Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
^L.- -unban
lamickajenoob
Dobry den,

posilam zadost o Unban

nick: ^L..
čas: okolo 15:00? 27.9.2009
sever: Skillers.cz MASS PUB (nejsempanna)
Admin: Santa
IP: 83.240.95.182 (asi)
Steam_ID: "^L.-" STEAM_0:0:12538119 01:20 38 0 active
Psychostats: http://www.gametracker.com/server_info/88.86.113.170:28001/top_players/?sort=rank&per_page=25&page=1&query=^L.-&Search=Search

Jeste jednou dobry den, dostal jsem vcera ban na 10080min. Duvod jsem se nedozvedel. Nelenil jsem, zjistil si steam na Santu a napsal mu, co jsem vlaste udelal. Odepsal, ze jsem porusil pravidla:"
- cheaty, podvody, zneužívání bugů"
patřil jsem údajně do poslední dané skupiny, vyskočil jsem na římsu na de_aztec u T spawnu, těsně před mostem. Nevím, co to je bug ale domníval jsem se, že to je něco, kam se musí člověk dostat buď straifjumpem, nebo za pomocí dalšího hráče a v daném místě má určitou výhodu (není vidět, vidí skrz textury) ,to o tomto místě ale není pravda. Admin Santa se zřejmě domnívá, že BUG je něco jiného, oběma nám tedy pouze zbývají domněky, ale žádná směrodatná pravidla.(pravidla ačkoliv jsem je neznal, jsem později hledal na vašem serveru a přesnou definici BUGU jsem nenašel) . Na základě tohoto podkladu bych prosil o UNBAN a taky omluvu za nepřiměřené chování vůči mě a dalším hráčům na serveru od Santy. Taky přikládám svou omluvu, protože některé slova byly neodměřené i z mé strany a přikládám ještě rozhovor mě a Santy na SteamChatu.


