Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
Jenom připomínka
dyna
Tohle není nic proti adminům, protože s tím nic neudělají, ale je trošku škoda, že po připojení na některý servery, aniž bych začala hrát, tak si musím vyslechnout urážky a nadávky. Bohužel je to od lidí, kteří mě znají a ví že umím hrát , stejně tak ale od lidí, kteří se mnou nikdy nehráli. Neberte to jako bonzování, můj názor je stejně bezvýznamnej, protože na servery chodí plno lidí, ale někdy je dobrý vědět co se děje v teamu, ve kterém nehraje zrovna admin. Trošku mi to párkrát připadlo, jako by servery byly uzavřená společnost a pokud přijde někdo, kdo tam nestráví denně několik hodin, tak je nevýtaným hostem. Je jedno, kolikrát a kde se to stalo, ale když mám možnost říct svoji připomínku, tak ji řeknu.
skype - Hanavoj1
Někteří se dokáží změnit rychleji než počasí na horách.
 
Lord Vader
Tak to když tak hned nahlas někomu s adminů a řekni jestli by s tím něco nemohly udělat, protože pokud to fakt osobně neslyšíme, tak s tím nic nezmůžeme..Cool
Temná strana síly!
Administrátor Pub1
 
crazy69
Dyno....pokud máš problém stačí napsat a nějak se vyřeší, já bych nerad aby to bylo jako ............. dal už to nebudu psát Smile mášli problém stačí napsat na icq nebo tady kdo, kdy a kde
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
Oproman
Dyno jestli te nekdo urazi ci ti nadava napis mi na ICQ najdes ho na webu a online jsem denne nekdy i 20H :-p
www.skillers.cz/download/user_baner/oproman.png


Člen Skillers.cz týmu
 
D@rkness
Neni problem. Staci napsat nick ktery byl vulgarni a mi se o nej postarame. Dostane banana na vsech serverech skillers a je to. Nebudeme trpet takovyhle vystupy. Kazí to nase jmeno a povest.
www.skillers.cz/download/user_baner/darkness.png
 
crazy69
no vidíš dyno, nenecháme tě urážet, ja jsem taky začínal a vím jaké to je, ale do mě se naštěstí nikdo nenavážel jen občas a pak jsem byl kamarád s předešlím projektem a teď jsem členem projektu Smile
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
nejsempanna
porušuje pravidla, která jsou jasně daná. stačí screenovat, případně s příkazem thetime. podobně jak u cheatera. máme tu od toho lidi. bohužel ne tolik aby toto byly admin servery.
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
dyna
Vím že to admini všechno nemůžou ohlídat, samozřejmě, že nemůžou být všude, to přece nejde. Kdyby to bylo psaný, udělám screen, zatím to ale nikdy písemně nebylo. Chtěla sem jen aby se o tom vědělo. pro mě není nic jednoduššího, než chodit hrát tam, kde zrovna bude admin, nebo pokud nebude, dát někomu vědět. Dál už k tomu asi není potřeba víc psát.
skype - Hanavoj1
Někteří se dokáží změnit rychleji než počasí na horách.
 
dean
dyno...tohle bych neresil jestli ses skill tak lidi te berou lip nez nakou lamku...teda o me porad rikaj ze sem cheater ... ANO ANO mam WH a AB moje odpoved Grin proste ber to s nadhledem Grin ja z toho mam kazdy den srandu kdyz zabijim ty lidi v TOP10 a oni pak u CT rikaj porad to neni mozny on je cheater a davaj mi bezduvodny VOTEBAN to je prca,...ja sebou vzdycky skoro mlatim o zem Grin
Yes i am Cheater with AB,WH...
DNBLeague...
<Outsider>Đ€۸N Psychostats >> http://psychostat...illers.cz/
Mass Pub player
 
crazy69
pokud chceš něc napsat adminovy soukromě jen pro něj tak přes příkaz v konzoli ma_say nebo přes chat @ ..... a zbytečně to nezneužívejte
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
dyna
Myslím že tohle už se vyřešilo samo. Není třeba to dál otvírat Wink
skype - Hanavoj1
Někteří se dokáží změnit rychleji než počasí na horách.
 
dean
Wink jasan Grin a na jakym serveru hrajes??
nebo spise hravas??
Upravil/a dean dne 30.03.2009
Yes i am Cheater with AB,WH...
DNBLeague...
<Outsider>Đ€۸N Psychostats >> http://psychostat...illers.cz/
Mass Pub player
 
dyna
všude kde se hraje. Nemám stálej server, chodím tam, kde se mi zrovna chce
skype - Hanavoj1
Někteří se dokáží změnit rychleji než počasí na horách.
 
Lord Vader
No vidíš, tebe nemá kdo urážet, jsi tu pečený vařený a takové hráče tady vidíme rádiWink
Temná strana síly!
Administrátor Pub1
 
dean
Lord Vader napsal:
No vidíš, tebe nemá kdo urážet, jsi tu pečený vařený a takové hráče tady vidíme rádiWink

to nemyslis me??Grin
Yes i am Cheater with AB,WH...
DNBLeague...
<Outsider>Đ€۸N Psychostats >> http://psychostat...illers.cz/
Mass Pub player
 
dyna
Lord Vader napsal:
No vidíš, tebe nemá kdo urážet, jsi tu pečený vařený a takové hráče tady vidíme rádiWink

Tak nevím jestli ta odpověď patřila mě, nebo ne, ale to bude únavou a práškama. Stejně sem to moc nepochopila, ale to nevadí. Jinak prosím pěkně já sem holkaGrin Nebo aspoň všechno tomu už přes 20 let napovídá Wink
skype - Hanavoj1
Někteří se dokáží změnit rychleji než počasí na horách.
 
Lord Vader
jej tak to promiň Dyno, jsem to nevěděl Shock Ale jinač ta zpráva patřila tobě...Cool
Temná strana síly!
Administrátor Pub1
 
crazy69
ten Dyna ???? to mi nejde do sebe, ale jak myslíš Vader
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
dyna
Tak hlavně že se nám to vysvětlilo. Smile Já sem tady spíš jen taková postavička,co chci nekomu říct, to řeknu a taková co sem chodí skoro od začátku skillers. To nevím ale jistě. Csko sem začala hrát až někdy loni v létě a skillers servery byly první kde sem se učila hrát, nebo možná že učím dodnes. Jednak sem chodím ráda, protože sou tu rozumný lidi, na který se můžu obrátit, když se něco děje, nebo když potřebuju s něčím pomoct (ne všude to tak funguje). V případě že můžu jakkoliv pomoct já, tak to vždycky ráda udělám. Jsou tu lidé, kterým jsem hodně vděčná, jsou tu lidé, se kterýma si vždycky ráda popovídám, prostě to tu mám ráda. Ať už sou to lidé na serverech, admini, nebo lidé tady na webu. Tak nějak tady funguju a doufám že ještě dlouho fungovat budu.Smile
Jinak aby si někdo nemyslel nemám tu v ničem přednost, ani jiný možnosti. Jsem normální člen a hráč, jako každej jinej.
Upravil/a dyna dne 01.04.2009
skype - Hanavoj1
Někteří se dokáží změnit rychleji než počasí na horách.
 
crazy69
to jsme každý člen a hráč, akorát někteří máme více starostí Smile
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3