Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
A connection to the VAC servers could not be made
nejsempanna
máte špatnou nonsteam verzi hry. doporučuji stáhnout verzi Digitalzone + všechny patche a nestahovat tam další zbytečnosti navíc, nebo koupit originálku.
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
TotaLama
Ok, už jsem si sice objednal steam, ale než mi dojde tak to vyzkouším a napíšu jestli to pomohlo, kdyby měl náhodou někdo stejny problem.
 
dark knight
tak vidis steam ti automaticky stahne verzi s kterou ti to pojede tak se nemusis bat ze to bude delat stejny problem, ja jsme mel stejny problem kdyz jsem nemel steam ale nakonec to bylo tim ze moje css nechtelo stahnout nove skiny od skillers. Mel jsem tam totiz stahnute nove skinny.
Admin Aim+fy , zombii
CSS je o zabave a ne o nervachBanned
 
TotaLama
Tak jsem stáhnul verzi:
Zdroj stáhnutí  Code
Counter-Strike Source FULL [October 15 2007] DiGiTALZonE




A při připojování se to sekne na třetím čtverečku (Parsing game info) a konec. Nerozjede se to ani po půl hodině.

Ještě vyzkouším verzi ze soe.cz
 
THE_WILLY
Hm tox má pravdu Santo a navíc i já mám se steamem problémy a to sem jim nic neudělal
Jedině Willy má super killy
 
nejsempanna
TotaLama napsal:
Tak jsem stáhnul verzi:
Zdroj stáhnutí  Code
Counter-Strike Source FULL [October 15 2007] DiGiTALZonE




A při připojování se to sekne na třetím čtverečku (Parsing game info) a konec. Nerozjede se to ani po půl hodině.

Ještě vyzkouším verzi ze soe.cz


doporučuji opatchovat všemi záplatami včetně servermaster.
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
TotaLama
Tak u verze ze soe mi nejde ani spustit instalátor a to jsem ho zkoušel stahovat asi 3x.

Už to nebudu dál řešit, přišel mi steam key a všechno mi jede. I tak dík za pomoc.
Upravil/a nejsempanna dne 22.10.2009
 
RealliTe
Ano kupte si STEAM !!!! Mám ho devět let a za celou tu dobu co ho mám, nebyl sebemenší problém. Koupil jsem ho proto abych si zahrál a né abych stále něco stahoval a řešil nějaké ****osti. Steam máte napořad pokud nezapomente své heslo a nechatujete, tak to už pochopte. R*
Administrátor Dust2
! pohled je jen jeden !
 
THE_WILLY
Hm já mam ban a ve steamu mi ani neodpověděli za co takže problém neni v programu ale ve firmě Valve
Jedině Willy má super killy
 
dark knight
THE WILLY napsal:
Hm já mam ban a ve steamu mi ani neodpověděli za co takže problém neni v programu ale ve firmě Valve


Spise v tobe ne kdyz jsi dostal ban tak by jsi mel vedet za co to bylo a nemyslim si ze by ti to dalo ban jen tak pro nic za nic
Admin Aim+fy , zombii
CSS je o zabave a ne o nervachBanned
 
nejsempanna
jj ban to není jen tak za nic, mám čistou hru bez stahovaných ničehož ničeho a nemám problémy. a když jsem jednal s firmou Valve tak byli vždy vstřícní a ochotní,.
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
Tox
nejsempanna napsal:
jj ban to není jen tak za nic, mám čistou hru bez stahovaných ničehož ničeho a nemám problémy. a když jsem jednal s firmou Valve tak byli vždy vstřícní a ochotní,.


Přesně tak ždáné přihlouplé doplńky skiny atd a kdyź mi někdo ukradl steam acount tak do 3dnů po napsání na Valve a předložení nutných důkazů mi bylo posláno nové heslo Cool
------------------------
I .tØx' má své dny Grin

HC Plzeň 1929 foreωer » Rap Lover » Girl Lover

[img]http://i34.tinypic.com/21ctmbr.gif[/img] is not a valid Image.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3