Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
Jakub-unban
headshot
Zdravím, chtěl by jsem Vás požádat o unban jelikož jsem dostal permanenta pokud to teda jde, ban jsem dostal nwm za co protože normálně hraju bez cheatů a další chvíli permanent ban. Opravdu nwm za co pokud by ještě nevadilo se na to Adminům podívat je mi líto ale nevím den, čas, psychostats nějak nejdou
NICK: Jakub
IP:90.178.102.159
Je mi líto protože v návodě na unban tam musí být všechno:den, čas, psychostats ale je mi opravdu líto ale tyto nevim. Doufám že tato žádost o unban bude vyřízena kladně. pokud ne prosím alespoŇ krátkou odpověď někoho z adminů. Díky
Upravil/a headshot dne 21.09.2009
 
crazy69
Server a čas to by neměl být problém, si snad pamatuješ kde jsi hrál naposled ne?

EDIT1: nehraje ještě někdo se stejnou IP?
Upravil/a crazy69 dne 21.09.2009
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
headshot
bylo to AIM+FYdodatek a nebo MASS PUB teď si nejsem jistý jelikož to je tak od května myslim
Odpověď na EDIT 1 ano hraje ještě můj bratr
Upravil/a headshot dne 21.09.2009
 
headshot
co jsem kukal na psychostats já i bratr jsme byli naposledy na serverech MASS PUB a PUBLIC 18. května 2009
já: PUBLIChttp://www.gametracker.com/server/88.86.113.170:28003/player/...!%28JT%20team%29!...JAkub/
a já MASS PUB:http://www.gametracker.com/server/88.86.113.170:28001/player/...!%28JT%20team%29!...JAkub/
bratr: MASS PUB:http://www.gametracker.com/server/88.86.113.170:28001/player/%28PROF%29H%C3%A2%C2%82%C2%AC%40d%24hot%20%28CZ%29/
jinak další jsem nenašel pozdější datum poslední vidění, pokud tyto údaje pomůžou
 
crazy69
tohle není psychostats, ale v poho, kouknu na to, ale je tu možnost že bratr cheatoval a dostal permici
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
headshot
Smileaha já sem právě koukal do těch žebříčků a myslel že i ty další patří do psychostats, pokud vím bratr necheatoval vždyť sotva ví co to jeGrin
 
crazy69
no právě, v těchto lidech se najde hned chtíč to zkusit
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
headshot
já mu docela věřim že necheatoval, jestli jo zabiju hoGrin
Upravil/a headshot dne 24.09.2009
 
headshot
zdravím chci se zeptat jak se pokračuje s unbanem. díky
 
Santa
Nevíš ani kde jsi hrál, a unban chceš až dnes když to bylo v květnu?
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
headshot
dával jsem si pauzu CSS protože jsem kalil 1.6. a pochybuju že jsi taky pamatuješ přesně kde jsi naposled hrál 18. května. neber moji odpověď jako bych Tě chtěl urazit to 100 procentně ne
Upravil/a headshot dne 10.10.2009
 
headshot
Zdravím , chci se zeptat jestli se někdo ujme mého unbanu? Dneska jsem se vrátíl domů tak jsem se kouknul sem jestli někdo se mého unbanu ujmul ale jak koukam tak ne. Nemyslím to tak jako když už jste admini tak makejte to ne. Díky za odpověď
 
Tox
Možná by si mohl přestat spammovat a počkat si na vyjádření hlavního admina nemyslíš ?
------------------------
I .tØx' má své dny Grin

HC Plzeň 1929 foreωer » Rap Lover » Girl Lover

[img]http://i34.tinypic.com/21ctmbr.gif[/img] is not a valid Image.
 
Santa
On nechtěl upozornit že se tím nikdo nezabývá jen nesměle chtěl nakopnout tu věc kupředu.. Myslím že takový unban nemá šanci na úspěch, půl roku je opravdu moc
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
dark knight
santa ma podle me pravdu jinak kde jsi ho dostal?? Na aim+fy??
Admin Aim+fy , zombii
CSS je o zabave a ne o nervachBanned
 
headshot
j na aim+fy, souhlasím se santou že to asi nevyjde ale určitě by to nevadilo kdyby to vyšloGrin
 
Tox
headshot napsal:
j na aim+fy, souhlasím se santou že to asi nevyjde ale určitě by to nevadilo kdyby to vyšloGrin


nechápu proč si to nenapsal dřív i přez to že sis dal od cs pauzu tak si zaźádám u UNBAN nechápu tvojí logiku Cool
------------------------
I .tØx' má své dny Grin

HC Plzeň 1929 foreωer » Rap Lover » Girl Lover

[img]http://i34.tinypic.com/21ctmbr.gif[/img] is not a valid Image.
 
headshot
nwm prostě mě to nenapadlo čehož teď lituju
 
Santa
No litovat můžeš, ale už je trochu pozdě i na litování. A bůhví zaco ten ban ještě byl šéfe..
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
headshot
no to by mě taky zajímalo za co , pokud máš narážku na cheaty nebo nějaký takovýhle hovadinky tak moje svědomí je čistý
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3