Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
A connection to the VAC servers could not be made
TotaLama
A connection to the VAC servers could not be made

Nevíte někdo co s tím? začalo to dneska po úpravách na serverech, předtím mi to nikdy nenapsalo. steam nemám.

https://support.s..._faqid=374
tohle mám už přečtený, nic nepomáhá. Shock
Upravil/a TotaLama dne 16.10.2009
 
Santa
Jednoduchá rada, kup si steam a nebudeš tyhle problémy mít..
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
TotaLama
vyhazovat 4 kila se mi nechce když vím že mi to tři týdny šlo bez problémů až do dneška, a podle mě to steam nevyřeší, co jsem našel na fórech tak se to stává i lidem se steamem.
 
Tox
Santa napsal:
Jednoduchá rada, kup si steam a nebudeš tyhle problémy mít..


Omg Santa když nevíš žádou užitečnou radu tak si nech tyhle poznámky a zamysli se nad svím chováním Pfft



TotaLama napsal:
vyhazovat 4 kila se mi nechce když vím že mi to tři týdny šlo bez problémů až do dneška, a podle mě to steam nevyřeší, co jsem našel na fórech tak se to stává i lidem se steamem.


Nechci ti do tuho kecat ale steam nejsou vyhozené peníze a vem si že já dával za steam 900 a mám už druhý Grin Nemáš ban nebo tak neco ? Cool
------------------------
I .tØx' má své dny Grin

HC Plzeň 1929 foreωer » Rap Lover » Girl Lover

[img]http://i34.tinypic.com/21ctmbr.gif[/img] is not a valid Image.
 
TotaLama
Nemám ban, normálně hraju a po asi dvou minutach mě to vyhodí. Včera to ještě nedělalo.

Klidně bych si steam koupil, ale jaka je šance že to nebude dělat pořád?
 
Tox
Skoušel si reinstall nebo tak něco ?

Šance že ti to bude dělat i se steamem je hodně malá a 400 to je pakatel já kupoval steam za 900 Shock

------------------------
I .tØx' má své dny Grin

HC Plzeň 1929 foreωer » Rap Lover » Girl Lover

[img]http://i34.tinypic.com/21ctmbr.gif[/img] is not a valid Image.
 
TotaLama
Ok, steam si koupim, ale stejně si chci zahrát dneska Smile

Zkusim reinstall
 
Tox
TotaLama napsal:
Ok, steam si koupim, ale stejně si chci zahrát dneska Smile

Zkusim reinstall


Kvůli mě si Steam nekupuj mě je jedno jestli ho budeš mít nebo ne a je mi jedno jestli budeš hrátc CSko rozhodni se sám ja ti Steam nenutím Cool
------------------------
I .tØx' má své dny Grin

HC Plzeň 1929 foreωer » Rap Lover » Girl Lover

[img]http://i34.tinypic.com/21ctmbr.gif[/img] is not a valid Image.
 
TotaLama
Smile To mi nemusíš říkat, ja si ho chtel koupit už dávno, jen mi chyběl důvod.
 
Koblizek
tak tu jeden mas Smile ja sem na css steam presel pred tydnem
 
Tox
Koblizek napsal:
tak tu jeden mas Smile ja sem na css steam presel pred tydnem


A co spokojen se Steamem ? Stála investice peněz za to nebo je to stejné jako NONSTEAM ? Stejně na něj dostaneš ban Grin
------------------------
I .tØx' má své dny Grin

HC Plzeň 1929 foreωer » Rap Lover » Girl Lover

[img]http://i34.tinypic.com/21ctmbr.gif[/img] is not a valid Image.
 
TotaLama
Hmm tak reinstall nepomohl, ach jo
 
Hide
ja si pockam na vanoce GrinGrin
 
Koblizek
ja nevim santo ale odpoved kup si steam to je zbytecne psat, a psat s chybama to nic hrozneho neni
 
Tox
Koblizek napsal:
ja nevim santo ale odpoved kup si steam to je zbytecne psat, a psat s chybama to nic hrozneho neni


Díky mám stejnej názor Smile

Santo nic proti tobě nemám ale když někdo má nějaký problé a chce poradit co s tím a ty mu řekneš tak si kup steam a problém mít nebudeš tak co ti na to mám říct buď pu poraď něco co řeší jeho problém a odpouš si to ne každý chce kupovat steam Cool

------------------------
I .tØx' má své dny Grin

HC Plzeň 1929 foreωer » Rap Lover » Girl Lover

[img]http://i34.tinypic.com/21ctmbr.gif[/img] is not a valid Image.
 
