Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
Instinct-Unban
Maxiking
Derek napsal:
HuHulák taky říkal že není cheater a hodně lidí se ho zstaválo a víš jak to skončilo Pfft

blablabla Grin
 
Instinct2
SANTA JE PÍČA ,WTF,FTW BTW BRB...Za INSTINKTA ŽIVOT POLOŽÍM!VY ZAMRANÝ PRASEČÍ ČÚRÁCI BAN NA VÁS CHUJI!!!!ZABANUJTE ME TOHLE JE DEN CO JSEM SE SEM NAPOSLED PŘIHLÁSIL VY NON-STEAM KURVY
 
Instinct2
SANTA JE PÍČA ,WTF,FTW BTW BRB...Za INSTINKTA ŽIVOT POLOŽÍM!VY ZAMRANÝ PRASEČÍ ČÚRÁCI BAN NA VÁS CHUJI!!!!ZABANUJTE ME TOHLE JE DEN CO JSEM SE SEM NAPOSLED PŘIHLÁSIL VY NON-STEAM KURVY .
 
Instinct2
SANTA JE PÍČA ,WTF,FTW BTW BRB...Za INSTINKTA ŽIVOT POLOŽÍM!VY ZAMRANÝ PRASEČÍ ČÚRÁCI BAN NA VÁS CHUJI!!!!ZABANUJTE ME TOHLE JE DEN CO JSEM SE SEM NAPOSLED PŘIHLÁSIL VY NON-STEAM KURVY .LOL
 
Instinct2
SANTA JE PÍČA ,WTF,FTW BTW BRB...Za INSTINKTA ŽIVOT POLOŽÍM!VY ZAMRANÝ PRASEČÍ ČÚRÁCI BAN NA VÁS CHUJI!!!!ZABANUJTE ME TOHLE JE DEN CO JSEM SE SEM NAPOSLED PŘIHLÁSIL VY NON-STEAM KURVY.NOOB
 
Instinct2
SANTA JE PÍČA ,WTF,FTW BTW BRB...Za INSTINKTA ŽIVOT POLOŽÍM!VY ZAMRANÝ PRASEČÍ ČÚRÁCI BAN NA VÁS CHUJI!!!!ZABANUJTE ME TOHLE JE DEN CO JSEM SE SEM NAPOSLED PŘIHLÁSIL VY NON-STEAM KURVY .Lol ftw noobe
 
goodbeer
jedinej noob seš tady ty a prosím Banned2 + DELETE
ADMIN SERVERU DUST2 ONLY
 
misfits
haha pozrime nervy a takto sa ukazuje jaky si velky k***t ten perma si zasluzis aj tak neviem naco si to pisal keed si to myslis len tySpamm,a aj tak budu te spravy vymazaneBanned........instinc to je 1 slovom povedane "UBOHOST" a podle mne 18 let nema a mysli si ze je velkej boss ale to neni,on je malej pocuranej p**********s!Ale ak mas 18 let,tak na tvoj vek si velmy sprostejGrin a nevim jak te rodice vychovaly!Banned4Je toho vic co bych o tebe napsal ale boli ma prsty Grin

Opravedlnujem sa za 2 nadavky ale inak to neslo,ak to je nevhodne pls....vymazat!Ale neospravedlnujem sa instinc ale ostatnym!Banned3
Upravil/a misfits dne 03.12.2009
Miﮐfitﮐ
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
[img]http://img245.imageshack.us/img245/5716/userbar795583.gif[/img] is not a valid Image.
 
Derek
čus,tak já bych se zastal Instincta protože jsme spolu chodili po DM only HS a jako dávál si to jako dost dobře a ikdyž je NS a než přijde admin ma skore 20:0 a potom 20:10 tak neznamá že má cheaty a ty santovo "důkazy" jsou fakt hodněěěěěě moc trapnééé ....ty si asi myslíš že si uplně nejlepší admin na světě ->nepoznáš cheatera...jediný co poznáš je max Bhop script a AB
Jako si dal mě ban xDDDDDDD mohl sem se z tebe pochcat z tvé ubohosti a jak si nedokážeš přiznat že 13-letý děcko hraje líp než ty..ale jak sem píšeš steam hráč už má autoritu nebo tak nějak...ikdyž mám steam tak si mi dal ban...mám recht tak to nemžte x)
^[D]_________
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
Není důležité zůčastnit se,ale vyhrát!
Play hard -> Go PRO!!
 
