Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
Omluva Pre Skillers
headhunter
No začal bi som tým že sa omlúvam za pôsobenie reklamy na vasich serveroch.Vedel som ze flammy raz písal na dust2 B ip našeho serveru.Ja som sa ho spýtal že či chce ban.A on mi odpovedal: Reklamu máme povolenú.Tak som asi tak o 4-5 dni zacal pisat ip na servery no a hovoril som kazdemu adminovi ež reklamu máme povolenú že to vravil Flammy.No a Každý odpovedal že o ničom nevie o nijakej reklame.A tak som prisiel raz na dust2 B sa ospravedlnit NEJSEMPANNE že ma to mrzý a že sa to viac nestane. Lenže som hned dostal Permanent.TO mi nevadí ja sa chcem hlavne ospravedlnit celemu skillers.cz hlavne NEJSEMPANNE a Flammymu PS: Nežiadam o unban
--------NIESOM CHEATER--------------
 
nejsempanna
napiš mi tady veřejně KDY A KDE psal flammy adresu savého serveru na našem serveru jako reklamu.
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
headhunter
neviem presne kedy bolo to na dust2 B ale neviem kedy a ešte som sa ho opýtal že či je to nonsteam server a poevdal že je tak som tam hned siel. bolo to hned druhy den po vytvoreni serveru
--------NIESOM CHEATER--------------
 
zohan
Tak to je sila...to si Flammy dovolil az moc myslim...nevidel som ho to pisat na serveru a ani huntera...a vcelku od kedy ma vlastni server tak sem ho tam videl tak maximalne raz, vzdycky tam je iba realit, ja a sem tam NEJSEMPANNA...
Sem uplne v pohode Smile
administrátor DUST2
 
RealliTe
Co se týč Huntera, tak je pravda že, IP adresy spamoval na Dustě2 a moc dobře víš že se to nesmí, trest tě nemine ! Že by Flamy někdy posílal odkazy atd. jak zde uvádí Hunter otom nic nevím, ktomu se vyjádří Flamy.
Administrátor Dust2
! pohled je jen jeden !
 
nejsempanna
čekám na vyjádření falmmyho.
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
crazy69
aby jsme se dočkali, s tím jak někteří odpovídají v jiných tématech Smile
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
Flammy
Panno, včera jsem se vyjádřil, pravidla znám moc dobře a neporušuje je. To je moje vysvětlení, viz. psali jsme si včera
Víte co dělá PANDA v lese když hoří?
-
Hoří Grin

ADMINISTRÁTOR SERVERU DUST2
 
Santa
Headhunter zase podlejzáš? Aby jste se nedivili a nemýlili, headhunter je jen takovej malej řitilezec, Flammy třeba nic nespamoval ale on prostě hledá záminku jak by se zavděčil. Příště si třeba vymyslí že já jentak ze srandy zapaluju lidi (jak mi někdo napsal na icq že si na mě kvůli tomu bude stěžovat) i když funkci Burn player nemám. Headhunter proč tedy píšeš když nechceš unban? Každému je to stejně úplně jedno. Jsi jeden z tisíců návštěvníků serverů, tím to hasne
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
crazy69
Santa tvé chování se mi moc nelíbí a někdo spamoval adresu jednoho serveru
Upravil/a crazy69 dne 25.09.2009
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
Santa
Crazy mě se moje chování taky moc nelíbí, ale headhunter je kapitola sama o sobě. Asi jsi ho nepotkal na serveru.. Nebudu se radši dál vyjadřovat. Bude spamovat dál a řešit hlouposti, a hlavně se vám snažit zavděčit. Váš boj, svoje jsem řeklSmile
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
headhunter
no tak čo? ja sa vám fakt omlouvám
--------NIESOM CHEATER--------------
 
Lord Owen
Santa napsal:
Crazy mě se moje chování taky moc nelíbí, ale headhunter je kapitola sama o sobě. Asi jsi ho nepotkal na serveru.. Nebudu se radši dál vyjadřovat.Bude spamovat dál a řešit hlouposti, a hlavně se vám snažit zavděčit. Váš boj, svoje jsem řeklSmile



headhunter napsal:
no tak čo? ja sa vám fakt omlouvám


Už je to tady...
 
headhunter
ja som ved písal že je to omluva pre skillers že ja za to ved nemôžem ja som nechcel ja chcem iba to aby mi odpustili Sad
--------NIESOM CHEATER--------------
 
Scorpion
pokud hraješ na serveru měl bys dodržovat pravidla. Na serverech jsou stále psány příkazy !pravidla ale vypadá to že se tam píšou za nic
$¢orקioи
Grin Cool
www.skillers.cz/download/banner_460x60.gif
 
nejsempanna
uživatel headhunter byl pro vulgarismy na webu zablokován, tudíž tento topic již nemá smysl.
LOCKED
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3