Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
פ ٿдJқє™-unban
Dajke
Cau,vcera sem dostal na serveru mass pub ban a nevim za co.Nick: פ ٿдJқє™,den:24.9.2009,čas:kolem 8hod večer,ban asi od santy,IP: 10.1.6.191.
 
Santa
Máš to ve špatném fóru, to za prvé, a za druhé, včera jsem nedal ban delší jak na dvě hodiny.. Jen jednomu na týden za spam ip na cizí server, ale to ty jsi asi nebyl. Možná jsi dostal za recconect.
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
Dajke
Dostanu ten unban nebo ne??
 
Santa
GrinGrinGrin
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
Dajke
????????????
 
Santa
Já nevím jestli jsi nějak mentálně zaostalý ale jak chceš unbanovat ban který už dávno vypršel?
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
Dajke
aha tak proc kdyz se chci pripojit mi to pise ze mam ban??
 
Dajke
Prosimte nemuzes se na to poradne podivat,me se tam fakt nejde pripojit!!Sem dostal ban na ip urcite.
 
misfits
nehra na tvou ip este nekdo jak v panelaku kdyz 15 lidi chodi na 1 net ci dakdo z nich nehral?
Miﮐfitﮐ
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
[img]http://img245.imageshack.us/img245/5716/userbar795583.gif[/img] is not a valid Image.
 
Dajke
Nn to určitě ne.Jenže tady se o tohle to nikdo nezajímá všichni říkají že santa je dobry admin,ale tohle to vubec neni pravda,a nevim co tu o me rika ze sem mentalne zaostaly tak maximalne on!!!Tohle je chovani adminaGrin,na všechno sere!
 
Santa
Prosim?? Na všechno co? Dostáváš bany za reconnectování, tenhle jsi dostal buď za ten spam vizí ip, a nebo jsi ho dostal na ip od souseda třeba. Ta tady laskavě přestaň hrát hrdinu a urážet mě. A myslíš že je dobré psát si o unban který je na dvě hodiny, a ty píšeš za tři hodiny dy už ten ban neplatí?
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
misfits
Dajke santa neni mentalne zaostaly to ty si ten zaostaly najpr si precitaj pravidla hrace a tam urcite najdes neco co si porusil a ja ti este radim aj pravidal webu!
Miﮐfitﮐ
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
[img]http://img245.imageshack.us/img245/5716/userbar795583.gif[/img] is not a valid Image.
 
Exyz
HEj nechcu se do toho nejak vmesovat ale dajke ma Verejnou IP adresu coz je unikatni IP ktere nemuze met v jedne siti dva lidi stejne... .. a porad se mu tam nejde pripojit cim to muze byt ? ? ?
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3