Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
fascinující změna servrů ... nc
dreamer329wd
zdravim všechny a jako dlouholetý hráč Mass pubu ,je to změna k horšímu ,servry jsou hlučne a přeplacane zvukama ,vytvaři to chaos ve hře a strácí to to požitek a zaklad css ,který v tomto zustal nezachovam a opoznaní se snížila učast na servrech.....
je mi to vcelku jedno a vim ,že se s tim neda nic dělat ,českých servru je okolo spoustu ,na druhou stranku mně to velice mrzí ,stare časy jsou hold pryč......

s pozdravem ,majkl
ĐrعムmعЯ|PrOud Like a gOd
 
Tox
K horšímu až se vše vyladí uvidíš že to je změna k lepšímu Cool
------------------------
I .tØx' má své dny Grin

HC Plzeň 1929 foreωer » Rap Lover » Girl Lover

[img]http://i34.tinypic.com/21ctmbr.gif[/img] is not a valid Image.
 
Kadel
jediný konkrétní problém který jsi napsal jsou zvuky a do chatu stačí napsat !sound a zvuky se ti vypnou, jinak hra je plnynulejší, raty mají všichni, team balance je pořád, lepší anticheaty a banlist tak co ti vadí, vyjádři se trochu normalně
www.skillers.cz/download/user_baner/kadlatko.png

Již nejsem admin, nespamujte mi icq Smile
 
Tox
KadLatk0 napsal:
jediný konkrétní problém který jsi napsal jsou zvuky a do chatu stačí napsat !sound a zvuky se ti vypnou, jinak hra je plnynulejší, raty mají všichni, team balance je pořád, lepší anticheaty a banlist tak co ti vadí, vyjádři se trochu normalně


Ano prěsně tak a navíc ty zvuky byly na servrech i předtím až se doladí mapy atd bude to o moc leší než bylo jak pro hráče tak adminy to je můj názor Cool
------------------------
I .tØx' má své dny Grin

HC Plzeň 1929 foreωer » Rap Lover » Girl Lover

[img]http://i34.tinypic.com/21ctmbr.gif[/img] is not a valid Image.
 
sahu
Majkle. Změna v životě každého člověka v prvním momentě většinou vyvolá šok. Chápu Tvou reäkci. Doporučuji Ti si zkusit všimnout nových možností a zkusit je využít. Server nově funguje několik dní a v podstatě se očekávaji reakce podobné té Tvě. Díky za ní a více takových. Je to nejlepší způsob, jak upravit prostředí MassPublicu tak, aby vyhovovalo co největšímu poču CSS hráčů. Uvědom si však, že není možné ušít server na míru každému, kdo CSS hraje. Proto to pro nikoho nebude optimální.

Navíc je mnoho křiku, když něco není dobré, ale to co vyhovuje, zůstává nepochváleno. Koho pak má ta práce opravdu těšit. Vím, jsem jen admin, ale i tak to určitou míru úsilí stojí a aby ho člověk vynaložil, chce to i pozitivní ohlasy. Tak se lidi nestyďte občas NEJSEMPANNU a tým kolem něho poplácat po zádech.

HF na skillers
Administrátor serveru MASS PUB a GG
 
strejda krepa
Jak řekl sahu.... souhlasím... taky by nebylo od věci Pannu a spol trochu pochválit a né si jen stěžovat ...
ADMIN SERVERU PUBLIC

We live for nothing, but we die for something....!
 
sahu
BTW teď, sobota 18:23 hodin...masspub 28/28 hráčů - to nepovažuji za neúspěch - NAOPAK!!!Cool
Administrátor serveru MASS PUB a GG
 
nejsempanna
server ještě není dokončen, stále jak je psáno na webu probíhají úpravy. Bohužel to sám nezvládám až tak plynule jak jsem myslel, teprve se sw mnohými věcmi seznamuji a tak se učím spoustě novému. Navíc toho času také není tolik jak by sis určitě představoval. Ale to je již rozepsané jinde. Další poznatek příkaz do chatu !quake je pro změnu quake zvuků hlas ženy/muže nebo vypnout. Stejně jako příkaz !resetscore, proč se rekonektovat? když tenhle příékaz současné skore v TAB smaže.
tak teď prosím ty konkrétní změny k horšímu.
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
misfits
mne vadi zvuky headshot lebo stale da nekdo HS a samy hedashotam je a nemozem sa sustredit bol by som rad keby ostane fast DL ale nech sa zvuky daju ako bolo predtym
Miﮐfitﮐ
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
[img]http://img245.imageshack.us/img245/5716/userbar795583.gif[/img] is not a valid Image.
 
Tox
misfits napsal:
mne vadi zvuky headshot lebo stale da nekdo HS a samy hedashotam je a nemozem sa sustredit bol by som rad keby ostane fast DL ale nech sa zvuky daju ako bolo predtym


Mě teda vůbec ty zvuky nevadí ale taky bych pro původní quake zení zvuků ale jinak sem spokojen Cool
------------------------
I .tØx' má své dny Grin

HC Plzeň 1929 foreωer » Rap Lover » Girl Lover

[img]http://i34.tinypic.com/21ctmbr.gif[/img] is not a valid Image.
 