n0s0und
dereku tvuj styl hrani se nelibi nikomu, tak radsi drz hubu.

steam neni zaruka non_cheatu, spis naopak > mas mnoho jinych dostupnych steam serveru s lepsimi anticheaty [vac2]

tak se uklidni
Upravil/a n0s0und dne 03.12.2009
veselé svátky vánoční
 
remy10
no dobre Dereku..mas nakej nazor..nikdo ti ho nebere...ale prece se tu nemusi chovat jak maly decko a spamovat to tu....dyt to nema zadnou uroven..mozna 8letyho decka....zamysli se esli bys to ty jako 13ti letej kluk udelal a zaspamoval tu cely forum, shoutbox a ja nevim co este...trocha nenormalni ne? Banned2
STEAM OWNER
Posledni veta pred smrti: "Bacha na dlouhe je awo"
Grin
 
Derek
remy to sem nespamoval já x))
n0s0und myslíš že bych ldouho vydržel hrát ligu PZ a eGs bez povšimnutí?Asi ne ale ty seš zjevně trošku retardovaný..
a mě je jedno ať se jim můj styl hry nelíbí ale oni si nedokážou přiznat že 13 letej kluk dokáže použít mozek k hraní a sluchátka ale np________________
Upravil/a Derek dne 03.12.2009
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
Není důležité zůčastnit se,ale vyhrát!
Play hard -> Go PRO!!
 
dark knight
panove uz to chce klid, jste fakt jak hlu.aci. NEchapu proc se tu navazite do santy je pravda ze je admin a ma toho hodne a pokud mas cript BH tak se nediv ja za to davam permici taky jelikoz je to nefer vuci ostatnim a to jak se tu chovate svetci o tom ze nejste normalni.
Admin Aim+fy , zombii
CSS je o zabave a ne o nervachBanned
 
strejda krepa
jak jsem si to tu pročetl asi jediné co bych dodal je tohle:
Dostals permanent ban? Jediná možnost jak jej zrušit je koupit si originální hru u nás za 429,-Kč Banned2
to se píše na uvodní stránce banlistu, kdyby jsi nevěděl !
ADMIN SERVERU PUBLIC

We live for nothing, but we die for something....!
 
Lord Owen
strejda krepa napsal:
jak jsem si to tu pročetl asi jediné co bych dodal je tohle:
Dostals permanent ban? Jediná možnost jak jej zrušit je koupit si originální hru u nás za 429,-Kč Banned2
to se píše na uvodní stránce banlistu, kdyby jsi nevěděl !

ono mu snad ani nejde o unban ale oto aby tady každýho provokovalů a nasr.l
 
n0s0und
dereku: co ja vim tak cheaty se dokazou zapnout a vypnout
veselé svátky vánoční
 
Pit Bull
jn nakup noveho steamu, pro určité věkové kategorie je to ale problém, ale když poprosite, tak ho mužete dostat pod stromeček Smile
 
Derek
n0s0und mám zaplý při CWčkách XAC a to fotí náhodně screeny a ty si sand myslíš že já vím přesně kdy to fotí a něco vypnu?NE,a konec seš dmnt a toť konec.
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
Není důležité zůčastnit se,ale vyhrát!
Play hard -> Go PRO!!
 
Tox
Derek bejt tebou bych se taky trohcu klidnil nikdo není zvědavej na tvoje a Instictovi výlevy puberty ! Promiň já zapoměl vi ste se ani do puberty nedostali Wink

Steam jsou vyhozené peníze ? Tak s tím nesouhlasím steam má svůj anticheat VAC ano jsou i cheaty na steam ale VAC se zdokonaluje a mnoho cheatu odhalí Sad

Pokud neměl cheaty na servru tak za chování na webu si ban zaslouží Banned2

------------------------
I .tØx' má své dny Grin

HC Plzeň 1929 foreωer » Rap Lover » Girl Lover

[img]http://i34.tinypic.com/21ctmbr.gif[/img] is not a valid Image.
 
Tox
Jen pro upřesnění Instict2 není ten hráč co dostal ban od Santy Banned2
------------------------
I .tØx' má své dny Grin

HC Plzeň 1929 foreωer » Rap Lover » Girl Lover

[img]http://i34.tinypic.com/21ctmbr.gif[/img] is not a valid Image.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3