^L.-: ahoj, nechces mi dat unban na mssspub? Grin
^L.-: masspub?
Santa: ne nechci
^L.-: a muzu vedet, zaco jsem ho dostal?
^L.-: hm?
Santa: bugování
^L.-: a co treba prvne neajky upozorneni?
^L.-: ani nevim, ze se to nesmi
^L.-: dam mi punish neebo kill , ale ban na tyden???? si delas srandu, ne? Grin
Santa: četl jsi pravidla?
^L.-: ne, hraju css protoze me to bavi a ne protoze chci cist pravila
^L.-: a navic co to je za bug, kdyz se tam da vyskocit?
Santa: lezl jsi po texturách
Santa: je to chyba textury
^L.-: vyskocil jsem na neviditelnou rimsu a vyvojari css ji nedali pryc,,,... je to moje chyba ze tam je?
^L.-: nevim, no, chapu , ze jsem porusil pravidla, ktery jsem necetl, ale dat za to nekomu na tvrdo ban na tyden, bez reasonu... to ej podle me nejakej tvuj problem, kterej si resis na hracich ,ktery kempi kdyz hrajou proti overu,... jen tak dal... pane velky admine..
Santa: chceš to prodloužit? je tam napsáno že Neznalost pravidel neomlouvá!
^L.-: .....no, jestli si nejak ulehcis svymu egu a udela ti to dobre, napisu na skillers a prilozim celej tenhle text.... neznamena, ze kdyz nekdo nezna pravidla ze hned dostane ban... to je proste ****ost...Grin
Santa: Napiš na skillers a celej ten text přilož. Rád tam vše popíšu a ty si zodpovíš porušení pravidel s narážkami na admina. Nejdřív si je přečti, pak hraj a budeš mít jistotu že víš co jsi porušil, za co ten ban máš
^L.-: udelam to, a ty zatim zkus nejak potrenovat svou dusevni mentalitu Wink treba pak nebudes tak namyslenej a nebude se o tobe rikat, co se o tobe rika Smile
Santa: zkusím to, díky za radu. Čekám že to tam napíšeš do týdne. Čágo
^L.-: zdar hochu, tak zase pisu, precetl jsem cely vas server a nevim kolik si toho cetl ty, ale ja se vazne NIKDE nedozvedel, co ze jsem to teda vlaste udelal ...
^L.-: jak mam jako podle SKILLERS webu a pravidel "- ZÁKAZ: cheaty, podvody, zneužívání bugů" vedet co to znamena? co znemana BUGU? bug je kdyz nekdo v mape chodi po strese, nebo zapadne do textury... ja jen stal na neviditelny rimse na kterou dokaze vyskocit kazdej a zadnou poruchu textury odtud nevidis
Santa: no právě
^L.-: chtel bych se proto odvolat na problem nedostatku informaci o Bugcích na vašem serveru, bohužel z info který tam jsou napsaný nejsem schopný rozpoznat co bug je a co bug neni, prosím tedy o unban, nebo o odkaz na podrobny vypis bugkach na vasem serveru nebo na oficialnich strankach CSS.... mam pocit, zetakhle nic nemas v ruce
^L.-: snad az nato, ze jsem byl slabsi hrac, ktery nedostal pomoc, ackoliv je to tva povinnost
Santa: myslíš že nemám? Bug je prostě využívání chyb ve hře ve svůj prospěch
^L.-: a jeste jesm neznam pravidla, ale to neni nic pro pravidlum...
^L.-: umis cist? CO JE TO BUG??????mas to tam nekde napsany??,
^L.-: ja to proste NIKDE nenasel
^L.-: stat na rimse neni bug
^L.-: aspon pro me ne. a pokud pro tebe ano, chci aby to bylo na strankach napsany abych vedel, ze to nemam delt
^L.-: jenze ouha neni to tam
Santa: neznal jsi pravidla, využíval jsi chyb textur, a ještě jsi na nich kempil když jsi měl jít plantovat. Podle mě je týden přiměřený aby jsis přečetl pravidla a přemýšlel o tom jak se máš chovat. Tím končím. Dále se obrať na www.skillers.cz s žádostí o unban. Tam se ti k tomu vyjádří ostatní admini
^L.-: hmm... precti si clanek o tom, co je to kemp, mistre Smile)) Wink
hodne stesti admine, jdu zalozit novou diskuzi a s tim co o otbe lidi rikali jako o adminovi meli pravdu, a ja te branil GrinD no nic, zatim ahoj Smile
^L.-: mohl bych prosimte znat presny cas zabanovani? Smile
Santa: já ten článěk četl mistře
^L.-: chtel bych ho tam vlozit .)
Santa: nemohl, já ho neznám
^L.-: skoda....Smile
Santa: lidem vadí dodržování pravidel? to slyším poprvé. Založ diskuzi, rád se tam vyjádřím
Santa: hodně štěstí
^L.-: jojo, davat ihned ban je bajecnej zpusob reseni problemu Smile) GrinD promin , musim se smat Smile
Santa: Směj se, spamuju tam s prominutím pořád jak "****" kde jsou pravidla, kde je najdeš atak, a pak přijde takovej jako jsi ty, který je nikdy neviděl a dělá tohle.. Už jsi to založil? Chci se zasmát já
^L.-: musím vyčkat, mám tady i jiný věci na práci Smile) Wink
Santa: Ok, až to tam bude tak se vyjádřím. Měj se a hodně štěstí

^L.-: nevim, no, chapu , ze jsem porusil pravidla, ktery jsem necetl, ale dat za to nekomu na tvrdo ban na tyden, bez reasonu... to ej podle me nejakej tvuj problem, kterej si resis na hracich ,ktery kempi kdyz hrajou proti overu,... jen tak dal... pane velky admine..
- v této větě bych rád upozornil na fakt, že podle pravidel a definice na skillers.cz se nejednalo o kemp, pouze o strategické vyčkávání na chybu CT, samozřejmě bez bomby...