Koblizek
Ja sem se nesetkal s zadnou chybou na NS, stacil mi
 
nejsempanna
A connection to the VAC servers could not be made
dočetl jsem se že to může způosobovat ban na VAC, nebo nějaká aplikace která se nesnese s CS:S. Jaký máš nick na serverech?

ale co je prý nejčastější, že máš nastavený firewall, musíš si povolit porty, nebo všechny (antivirus, win firewall...) povypínej.

zdroj:

https://support.s...-RPSX-6098
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
TotaLama
Firewall mam windowsácký a nic jsem s ním nedělal od té doby co to šlo, zkoušel jsem ho i úplně zakázat v systémových službách a nepomohlo to. Antivir jsem taky zkoušel vypnout a nic.
nick mám TotaLama. O žádném banu nevím. Vždycky mě to vykopne po stejném čase, zhruba 2min hraní a konec. Už jsem si objednal steam, ale je divné že to nikomu jinému nedělá, začlo to po těch úpravách. Zkoušel jsem i vyřadit router a píchnout se přímo do modemu a nic. Přesměrování a routování v routeru jsem taky zkoušel a nic nepomohlo. Už si nevím rady, jestli to steam nevyřeší tak nevim, doufám že jsem nevyhodil 4 kila zbytečně a pomůže to.

Jo a jinak mi to píše tu chybu ještě než se připojím do hry když se stahují soubory, zase po stejném intervalu, ty nové soubory jsem stahoval asi na 5krát.
 
Tox
Tady máš proleźenou tu stránku o VAC co ti poslal nejsempanna

Zabezpečené připojení selhal, č. přihlášení pára, nebo připojení k serverům VAC nelze provést

Otázka :


Snažím se připojit k bezpečné herní server, ale dostal jsem chybové hlášení 'SECURE Connection failed'.

Běžné příčiny:

* Potíže s připojením
* Security Software
* Background Aplikace
* Third-party Anti-Cheat Aplikace

Odpověď

Tento problém vyplývá ze čtyř hlavních zdrojů: připojení k otázkám, bezpečnostní software, pozadí, aplikace a třetí-party anti-cheat aplikace.

connection Otázky

*
Firewally a routery

Pokud je váš počítač za routerem s firewallem, musíte otevřít porty, které používá Steam pro připojení k internetu. Většina integrovaných firewallů od vás vyžadovat ruční otevření portů (nejsou automaticky zjistit své používané porty). Routery bez firewally zřídka potřebují mít porty otevřené pro herní klient, ale obvykle se na herní servery.

Pokud můžete specifikovat, které porty otevřít, použijte prosím následující:

UDP 27000 - 27020 inclusive
TCP 27020 do 27050 včetně
TCP 27040 a 27041 *
* Cybercafe Majitelé pouze

Po provedení změn do routeru a nastavení firewallu prosím EXIT PÁRY A RESTART před pokusem o připojení k zabezpečenému serveru.
*
Problémy s routerem

Směrovače mohou způsobit problémy s připojením, a to zejména Bezdrátové směrovače. Máte-li jeden stát-sám router a máte problémy s připojením, můžete obejít směrovač a připojte počítač přímo do modemu a zjistěte, zda je router problém.

Pokud zjistíte, že router je zdrojem problému, postupujte podle použití routeru s průvodcem Steam.

Dual WAN směrovače nejsou kompatibilní s párou.
*
Internet připojení problémy

Kontrola stability a spolehlivosti vašeho připojení k internetu. Nestabilní připojení může způsobit Steam stáhnout neoprávněně a připojení na čas herních serverů ven.

