Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
un ban AL11 KnIgHt
al11
dostal jsem bann na serveru mass pub od sahu ve 20:24 a nerekl mi za co a prej za raty ale ty mam 100%v pořádku.žádám o vysvětlení a o prošetření toho!!!
Upravil/a al11 dne 07.10.2009
AL11 KnIgHt
 
Flammy
Za raty? Jak můžeš vedět že si měl raty v pořádku, zb_netinfo na serveru není, a pokud si dostal ban za raty, je to určitě krátkodobý ban. Smile
Víte co dělá PANDA v lese když hoří?
-
Hoří Grin

ADMINISTRÁTOR SERVERU DUST2
 
al11
vím to protože si to hlídám asi jako jeden z mála hráču na skillers.a ptal jsem se aji adminu jestli to mam v pořádku a nikde jinde nehrávámWink
AL11 KnIgHt
 
Lord Owen
al11 napsal:
vím to protože si to hlídám asi jako jeden z mála hráču na skillers.a ptal jsem se aji adminu jestli to mam v pořádku a nikde jinde nehrávámWink


hele můžu potvrdit že raty má ok ja sni hraju každou chvíli
 
al11
lord owen: diky ja o tom vím a právě proto mě zaráží proč jsem dostal bann jen tak!!!celkem mě to rozhněvalo. jo tehdat kdyz jsem dostal bann od santy jo rypal jsem do nej ale tedka od sahu proste jen tak bann nevím no jestli je to dobré.myslím si že nějaký postih by za to mohl být
AL11 KnIgHt
 
sahu
Zdravim. al11 verejne se TI omlouvam pravdepodobne za svou chybu. Jsem si 99% jist, ze jsem banoval hrace vlkyn. Je mozne, ze jsem nedopatrenim udelil ban Tobe. Dat jsem Ti jej vsak v zadnem pripade nechtel.
BAN je na 30 minut, protoze byl za raty (vlkyn mel rate 1000000). Nemam s Tebou zadny problem. Raty mas skutecne vzdy v poradku, stejne tak jako vse ostatni.
Administrátor serveru MASS PUB a GG
 
al11
myslím si že toto by se u administrátorů opravdu stávat nemělo!!! ne nadarmo se rika dvakrat mer jednou řež měl by sis to vytetovat na čeloWink ale jo jako překliknout se muze každýWink ale příště si dávej na to pozor.jj v pohodě už
AL11 KnIgHt
 
sahu
Přiznám se, že po tom, co jsem napsal jsem čekal přívětivější reakci. No nevadí. Frown Je to pro mne ponaučení. A o tom to je.
Administrátor serveru MASS PUB a GG
 
al11
sahu napsal:
Přiznám se, že po tom, co jsem napsal jsem čekal přívětivější reakci. No nevadí. Frown Je to pro mne ponaučení. A o tom to je.



jj chapu to, že jsi čekal přívětivější reakci. Ale zase pochop to, že mě to taky naštvalo, když jsem dostal bann jen tak.nevadi stanese každému
AL11 KnIgHt
 
nejsempanna
alli a ty pochop že si sem chodíš vícemnéně jen stěžovat. a právě si stěžuješ na nového admina, misto toho abys ho povzbudil.
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
Santa
allan ‎(20:43):
zdarec santo AL11 KnIgHt

allan ‎(20:45):
mrkni prosim na skillers a mam tam diskuzi unban

allan ‎(20:46):
dostal ban vlkyn za raty a ja je mam 100%v pořadku a me se tam napsalo (ADMIN) sahu:banned player vlkyn a pak jen banned by server

allan ‎(20:47):
mrkni tam pls jestli budes tak hodny chce se ti?

Tak on ještě lže!!! Sahu nemáš se zaco omlouvat, on je nemá často, já bych mu ho dal taky natvrdo a ještě na dýl když si je neumí nastavit nastálo..AngryNesnášim lháře
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
al11
nejsempanna napsal:
alli a ty pochop že si sem chodíš vícemnéně jen stěžovat. a právě si stěžuješ na nového admina, misto toho abys ho povzbudil.

je rozdíl stěžovat a řešit problém. ale to je jedno. chodívam sem celkem často a sleduju tady ruzne články, diskuze, novinky a tedka me znova začalo zajímat ten nábor administrátorů.sám víte že jsem jsem chtěl dělat administrátora už dávno. ale to patří jinam ta diskuze. Chtel bych se omluvit sahu za to ze jsem mu to tak znepříjemnil hned ze začátku. A nejsempanna jsem se chtěl zeptat jestli by bylo možné dělat administrátora bez steamu? děkuji
AL11 KnIgHt
 
Santa
Asi jsi nečetl nábor viď? Doporučuji přečíst. Je tam napsáno steam podmínkou..
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
al11
Santa napsal:
Asi jsi nečetl nábor viď? Doporučuji přečíst. Je tam napsáno steam podmínkou..


Četl a Právě kvůli tomu jsem se tě ptal jestli to jde nebo ne. Dobré pořídím steamWink Děkuji
AL11 KnIgHt
 
al11
jo a jen tak mimochodem, tak když sis santo toho všíml, že nemám podel tebe ráty tak proč jsi mě nikdy neupozornil?
AL11 KnIgHt
 
Santa
GrinGrinGrin K tomu je jen jedna rada, zajdi si k očnímu, chce to brýle s hodně silným sklem
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
al11
Santa:ty jsi mě opravdu někdy upozornoval na raty???o tom fakt nic nevím. Tak proč jsi mi ten bann v tom případě nedal, když píšeš, že by jsi mi ho dal už dávnoWink myslím si že se na serveru vyskytuju celkem často aby jsi tam na mě narazil a ten bann mi dal.A nevím čím jsem teda lhal? Mohl by jsi mi to říct jak jsem lhal?
AL11 KnIgHt
 
Santa
Neřeš to. Banoval jsem tě za ně jednou, hned tady byla žádost o unban. Pak jsem tě upozorňoval a při druhém upozornění jsi se odpojil. Není tady co řešit. necháš Sahulu aby se ti omlouval že tě banoval omylem ale ty jsi nenapsal že jsi ten nick byl ty. To je podle mě chování nanic..
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
al11
Santa napsal:
Neřeš to. Banoval jsem tě za ně jednou, hned tady byla žádost o unban. Pak jsem tě upozorňoval a při druhém upozornění jsi se odpojil. Není tady co řešit. necháš Sahulu aby se ti omlouval že tě banoval omylem ale ty jsi nenapsal že jsi ten nick byl ty. To je podle mě chování nanic..


jako že já jsem byl ten nick vlkyn?tak to asi těžko.že bych byl tak dobrý a dokázal být na jednom místě dvakrát zarázSmile to je zajímavé, to bych chtěl umět.
AL11 KnIgHt
 
al11
Santa napsal:
Neřeš to. Banoval jsem tě za ně jednou, hned tady byla žádost o unban. Pak jsem tě upozorňoval a při druhém upozornění jsi se odpojil. Není tady co řešit. necháš Sahulu aby se ti omlouval že tě banoval omylem ale ty jsi nenapsal že jsi ten nick byl ty. To je podle mě chování nanic..

a pokud si vzpomínám tak to nebyl bann za raty ale za to že si to psichicky neunesl když jsem se zeptal jestli tam znají nebo ty znáš film santa je úchyl to si pamatuju přesně.a bylo to považované jako urážka na tebe podle tebe.ale to už se vyřešilo.jinak nevím že bych dostal vubec nějaky jiný bann.
AL11 KnIgHt
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3