Podrobnější informace případně ještě doložím
Děkuji za brzkou a vlídnou odpověď a rozřešení pro obě strany


S pozdravem

Váš hráč
^L.-
Děkuji
 
Santa
GrinZajímalo by mě kde vzal tu konverzaci, když na steamu není historieGrinNěco si tam možná dopsal, ale budiž. Ano, dostal ban na týden za to že lezl v Aztecu ( směrem ve vodě od T spawnu po "neviditelné římse"Grin)po texturách. Pravidla nečetl tak má čas na to si je přečíst, a zlepšit své chování, protože tu část o midrácích co mi psal sem neuvedl. Dále tam hezky seděl když hrál za T, tudíž CT nečekali že tam bude a dělal si dobré skóre. Nečetl tudíž ani článek o kempu, ale k tomu už se přiznal. Nebudu se dále vyjadřovat. Podle mě je oprávněný, a ostatní kdo ho dostali za stejnou věc moc dobře věděli zaco to je..
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
Santa
Jo a jinak fajn žádost o unban, je vidět že nechceš jen unban ale něco víc. Good Luck
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
lamickajenoob
Santa napsal:
GrinZajímalo by mě kde vzal tu konverzaci, když na steamu není historieGrinNěco si tam možná dopsal, ale budiž. Ano, dostal ban na týden za to že lezl v Aztecu ( směrem ve vodě od T spawnu po "neviditelné římse"Grin)po texturách. Pravidla nečetl tak má čas na to si je přečíst, a zlepšit své chování, protože tu část o midrácích co mi psal sem neuvedl. Dále tam hezky seděl když hrál za T, tudíž CT nečekali že tam bude a dělal si dobré skóre. Nečetl tudíž ani článek o kempu, ale k tomu už se přiznal. Nebudu se dále vyjadřovat. Podle mě je oprávněný, a ostatní kdo ho dostali za stejnou věc moc dobře věděli zaco to je..



si delas srandu, ne???
precetl jsem prvnich 20 slov a musim uz psat odpoved???? zkus hadat... treba jsem si s tebou psal ve woknech a nezavrel tu konverzaci, vazne si myslis, ze bych si neco pripisoval, ano, podle sebe soudim tebe, ale ja vazne nejsem tak ubohej, abych si neco pripisoval do konverzace, ktera probihala pred ani ne dvema hodinama...... omg, jestli jsem si o tobe myslel neco spatnyho, tak ted si to dorazil... tohle byla urazka, proste si rekl, ze mozna lzu..... pouzil bych sprostejch slov nejradeji... omg
 
Santa
Počkáme si na posouzení dalších lidí.
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
strejda krepa
kamaráde ty jsi si dal hodně záležet na tomhle článku co ? Smile tomuhle se snad ani nedá věřit Grin to, že jsi se zaregistroval jen kvuli žádosti o Unban taky o něčem svědčí... Smile nemyslíš ? a kdyby jsi opravdu pozorně četl forum tak by jsi se rozhodně dočetl, že se neřeší krátkodobé bany... ale permince! Smile přeji krásný den
Upravil/a strejda krepa dne 28.09.2009
ADMIN SERVERU PUBLIC

We live for nothing, but we die for something....!
 
nejsempanna
teď reaguji já.
Na serveru se při vstupu na něj oběví obrazovka kde máš celý web plně funkční, dále v chatu běhá automatický spam napiš do chatu !PRAVIDLA a dozvíš se jaký jsou pravidla. Web je také veřejně dostupný. A také je dodatek NEZNALOST PRAVIDEL NEOMLOUVÁ. Z tvého psaní jsem si jistý, že jak nevíš co je bug, jsi celkem nováček ve světě CSS a nejen zde. Avšak máš STEAM. Zneužívání bugů a dokonce na této straně bych to považoval i za neoprávněný !KEMP, je ban oprávněný a úměrný. Unban nebude. Zamysli se nad sebou, o tomto webu jsi do teĎka nevěděl, dokud jsi si nepřišel stěžovat, proto jsi pro mě jakožto i pro skillers naprosto zbytečný hráč. VIP nejsi nejsi nic, než tuctový hráč, který na tomto projektu vidí jen to špatné. Až budeš mě jakožto nejsempanně a projektu Skillers.cz k něčemu prospěšný. Můžeme se bavit dále. Takových jako jsi ty je tu mraky. A přes 100 již i zabanovaných allblock včetně webu. Díky banu jsi si udělal konečně čas přečíst si pravidla. Který jsi doteďka neměl. Ban je určitý druh možnosti napravit se. Pokud však nepřijmeš toto, udělím ti vlastnoručně allblock.
(250.000 hráčů / 6měsíců) zamysli se, zda mi zato stojíš.
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
lamickajenoob
Santa napsal:
Jo a jinak fajn žádost o unban, je vidět že nechceš jen unban ale něco víc. Good Luck


mas pravdu, chci... urazil si me 2x behem 27 hodin, uspech Grin .... chtel bych omluvu od nekoho kdo dela admina a ani asi neumi cist...
o mindracich jsem nepsal, psal jsem pouze o tve dusevni mentalite:


^L.-: nevim, no, chapu , ze jsem porusil pravidla, ktery jsem necetl, ale dat za to nekomu na tvrdo ban na tyden, bez reasonu... to ej podle me nejakej tvuj problem, kterej si resis na hracich ,ktery kempi kdyz hrajou proti overu,... jen tak dal... pane velky admine..
Santa: chceš to prodloužit? je tam napsáno že Neznalost pravidel neomlouvá!
^L.-: .....no, jestli si nejak ulehcis svymu egu a udela ti to dobre, napisu na skillers a prilozim celej tenhle text.... neznamena, ze kdyz nekdo nezna pravidla ze hned dostane ban... to je proste ****ost...
Santa: Napiš na skillers a celej ten text přilož. Rád tam vše popíšu a ty si zodpovíš porušení pravidel s narážkami na admina. Nejdřív si je přečti, pak hraj a budeš mít jistotu že víš co jsi porušil, za co ten ban máš
^L.-: udelam to, a ty zatim zkus nejak potrenovat svou dusevni mentalitu treba pak nebudes tak namyslenej a nebude se o tobe rikat, co se o tobe rika


ale asi si bohuzel necetl muj prispevek do diskuze celej, dam ti cas do priste, do tydne, naucit se cist a co se pravidel Kempu tyce.... prosimte, objasni mi, kterou cast jsem porusil... a ze jsem si delal dobre skore? to tak neni pravda, mel jsem skore 12:9 a pak jsem dostal Ban, jo ataky bys mel vedel ze T prohravali, jak uz to na publicu na aztecu byva.....

kemp:
Naopak na mapě cs_assault mají kempit T a hlídat své civilisty, aby je Ct neosvobodili. Zde se nejvíce proviňují Ct tím, že se schovávají na vlakovém nádraží, či nesmyslně dlouho na střeše, či naprosti střeše. Ct se mají dobývat dovnitř, ne rushem, to je téměř sebevražda, ale strategicky pomalu. Času mají dost, ale když pouze sedí všichni venku, a čekají až T vyskáčou ven, to není správné.
tohle jako uryvek staci, mam pocit, ze pokud vis jak vypada aztec a assalut, tak dobre pochopis ze strategicky postup se da povazovat cokoli, co zabiji za T CTcka, protoze rush je zde sebevrazda... a pokud je na nejakym serveru, tak velkej roundlimit jako na skillers masspub, tak by se proste melo pocitat s tim, ze prvne budu muset zabit par "nedockavych" ct na svym startu, jinak totiz muzu pocitat s tim, ze mi vyrushujou zada.... at uz vodou, pres B a nebo klidne i pres most.....

takze, kde ze jsem porusil pravidla?

jo a .... mas pravdu, snad mi nejde ani tak o ten unban ,jako o to dockat se toho, aby jsi mi konecne rekl, kde jsem udelal chybu a kde jsem se provinil PROTI pravidlum Smile)
 
