Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
Slay od serveru (asi) :-)
remy10
ahoj Skillers,

na massu se nam dneska stava jedna vec, a to takova, ze nas vzdycky na zacatku noveho kola slayne server nebo nevim jak bych to spravne pojmenoval :-) slayne skoro vsechny hrace a do konzele to napise neco ve smyslu ze sem byl slaynutej za to, ze jsem hral jedno kolo dvakrat. zacalo to delat po nastaveni toho auto asignu. tak na to dyztak kouknete Shock)

dekuju moc.

Jack
STEAM OWNER
Posledni veta pred smrti: "Bacha na dlouhe je awo"
Grin
 
nejsempanna
kterej server. dělá to poříkaz, který má zameztovat rekonektingu, bvohužel není dokonalý Smile
docela důležitý uvést to
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
Lord Owen
nejsempanna napsal:
kterej server. dělá to poříkaz, který má zameztovat rekonektingu, bvohužel není dokonalý Smile
docela důležitý uvést to


remy10 napsal:
ahoj Skillers,

na massu se nam dneska stava jedna vec

 
Crafter
Poztvrzuju co říkal remy10 . S klukama ze serveru jsme přišli asi na to že ten slay dostane ten kdo nemá STEAM Angry . Před chvílí na MASS PUB na de_dust dostalo slay čtyříkrát po sobě 90% hráčů jak od T tak od CT Sad . prosím zkuste to ńák pořešit Wink díky moc
 
nejsempanna
ok,. na massu jenom? jinde ne?
dobře vám tak nonsteamáci (warezáci) :-P
spravím to
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
RealliTe
kup te si steam hoši Smile
Administrátor Dust2
! pohled je jen jeden !
 
Crafter
Nevím jestli jenom MASSU, protože sem jinde zatim nehrál ale asi to bude lepší když si koupíl Steam Wink
 
zohan
jj doporucil bych steama, bez nej bych asi css uz ani nehral Grin
Sem uplne v pohode Smile
administrátor DUST2
 
Crafter
Stále to hází ty slaye Shock na serveru vubec nevíme co s tím, je to nepříjemné když to zabije 90% hráčů Sad . V konzoli to napíše
Player ● <|C®คŦדΞЯ|> ● ™ slayed for playing the same round twice
každý na to nadává, je to prostě hrůza Sad . Proto prosím a nějakou nápravu toho příkazu, DĚKUJI Wink
 
Lord Owen
Je to hlavně kvuli "autobalancu" server to dělá proto, aby nebyla přesila 4vs2 parkrat sem to videl i na jinejch serverech a kdyz lidi sami nevyvží tým tak jim to dá slay...
 
Honzik
Lorde teď si sem napsal uplnou ****ost Grin když je na MASSU třeba 22 lidí a hraje se třeba 10 na 12 tak se to automaticky vybalancuje další kolo na 11 proti 11 a to dělá samo...tenhle SLAY s tim nemá nic společnýho...

Tenhle "slay" slayne každýho kdo nemá STEAM protože podle mě ten příkaz jak říkal nejsempanna se má používat jen na STEAM serverech a mělo by to SLAYOVAT jen podle STEAM_ID ale ted to slayuje tak protože mají všichni STEAM_ID_666:88:666 tak všichni co mají tohle ID dostanou SLAY... (můj názor)
[img]http://img262.imageshack.us/img262/9199/24461ws4.gif[/img] is not a valid Image.<-- NVIDIA ftw!
[img]http://img162.imageshack.us/img162/5138/19030la0.png[/img] is not a valid Image.<-- GIGABYTE ftw!
[img]http://img197.imageshack.us/img197/4512/piccaso.png[/img] is not a valid Image.
Don't forget the Chernobyl victims
 
remy10
Honzik to vystihl presne :-) .... vsichni tu pisete at si koupime steam...ale jsou to prece NON STEAM servery ne? :-) verim ze se to bude v poradku... :-)
STEAM OWNER
Posledni veta pred smrti: "Bacha na dlouhe je awo"
Grin
 
nejsempanna
nenapsal uplnou blobst, protože ten příkaz slouží k zabránění rekonektování. bohužel se hádá s jiným příkazem.

pokud stojíte o only steam servery řekněte si. já warez nepodporuji, klidně to pro vás udělám.

nikdo tady nenutí nikoho kupovat si stea, ale zamyslete se, na čí odpověd čekáte? na moji, mě nebylo líto koupit si steam za 400kč a tím přispět rozvoji valve a zvýšit drobně % legálnosti CSS a vše co steam obnáší. Proč bych měl já, pořád řešit nonsteam problémy? kolik hráčů s originálkama si stěžuje že jim něco nejde?
kde tedy bude asi chyba?
steam se aktualizuje dost často, jak starý patch tam máte vy? tady bude zřejmě chyba
Upravil/a nejsempanna dne 23.09.2009
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
Lord Owen
nejsempanna napsal:
nenapsal uplnou blobst, protože ten příkaz slouží k zabránění rekonektování. bohužel se hádá s jiným příkazem.

pokud stojíte o only steam servery řekněte si. já warez nepodporuji, klidně to pro vás udělám.

nikdo tady nenutí nikoho kupovat si stea, ale zamyslete se, na čí odpověd čekáte? na moji, mě nebylo líto koupit si steam za 400kč a tím přispět rozvoji valve a zvýšit drobně % legálnosti CSS a vše co steam obnáší. Proč bych měl já, pořád řešit nonsteam problémy? kolik hráčů s originálkama si stěžuje že jim něco nejde?
kde tedy bude asi chyba?
steam se aktualizuje dost často, jak starý patch tam máte vy? tady bude zřejmě chyba


Diky, ja uz sem to na jinejch serverech taky videl ze kvuli reconnectu a balancu to nefunguje jak má...
 
nejsempanna
http://www.skille...admore=106

LOCKED
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3