Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
Instinct-Unban
Koblizek
instinc lol.ani si neuvedomujes cos rekl za vtip.do zadne dobre ligy te bez steamu nepusti!!!LOLOLOL
 
Santa
Spíš je docela zázrak že jsi na serveru říkal že je ti 26 pokud si dobře vzpomínám a nazýval jsi ostatní "dětmi". TOP hráč a bez steamu. Jsem jen zvědavý za jak dlouho přestaneš hrát divadlo na aimu, a někdo tě natočí jak tam skillíš. Good Luck
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
Instinct
Santa napsal:
Spíš je docela zázrak že jsi na serveru říkal že je ti 26 pokud si dobře vzpomínám a nazýval jsi ostatní "dětmi". TOP hráč a bez steamu. Jsem jen zvědavý za jak dlouho přestaneš hrát divadlo na aimu, a někdo tě natočí jak tam skillíš. Good Luck

Santo spatne si vzpominas vzdy sem rikal ze mi je 18 ... a na AG sport byla nebo aj je uz nevim non steam liga ..
 
shark
nemam proti nikomu nic,jen je trochu nefer ze nekdo napise ze ma cheaty a hned Permici,absolutne to nechapu nekdo je hned lepsi a hned je znej cheater,skuste jit na profi server a pro vas budou vsichni cheateri !!!!!nechapu vas,a na mass si behaji mali deti z wallhackem a stejnou jsou prumerni pac to neumi,ale one se nikdo nestara jsou lami tak nic nemaj SadSad..jen moje vyjadreni

diky shark
_SharK^
GooĐ NighT
 
shark
santo bez urazky taky si byl TOP hrac bez steamu..jen ze si to tak napsal
_SharK^
GooĐ NighT
 
Instinct
Podte si se mnou zahrat na AIM/FY ... at vidite ze nemam cheaty ...
 
Santa
Sharku proč mě napadáš? Víš to byly krapet jiný časy, ale dohlížet na někoho aby si nastavil raty a vysvětlovat mu jak, to se pak špatně hraje a denně jich je tam fůra. Zrovna od tebe bych to nečekal, a myslím že i ty jsi jeden z těch co až moc perlí. To se vám to hraje když vy nonsteamáci hrajete při sobě a jste elitní. Kup si steam a dej skóre jako máš teď a smeknu před tebou! Ale KD 8 se steamem, pak můžeš jít hrát placené zápasy.. Vy hvězdy
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
nejsempanna
Grin lol, neřešim. permanent všude. děkuji. uzavírám,
(progamer bez steamu Grin )
dobrou noc
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
shark
ja se do tebe nenavazim jen rikam to co je pravda,jestli si myslis ze do tebe najizdim klidne posluz si nemusim taky nekoho urazet a zhazovat a posilat do \**** nemyslim tebe...ja jen rikam proc ne ,sorry ale profik by ti to dal taky....jo rika se NS cheatersky lami ale steamak muze mit cheate stejne jako NS..nekdo proste na steam nama ,ma jiny potreby nez jen PC PC PC ....ne necekal,jsem jedinej co jse ho zastal jinak vsichni ostatni tahnete za jeden provas..nemam na tohle slov,santo promin jestli sis to az tak vzal tak sorry....
_SharK^
GooĐ NighT
 
Santa
Neříkám že NS jsou cheateři, ale pokud chceš respekt, chce to originální hru. Nevím zda se na ní dá cheatovat, a jestli by někdo riskoval přijít o peníze za steam, ale jeho věc. Já jen že steam je otázka úrovně.. A NS se berou spíše jako cheateři. Pokud je člověk dobrý a nemá steam, budiž, ale časem pokud bude hodně dobrý, začnou ho lidé podezřívat. Kdyby měli všichni steam, bylo by to o něčem jiném. Steam stojí myslím 429 korun. Neříkejte že dokáže platit internet, má PC a ty jeho super progamer příslušenství ale nemá na steam? Kde žije. Nic proti tobě nemám Sharku ale sám víš jak hrál..
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
shark
jo v poho trosku jsem to prehnal ...ja treba na steam nemam a nikdy bych si ho nekoupil je to strata penez jen proto abych si mohl vecer zahrat na nic...ne to neni o tom ze by ho podezrivali nema steam je lepsi nez ja a dava mi HS tak bude pro me cheater a ja to napisu do chatu at se nekdo prida ....
sorry santo za ty predchozi komenty ..
shark
_SharK^
GooĐ NighT
 