Santa
Než jsi dopsal tuhle esej přibylo sem pár příspěvků. Přečti si je než napíšeš další román.
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
lamickajenoob
nejsempanna napsal:
teď reaguji já.
Na serveru se při vstupu na něj oběví obrazovka kde máš celý web plně funkční, dále v chatu běhá automatický spam napiš do chatu !PRAVIDLA a dozvíš se jaký jsou pravidla. Web je také veřejně dostupný. A také je dodatek NEZNALOST PRAVIDEL NEOMLOUVÁ. Z tvého psaní jsem si jistý, že jak nevíš co je bug, jsi celkem nováček ve světě CSS a nejen zde. Avšak máš STEAM. Zneužívání bugů a dokonce na této straně bych to považoval i za neoprávněný !KEMP, je ban oprávněný a úměrný. Unban nebude. Zamysli se nad sebou, o tomto webu jsi do teĎka nevěděl, dokud jsi si nepřišel stěžovat, proto jsi pro mě jakožto i pro skillers naprosto zbytečný hráč. VIP nejsi nejsi nic, než tuctový hráč, který na tomto projektu vidí jen to špatné. Až budeš mě jakožto nejsempanně a projektu Skillers.cz k něčemu prospěšný. Můžeme se bavit dále. Takových jako jsi ty je tu mraky. A přes 100 již i zabanovaných allblock včetně webu. Díky banu jsi si udělal konečně čas přečíst si pravidla. Který jsi doteďka neměl. Ban je určitý druh možnosti napravit se. Pokud však nepřijmeš toto, udělím ti vlastnoručně allblock.
(250.000 hráčů / 6měsíců) zamysli se, zda mi zato stojíš.



Asi ne... mam to chapat tak, ze hrac, ktery ma problem a soudi ho jen dalsi admini, je zbytecny? a nepotrebny?

Jak by to dopadlo kdyby me nesoudili prave admini na tomto serveru?

Kde jsem presne udelal chybu?

jo, a css hraju, co je Smile) ale to se miho problemu netyka Smile
 
lamickajenoob
Santa napsal:
Než jsi dopsal tuhle esej přibylo sem pár příspěvků. Přečti si je než napíšeš další román.


udělal jsem jak mi poradil, prostě stále nevidím důvod mého banu... snaž se.... najdi mi někde seznam BUGů v týhole hře ať se příště nedozvím, že nemám stát na D2 na schodech.... že je to bug...Wink
 
lamickajenoob
strejda krepa napsal:
kamaráde ty jsi si dal hodně záležet na tomhle článku co ? Smile tomuhle se snad ani nedá věřit Grin to, že jsi se zaregistroval jen kvuli žádosti o Unban taky o něčem svědčí... Smile nemyslíš ? a kdyby jsi opravdu pozorně četl forum tak by jsi se rozhodně dočetl, že se neřeší krátkodobé bany... ale permince! Smile přeji krásný den


ano, četl jsem že se neřeší bany od hráčů na 10-30min viz článek: http://www.skillers.cz/forum/viewthread.php?thread_id=69
 
nejsempanna
NEZNALOST PRAVIDEL NEOMLOUVÁ.
bug = chyba hry
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
lamickajenoob
strejda krepa napsal:
kamaráde ty jsi si dal hodně záležet na tomhle článku co ? Smile tomuhle se snad ani nedá věřit Grin to, že jsi se zaregistroval jen kvuli žádosti o Unban taky o něčem svědčí... Smile nemyslíš ? a kdyby jsi opravdu pozorně četl forum tak by jsi se rozhodně dočetl, že se neřeší krátkodobé bany... ale permince! Smile přeji krásný den


a mas pravdu, svedci to o necem, svedci to o tom, ze to je dobry server a chci na nem hrat a ne se hadat s clovekem, ktery mi dal ban, za neco, co neni v pravidlech presne napsany....
 
lamickajenoob
nejsempanna napsal:
NEZNALOST PRAVIDEL NEOMLOUVÁ.
bug = chyba hry


chyba hry? a co to je chyba hry? krabice jsou taky chyby, kdyz na ne muzes vyskocit? Grin
 
nejsempanna
ok. srandu jsi dělat jinam, .nemá mčas se věnvoat jednomu jeidnému hráči. ještě jeden podobný příspěvek od tebe budu brát jako útok na mou osobu a budu nucen udělit allblock.
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
lamickajenoob
ok, kašlu na to... i kdybych náhodou pravdu měl, stejně bych tenhle spor nemohl vyhrát, protože to nechcete a nepřipustíte to... je to logický, sám bych se na vaší straně zachoval stejně...

nechám to být a vím, že lízt na místa kde není bombplace se nevyplácí a vlastně se to ani nesmí....
 
nejsempanna
ok. konečně sis uvědomil, že to nemá smysl. máme více serverů, hraj zatím tam. až ban vyprší budeš tam moci hrát.
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
nejsempanna
LOCKED
a popichující narážky adminů se doufám už nebudou opakovat'!
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3