Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
Co stihate delat pri csku
WanISh3k
Ja sem maximalne kouril(nikotin),pil kafe a nechal se kourit. Grin co vy? pochlapte se Grin
No Skill No Aim,Gr8 Steam High Brain

WanISh, skillu a lucku se zbavíš!!!
Grin
Mě nosí Dárky Ježíšek
Demence je všudypřítomná,hlavně u kinders CS:S hráčů
A PODPIS UŽ MĚNIT NEBUDU Grin
 
goodbeer
já sem maximálně hrál cs:s ,kouřil(nikotin) , pil , psal .html ,hrál online hru , a telefonoval na skype (onlinovku a html sem dělal v čase kdy sem byl mrtví nebo se měnila mapa Grin
ADMIN SERVERU DUST2 ONLY
 
Bublin
ja kdis hraju csko tak mam zapnutej notebok jeste tam hram www.CENZURA.xx
Pekna hra a jeste pri tom pisu ucim se a piju kafe a objednavam si pizzu
Upravil/a nejsempanna dne 16.10.2009
ňKončim rozdavam steam hry lubovolne mam jich 35 For freee
 
Woody
ja kdyz hraju tak jim piju a jeste musim hlidat bratraGrinGrin
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
 
Kadel
Samo sebou css,adminovani,icq, domlouvani tg(tak +-7steam oken s kym si pisu)a jeste onlinenovky(wg,farmville,ffs) ale nechat se kourit by nebylo spatne Grin
www.skillers.cz/download/user_baner/kadlatko.png

Již nejsem admin, nespamujte mi icq Smile
 
SaJgon
Piju čaj, kafe, sleduji TV, píši na steamu a někdy mam puštěnej notebook a stahuju nebo instaluju Smile
AωesoМe » SaJgon

Administrátor serveru PUBLIC 1

SaJgon nekempí, jen takticky vyčkává Smile

FUCK is easy, FUCK is funny, many people FUCK for money
 
Woody
a ja taky onllinovky farmville a divoke kmeny:-)
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
 
strejda krepa
kromě toho že mi pořád někdo píše ať už na icq nebo smsku se stíhám jakože učit, koukat na tv a poslouchat mp3, adminování, pokec s bráchou u toho dosti nadávám když poskytovatel stahujej Pčko Grin
ADMIN SERVERU PUBLIC

We live for nothing, but we die for something....!
 
CloX
Jo, to já většinou jen žeru, kecam, piju, píšu na steamu, nebo ajsku, nebo taky VT,TS,XF apod Grin Jinak asi nejvíc držim v ruce......... myš Grin a klávesnici Grin Tu teda nedržim..
Low hráč CS:S ,milující AWP..
 
sahu
Já jsem občas při CS:S nucen komunikovat s manželkou a proto jsem občas taková hrozná lama, protože stíhat dvě tak náročné činnosti je pro mne nadlidský výkon Grin
Administrátor serveru MASS PUB a GG
 
Tox
Já při CSku maximálně poslouchám muziku (RAP) ale jinak se snažím maximálně koncetrovat na hru Cool
------------------------
I .tØx' má své dny Grin

HC Plzeň 1929 foreωer » Rap Lover » Girl Lover

[img]http://i34.tinypic.com/21ctmbr.gif[/img] is not a valid Image.
 
dyna
Pri hre se da zvladnout hodne veci. Kdyz sem hrala, odpovidala sem na icq + konference na skype, otacela sem se na brachuv monitor, kde mam soupere. K tomu sem si ztihla zapalit, pila kafe a adminovala na 2 serverech.
skype - Hanavoj1
Někteří se dokáží změnit rychleji než počasí na horách.
 
vojtisek
KadLatk0 napsal:
Samo sebou css,adminovani,icq, domlouvani tg(tak +-7steam oken s kym si pisu)a jeste onlinenovky(wg,farmville,ffs) ale nechat se kourit by nebylo spatne Grin
Hm nebylo by špatný cs:s..kouřit...hulit..a s někmi sexovatGrinDD
 
Cruel Woman
Mno tak kafe,cígo to je klasika, netový stránky jako Facebook taky klasika ale mám takový pocit,že mě při CS:S bývalý přítel ze zezadu .... Grin
www.skillers.cz/download/user_baner/cruela.png
Admin Public 1
 
Derek
tak já se taky snažim jako tox co nejvíce soustředit na CS:S ale furt mě otravuje máma ať se jdu učit nebo ať se jí na něco podívám Grin
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
Není důležité zůčastnit se,ale vyhrát!
Play hard -> Go PRO!!
 
Lord Owen
Cruel Woman napsal:
Mno tak kafe,cígo to je klasika, netový stránky jako Facebook taky klasika ale mám takový pocit,že mě při CS:S bývalý přítel ze zezadu .... Grin


Tak to si pak dovedu představit jaká si v tu chvíli byla skilla xD

Jinak ja stiham taky kafe, energeťáky atd..
 
Santa
Já nestíham ani cskoGrin Pořád mě někdo spamuje, někdo volá na skype atak. Když ty prográmky povypínam, začne rušit telefon.. Vypnu telefon, ozve se třeba "Oběěěěěěěěěěěěěěěd" nebo něco v tom smyslu a prudí se a prudí..
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
WanISh3k
a pak ze chlapy nedokazou delat vic veci najednou
No Skill No Aim,Gr8 Steam High Brain

WanISh, skillu a lucku se zbavíš!!!
Grin
Mě nosí Dárky Ježíšek
Demence je všudypřítomná,hlavně u kinders CS:S hráčů
A PODPIS UŽ MĚNIT NEBUDU Grin
 
remy10
vetsinou prijdu domu z prace a prvni co je tak zapinam CSKo, takze samozrejme ty vedlejsi veci jako kafe a jidlo a cigarety musim zvladnou u toho :-D dal pak sem tam neco pochytim z televize, popripade hudba, icq,irc,facebook, a jeste vyrizuju po mobilu pracovni veci..je toho dost... :-D
 
dyna
Jo tak takový to hulajdání na oběd a podobně to znám taky. Takže se u toho dá ještě jíst no a to co psala Cruelka se dá taky, ale to hraní pak jde někam do ztracena ........
skype - Hanavoj1
Někteří se dokáží změnit rychleji než počasí na horách.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3