Lord Owen
shark napsal:
nemam proti nikomu nic,jen je trochu nefer ze nekdo napise ze ma cheaty a hned Permici,absolutne to nechapu nekdo je hned lepsi a hned je znej cheater,skuste jit na profi server a pro vas budou vsichni cheateri !!!!!nechapu vas,a na mass si behaji mali deti z wallhackem a stejnou jsou prumerni pac to neumi,ale one se nikdo nestara jsou lami tak nic nemaj SadSad..jen moje vyjadreni

diky shark


Jenomze bohuzel tady jde o princip
 
alien_majkl
Instinct napsal:
ιиsтιиcт
(ADMIN) Partyboy: banned player ιиsтιиcт
You have been banned by admin permanently !!
Dostal jsem ban na serveru MASS Public kolem 16:50
Moje IP: 88.102.251.116
S banem nesouhlasím protože sem ho dostal zčistajasna bez udaní důvodu a ještě k tomu permanentně

EDIT: Počas cele mojí hry byl přítomen Admin Scorpion

Instint nema dostat ban neni cheter omg
 
Derek
to řikají všichni..ale chce to důkazy že Majkl...
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
Není důležité zůčastnit se,ale vyhrát!
Play hard -> Go PRO!!
 
alien_majkl
INSTINCt neni cheater omg. Znam ho dobre je to skill ne cheater.
 
Santa
Znáš ho dobře ze serverů, a proto víš že není cheater?Grin looool. Já měl taky kámoše, best skilla, nikdy bych nevěřil že by mohl podvádět, pak potřeboval s něčím pomoct, něco mu házelo chybu, poslal mi screen té chyby, byl tam kousek obrazovky a tam byl nějakej Kartoffel hack a ještě nějakej soubor s podobným názvem. Od tý doby ho mam v ignore kde se jen dá, ale nikdy bych neřekl že zrovna on. Stane se, a nevěř všemu..
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
Derek
HuHulák taky říkal že není cheater a hodně lidí se ho zstaválo a víš jak to skončilo Pfft
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
Není důležité zůčastnit se,ale vyhrát!
Play hard -> Go PRO!!
 
Honzik
Já pořád nechápu proč každej musí mít steam...Když hraje někdo hodně dlouho na nějakých nonsteam serverech a naučí se to mrtě tak pak může skillovat ... Steam je fakt potřeba maximálně do nějaké ligy jinak je to jsou zbytečně vyhozný prachy(můj názor) ... STEAM clienta si může stáhnout každej a může to hrát taky přes steam...když si tam přidá non-steam product

když nějakej hráč nemá STEAM a umí to hrát tak hned neznamená že je CHEATER...
[img]http://img262.imageshack.us/img262/9199/24461ws4.gif[/img] is not a valid Image.<-- NVIDIA ftw!
[img]http://img162.imageshack.us/img162/5138/19030la0.png[/img] is not a valid Image.<-- GIGABYTE ftw!
[img]http://img197.imageshack.us/img197/4512/piccaso.png[/img] is not a valid Image.
Don't forget the Chernobyl victims
 
misfits
Verejne priznane cheaty za to je perma ne?
Miﮐfitﮐ
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
[img]http://img245.imageshack.us/img245/5716/userbar795583.gif[/img] is not a valid Image.
 
RealliTe
misfits napsal:
Verejne priznane cheaty za to je perma ne?

Ano, za to je permice na dobu neurčitou. Opět doporučuji přečíst pravidla hráče na webu. R*
Administrátor Dust2
! pohled je jen jeden !
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3