Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
Nestea-R UNBAN
Nestea
Dobry den dostal sem ban udajne za AIMBOT aspon se to pise na banlistu a od CONSOLE


Uděleno - 10-12-09 15:25
Steam ID - STEAM_0:0:833014857
Zabanován z - Skillers.cz AWP [Fast DL]


Ted napisu jako kazdej ze s tim nesouhlasim protoze nic nemam . Jenze mne zna spousta hracu a i adminu hral sem kazdej den na MASSPUB a posledni dobou nejvic na DUST2. Ted hraju jen na GUNGAME jelikoz jedine tam muzu.
Na tehle IP adrese hraje i bratr ale je mu teprv 10 a nick ma ( SUPRA ) Ale ban sem dostal na nicku Nestea-R FUN s kterym sem mnel problem este pred erou FastDL ( kradez nicku ) .

Doufam ze sem uvedl vse dulezite a zadost bude vyrizena kladne
A prosim rychle.....( na jinejch servrech hrajou lamy Grin )

Upravil/a Nestea dne 17.10.2009
 
Flammy
Anti-cheat tě nezabanuje sám od sebe pro nic za nic. Musíš si hlídat víc svého bratraSmile
Upravil/a Flammy dne 17.10.2009
Víte co dělá PANDA v lese když hoří?
-
Hoří Grin

ADMINISTRÁTOR SERVERU DUST2
 
Santa
Přesně tak. Ten anticheat to nedělá ze srandy..
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
Nestea
Ale ja odprisahnu ze v kompu nic nemam a nic sem nikdy nepouzil zvlast na servrech skillers kdyt hraju jen na nich
 
Nestea
Pro jistotu sem este prohledal PC a nic tu neni
 
Santa
Víš kolik lidí už přísahalo? Lituju ale na tohle se v internetovém světě nehraje
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
Nestea
SANTO nedelej si sradnu i s tebou sem hral uz i pred tim nez si byl admin i potom to si nepamatujes na skillers sem kazdej den
 
Santa
Jo pamatuju si tě ale co to s tím má společného? Já o unbanu nerozhoduju, když ti ho dala console, pochybuju že bude unban. Ještě když to bylo za aimbot. Když ho nemáš ty, tak je jasné že bráška, tam mu hezky poděkuj
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
Nestea
Tak to dejte aspon na tejden ne pernament na tomhle kompu zadnej hack neni ani zadnej sript bo neco takyho kazdej kdo potrebuje pro css hacky je deb*** pak to neni hra hra je od toho aby se pri ni clovek bavil

jestly si pamatujes tenhle nazor mam celou dobu co sem hral na skillers
 
Derek
promiňte že se pletu do diskuze ale nemáš skinny zbraní např ve hře?
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
Není důležité zůčastnit se,ale vyhrát!
Play hard -> Go PRO!!
 
Nestea
nemam nic nejdriv sem myslel ze je prblem s CSS jako hrou v kompu tak sem vse preinstaloval pak sem skousel i raty a nic az ted mne napadlo uz z nudu kouknout na banlist k memu prekvapeni tam sem
 
Santa
Počkej si na vyjádření hlavních adminů. Víc ti k tomu nepovím.
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
Nestea
Dobre pockam nic jinyho mi nezbyva Sad doufam ze se za mne par adminu ktery mne znaji primluvi Sad zatim dobrou a dik za pozornost
 
Santa
Nečekej že se za tebe bude někdo přimlouvat, to jsi na webu asi nový že nevíš jak to chodí. Dostal jsi ban od console, to je unban vlastně nemožný. Console ti to odůvodní a nebaví se s tebou. Podle mě unban nečekej
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
Nestea
a co mam delat koupit si steam a poslat neco malo na podporu skillers napiste jakoukoliv moznost za ban nemuzu a udelam vse pro jeho zruseni
 
Hide
Sad takle se nechaz z potuptit?
 
matros izolace
ses trubka nestea tak ti treba ked to mas za aim nebo co ale co si ja pametam tak ked to jeste slo normal tak si furt atakoval vlastnych a hodne delal si reconect retry a to furt bo ta kiklo a hodne lidi si stim tahl sebu tak ti treba ****e
 
Tox
Nestea napsal:
a co mam delat koupit si steam a poslat neco malo na podporu skillers napiste jakoukoliv moznost za ban nemuzu a udelam vse pro jeho zruseni


To si myslíš že nís uplatíš ? Myslíš že když prispěješ skillers źe ti dáme unban. Tohle beru jako ůplatek a že přísaháš že cheaty nemáš to je hezké a co bratr ? No ono není tolik práce si cheaty z netu s táhnou a pak je zas smazat je to otázka 2minut a Console se neplete Smile
------------------------
I .tØx' má své dny Grin

HC Plzeň 1929 foreωer » Rap Lover » Girl Lover

[img]http://i34.tinypic.com/21ctmbr.gif[/img] is not a valid Image.
 
Santa
Přesně. Console se nemýlí a nedává to jentak. Dnes existuje spooooooousty verzí cheatů, jsou i návody ve video verzi jak nainstalovat, spustit atak. Byl jsi NS, tak jsi třeba zkusil aimbot, a doufal jsi že tě to pustí. Nebo brácha. Nepustilo, minulý anticheat to třeba udělal, tenhle ne. Smůla, cheateři nedostávají druhou šanci..
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
Nestea
ses trubka nestea tak ti treba ked to mas za aim nebo co ale co si ja pametam tak ked to jeste slo normal tak si furt atakoval vlastnych a hodne delal si reconect retry a to furt bo ta kiklo a hodne lidi si stim tahl sebu tak ti treba ****e


Tohle sem nebyl ja to byl hrac ktery mi ukradl nick pred tim se menoval ( prcinka )

Ja rikam ze nic nemam a nikdy sem nemnel !! Za tim si stojim a stat budu
Nevzdam to jako vsichni kterym byl unban zamitnut protoze na skillers servrech znam spoustu lidi a je to nejlepsi css servr co znam TAK PROC BYCHI NA NEM POUZIVAL HACKY!!

ja to nevzdam podle vas se conzole neplete a ja rikam nic sem nemnel nazor vs nazor console je jen program a i ty se pletou
Upravil/a Nestea dne 18.10.2009
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3