Existuje mnoho on-line nástroje, které vám pomohou kontrolovat problémy s připojením, zde jsou dva nejpopulárnější jsou:
http://www.dslreports.com/tools
http://www.speedguide.net/analyzer.php

Pokud máte podezření, že máte problém, týkající se vašeho připojení k Internetu, obraťte se na svého poskytovatele služeb Internetu (ISP).

Bezpečnostní software

*
Bezpečnost, Firewall a Anti-Virus Software

Pokud používáte zabezpečení Internetu, bránu firewall nebo anti-virus, ujistěte se, že jsou nastaveny rozpoznat Steam.exe a všechny případy HL.exe a HL2.exe jako důvěryhodné programy. Prosím, poraďte se se svým manuály bezpečnostní program pro instrukce.
Problémy přímo po Steam Update

Máte-li problém spojení ihned po aktualizaci Steam, je velmi pravděpodobné, že způsobené firewall.

Nejlepším řešením je jít na firewallu oprávnění a odstranit všechny odkazy na Steam.exe, HL.exe a HL2.exe a nechal je třeba si tuto lekci zopakovalo znovu. Jen proto, že tam jsou stávající oprávnění neznamená, že jsou správná oprávnění. Pokaždé, když klient Steam je aktualizována, váš firewall oprávnění je třeba obnovit.
Více Firewally

Nikdy spustit více než jeden program, firewall v době, při používání Steam. Mohou v rozporu s sebou a může způsobit mnoho různých problémů s připojením. Příklady spuštění více firewallů patří:
Běh o firewall systému Windows s routeru firewall současně
Běh o firewall systému Windows se Zone Alarm, Tiny Personal Firewall nebo jiné třetí-party firewall
Běh o firewall systému Windows s vaší základní desky je stavěný z-do palivové dřevo (hlavně téma a základní desky s nForce)

Po provedení změn k firewallu, anti-virus nebo nastavení bezpečnostního softwaru prosím EXIT PÁRY A RESTART před pokusem o připojení k zabezpečenému serveru. Jakmile budete mít opakovaný start, měli byste být schopni se připojit k VAC serverech.
*
Peer Guardian

Peer Guardian není kompatibilní s párou. Zakažte Peer Guardian před zahájením Pára, aby se zabránilo spojení otázky.

Pozadí Aplikace

*
P2P, FTP a Web Server aplikace

Neběží Peer-to-peer (P2P) programy, jako je BitTorrent, Kazaa, eMule, LimeWire nebo eXeem v pozadí. Tyto programy mohou spotřebovávat velké části svého pásma. Totéž platí pro FTP a webserver aplikace, jako je Apache, MySQL a servery Microsoft IIS služeb.

Po odchodu svého Peer to peer softwaru, prosím, EXIT PÁRY A RESTART před pokusem o připojení k zabezpečenému serveru. Jakmile budete mít opakovaný start, měli byste být schopni se připojit k VAC serverech.
*
Viry, spyware a malware, netlimiting, anonymní IP maskování programy

Problémy s připojením může také nastat, pokud je Váš systém napaden virem nebo spyware. Důrazně doporučujeme provádění antivirové kontroly, zatímco vy nepoužíváte Steam, pokud máte podezření, že je počítačový virus či trojan ve vašem systému. Pro více informací, prosím, postupujte spywaru, adwaru, virů a narušení téma Steam.

Programy jako Cybersitter, NetLimiter, X-Fire a Stegnos Anonym internetu může také narušit normální provoz parní. Prosím, tyto programy zakázat před zahájením Steam.

Third-party Anti-Cheat Aplikace

Using tercie-osoba anti-cheat aplikací, a to jak server a client-side, není nezbytné, a může vést k chybám je uvedeno výše. Nepoužívejte třetí-party anti-cheat aplikací při hraní na stř. zabezpečeném serveru.


Doufám že ti něco z toho pomůźe Cool
Upravil/a Tox dne 17.10.2009
------------------------
I .tØx' má své dny Grin

HC Plzeň 1929 foreωer » Rap Lover » Girl Lover

[img]http://i34.tinypic.com/21ctmbr.gif[/img] is not a valid Image.
 
TotaLama
Psal jsem hned v prvním příspěvku že mám tuhle stránku už přečtenou, anglicky umím, ale dík za snahu
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3