikdy neměl atd a nedokáže pochopit fakt že dostal ban za AB které musel mít. Console mu ban nedala pro potěšení Shock
------------------------
I .tØx' má své dny Grin

HC Plzeň 1929 foreωer » Rap Lover » Girl Lover

[img]http://i34.tinypic.com/21ctmbr.gif[/img] is not a valid Image.
 
Nestea
driv sme hraly zvlast a ted hrajeme na jednom ale ikdyz sme hraly zvlast ip byla stejna
Kazdej lepsi hrac vi jak stve kdyz ho obvinujou z hacku a pisou voteban ( STVE TO CO? )
 
Tox
dark knight napsal:
vy hrajete s brachou na jednom kompu nebo oba dva mate kazdy svuj?


Je jedno jestli hraje každej na jimém PC pokud se oba připojojou ze stejné IP adresy. Zeptal bych se bráchy zda necheatoval pokud ano máš stejně smůlu a unban nedostaneš jen proto že cheatovval brácha a ne ty Cool
------------------------
I .tØx' má své dny Grin

HC Plzeň 1929 foreωer » Rap Lover » Girl Lover

[img]http://i34.tinypic.com/21ctmbr.gif[/img] is not a valid Image.
 
Nestea
Tox to na tvym serveru sem dostal ban neni divny ze si mne tam nikdy nevidel ? ja rikam porad a rikat budu ze nic nemam a nemnel sem zvlast ne na AWP servru a s nickem Nestea-R FUN protoze mne to tam neba a za tenhle nick nehraju hral sem vyhradne na dust2 servru obcas na masspub a to jen pod nickem Nestea-R
Kazdej lepsi hrac vi jak stve kdyz ho obvinujou z hacku a pisou voteban ( STVE TO CO? )
 
Tox
Nestea napsal:
Tox to na tvym serveru sem dostal ban neni divny ze si mne tam nikdy nevidel ? ja rikam porad a rikat budu ze nic nemam a nemnel sem zvlast ne na AWP servru a s nickem Nestea-R FUN protoze mne to tam neba a za tenhle nick nehraju hral sem vyhradne na dust2 servru obcas na masspub a to jen pod nickem Nestea-R


No já nejsem na servru věčně a mě je jedno jestli sem tě na servru vidětů nebo ne. Pokud se někdo z tvího PC připojil na AWP z cheatama tak dostal ban od console a ani se do hry dostat nemusel Cool

Vím že pořád budeš obhajovat že nejsi cheater ale vždy ti co cheatovali to zapíraj i když se na to přišlo ten ban máš z důvodu AB tak to je a tak to podle mě i zůstane Cool Dál už sem nepíšu nemá to cenu je to hotová věc Wink

------------------------
I .tØx' má své dny Grin

HC Plzeň 1929 foreωer » Rap Lover » Girl Lover

[img]http://i34.tinypic.com/21ctmbr.gif[/img] is not a valid Image.
 
Santa
Prosím hlavní adminy o LOCK, tohle nikam nevede. Takhle se můžem hádat donekonečna. Jdi pokárat bratra a poděkuj mu že máš permici..
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3