Santa
Samozřejmě že pár věcí je tam ještě "nedokončených" ale vše se poladí a bude to lepší než dřív. A hlavně je hra plynulejší, návštěvnost trochu ubyla protože lidi to zatím neznají. Pokud někdo má návrh na změnu, má zde prostoru kolik chce..
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
Lord Owen
Santa napsal:
Samozřejmě že pár věcí je tam ještě "nedokončených" ale vše se poladí a bude to lepší než dřív. A hlavně je hra plynulejší, návštěvnost trochu ubyla protože lidi to zatím neznají. Pokud někdo má návrh na změnu, má zde prostoru kolik chce..

Lidi ubyli proto, že většině to píše Client dopped by server... takže ji to nejde a sou naštvaný, ale když se pak dočtou že si maj přeinstalovat csko nebo patche, udělja to a už zase hrajou xD...
 
Tox
Lord Owen napsal:
Santa napsal:
Samozřejmě že pár věcí je tam ještě "nedokončených" ale vše se poladí a bude to lepší než dřív. A hlavně je hra plynulejší, návštěvnost trochu ubyla protože lidi to zatím neznají. Pokud někdo má návrh na změnu, má zde prostoru kolik chce..

Lidi ubyli proto, že většině to píše Client dopped by server... takže ji to nejde a sou naštvaný, ale když se pak dočtou že si maj přeinstalovat csko nebo patche, udělja to a už zase hrajou xD...


No někteří sou líní přeinstalovat Csko a patche Pfft
------------------------
I .tØx' má své dny Grin

HC Plzeň 1929 foreωer » Rap Lover » Girl Lover

[img]http://i34.tinypic.com/21ctmbr.gif[/img] is not a valid Image.
 
Lord Owen
Tox napsal:
Lord Owen napsal:
Santa napsal:
Samozřejmě že pár věcí je tam ještě "nedokončených" ale vše se poladí a bude to lepší než dřív. A hlavně je hra plynulejší, návštěvnost trochu ubyla protože lidi to zatím neznají. Pokud někdo má návrh na změnu, má zde prostoru kolik chce..

Lidi ubyli proto, že většině to píše Client dopped by server... takže ji to nejde a sou naštvaný, ale když se pak dočtou že si maj přeinstalovat csko nebo patche, udělja to a už zase hrajou xD...


No někteří sou líní přeinstalovat Csko a patche Pfft


Někteří jo ale ti kteří nejsou vesele hrajou xD
 
zohan
misfits napsal:
mne vadi zvuky headshot lebo stale da nekdo HS a samy hedashotam je a nemozem sa sustredit bol by som rad keby ostane fast DL ale nech sa zvuky daju ako bolo predtym


jak povidal panna pis do chatu !quake a tam sa to da vypnut tak isto jak sa daju vypnut tie songy !sounds
Sem uplne v pohode Smile
administrátor DUST2
 
Santa
Jo jenže většina lidí co hraje na webu nikdy nebylaGrin A druhá část je líná něco přeinstalovat, zbytek zase neví jak..
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
Lord Owen
Ale to neni náš problém že nečtou web o tom že ho maj číst jim to tam běhá až dost... :-D
 
dreamer329wd
sahu napsal:
Majkle. Změna v životě každého člověka v prvním momentě většinou vyvolá šok. Chápu Tvou reäkci. Doporučuji Ti si zkusit všimnout nových možností a zkusit je využít. Server nově funguje několik dní a v podstatě se očekávaji reakce podobné té Tvě. Díky za ní a více takových. Je to nejlepší způsob, jak upravit prostředí MassPublicu tak, aby vyhovovalo co největšímu poču CSS hráčů. Uvědom si však, že není možné ušít server na míru každému, kdo CSS hraje. Proto to pro nikoho nebude optimální.

Navíc je mnoho křiku, když něco není dobré, ale to co vyhovuje, zůstává nepochváleno. Koho pak má ta práce opravdu těšit. Vím, jsem jen admin, ale i tak to určitou míru úsilí stojí a aby ho člověk vynaložil, chce to i pozitivní ohlasy. Tak se lidi nestyďte občas NEJSEMPANNU a tým kolem něho poplácat po zádech.

HF na skillers


napsal jsi to velice hezky ,dobře vím jak to myslíš ,cs hraju více jak 9 let a vím co tahleta hra obnáší a včem tak vynika........
"změna" nas provází deno_denně ,jak už sem řekl ,nezaleží jestli je dobrá nebo zlá ,bez konfrontace se neobejde ,tímto všem děkuji za váš čas.
... člověk si upřesní obraz danné situace ...
ĐrعムmعЯ|PrOud Like a gOd
 
matros izolace
ma pravdu dreamer329wd a hodne lidem to uz nefunguje i ked podporily nejsem pana uz tam nebudu ti lidi sktorymi se tak skvele hralo bo boly chvile ked se nam lamam hodne darilo ked ste jaky team boly sehrany kedze od mojho virtualneho canabis klanu sme boly asi 4 .5 na nejsem pana kedze sme nonsteam tak je tezke si najit dalsi server.ja se snazim byt skillers verny i ked nemam steam ale nedary se nezahral sem si uz tyden asi source takze ssaz to idu skusit jestlx to zas sekne jak obvykle i kdyz sem v i p
 
Santa
Ty jsi VIP jo? Ale jak jsi na to přišel hele?
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3