Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
Instinct-Unban
Instinct
ιиsтιиcт
(ADMIN) Partyboy: banned player ιиsтιиcт
You have been banned by admin permanently !!
Dostal jsem ban na serveru MASS Public kolem 16:50
Moje IP: 88.102.251.116
S banem nesouhlasím protože sem ho dostal zčistajasna bez udaní důvodu a ještě k tomu permanentně

EDIT: Počas cele mojí hry byl přítomen Admin Scorpion
Upravil/a Instinct dne 21.09.2009
 
RealliTe
Počkaj na vyjádření danného admina a uvidíme co to bylo. R*
Administrátor Dust2
! pohled je jen jeden !
 
crazy69
Počkáme si na vyjádření daného admina a hodně moc mě zajímá kdo se takto přejmenoval
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
Scorpion
santa xD
$¢orקioи
Grin Cool
www.skillers.cz/download/banner_460x60.gif
 
Santa
http://ulozto.cz/2535042/sahudva.jpg
http://ulozto.cz/2535056/5.jpg
Já jsem se tak přejmenoval. Spectoval jsem ho po dobu asi dvaceti minut. Dovolí si adminovi nepřímo napsat ať jde do p*** a nadávat všem. Steam nemá, ale KD přes 8 u něj není problém. Mám video kde střílí přes smoke, a zrovna si tam dává při přesile proti němu 15:0 protože ví kde jsou. Neustále se všem posmívá, nadřazuje se a nadává dle libosti. Na screenech uvedených výše nadává jednomu našemu VIP, a na druhém píše že má AB. Už mám tohoto hráče pokrk a vím že cheatuje. Sleduji už ho bezmála měsíc, a je zajímavé že má skóre třeba 16:0 a přijdu já a náhle nedá ani bod do skóre 16:10 například. Ostatní hráči když vidí že se připojuje tak raději odchází. A pozdrav " Zdar cheateři " to mi opravdu říkat nebude že jsem cheater. Víc k němu nemám co dodat..
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
Santa
Potvrdí mi i Pan neznamy že jsem ho onehdá chytal na Officu, a jak viděl nick Pana neznámého, začal totálně lamit. Náhoda? Možná.. jednou.. dvakrát.. ale né po dobu dvou týdnů..
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
Instinct
Takže oba dva obrázky sou nascreenované v jeden den Sahu se do mě navážel , a to jak sem psal tak už byl rozhodnuty že na takovem serveru nechcu hrat ale osoba vuli ktere sem tak vyvadel mi napsala ze to nema cenu tam sem toho nechal ... a proc mi teda nedals ban hned a postujes to tady za 1 tyden?Dale znam par lidi co nadava vice jak ja a maximalne se to resi mutem ...

Pokud chcete dukaz ze cheaty nemam muzu si zahrat nekde v herne proti Scorpionovy bydli kousek ode me.
Ale da se rict ze mam ban pravem ze to ze sem rikal ze mam AB
 
Instinct
Santa napsal:
Potvrdí mi i Pan neznamy že jsem ho onehdá chytal na Officu, a jak viděl nick Pana neznámého, začal totálně lamit. Náhoda? Možná.. jednou.. dvakrát.. ale né po dobu dvou týdnů..

LOL dneska byl na MASS celu dobu co sem hral SCORPION a lamil sem ? Boha me se dari vzdy jen chvilku nebo dokud me nevytoci nejaka osoba
 
Santa
Byl jsem ve spectu kolem půl hodiny, hrál jsi bezchybně, když někdo čekal za rohem, otočil jsi se a běžel jinam protože jsi věděl že tam je. A když přišel Scorpion, nechal jsi se schválně zabíjet jednou za čas absurdníma killama. Nebudu se s tebou dál bavit, SAHU se do tebe nenavážel, ty jsi nám nadával za to že dostal Honzik ban za přiznání že má AB. Nehodlám to dál řešit, počkej si na vyjádření z Olympu
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
Instinct
Santa napsal:
Byl jsem ve spectu kolem půl hodiny, hrál jsi bezchybně, když někdo čekal za rohem, otočil jsi se a běžel jinam protože jsi věděl že tam je. A když přišel Scorpion, nechal jsi se schválně zabíjet jednou za čas absurdníma killama. Nebudu se s tebou dál bavit, SAHU se do tebe nenavážel, ty jsi nám nadával za to že dostal Honzik ban za přiznání že má AB. Nehodlám to dál řešit, počkej si na vyjádření z Olympu

Nenadaval , az me poslalo par hracu nekam tak sem zacal nadavat ... a potom jak ste mi rekly o pravidlech tak sem se prestal hadat ...

EDIT : Italy je moje nejoblibenejsi mapa a jestli sis nevsiml tak sem se zdrzoval jen v apartmanech ptz tam jinak kempilo mnoho T ktere sem vedel ze naras nedam ... takze opatrnost vyjadrena ..
Upravil/a Instinct dne 21.09.2009
 
Santa
Opatrnost není to co jsem viděl. Chápu skill hráče s KD nad 3, nechápu skill hráče s KD nad 8 jako míváš ty. To samé je Pan.kac z klanu Caffe, to samé v bleděmodrém..
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
Lord Owen
Instinct napsal:
Takže oba dva obrázky sou nascreenované v jeden den Sahu se do mě navážel , a to jak sem psal tak už byl rozhodnuty že na takovem serveru nechcu hrat ale osoba vuli ktere sem tak vyvadel mi napsala ze to nema cenu tam sem toho nechal ... a proc mi teda nedals ban hned a postujes to tady za 1 tyden?Dale znam par lidi co nadava vice jak ja a maximalne se to resi mutem ...

Pokud chcete dukaz ze cheaty nemam muzu si zahrat nekde v herne proti Scorpionovy bydli kousek ode me.
Ale da se rict ze mam ban pravem ze to ze sem rikal ze mam AB


Jasny že v herně mít cheaty nebudeš xD
 
Koblizek
:-O
tos mu to nandal ooooooooo
 
Koblizek
a jest eneco, jednou jsem te videl hrat s KD ratiem 6, rikal sem nevim nevim, to je naka moc velka skilla a jeste se navazovat do hracu
 
Instinct
Lord Owen napsal:
Instinct napsal:
Takže oba dva obrázky sou nascreenované v jeden den Sahu se do mě navážel , a to jak sem psal tak už byl rozhodnuty že na takovem serveru nechcu hrat ale osoba vuli ktere sem tak vyvadel mi napsala ze to nema cenu tam sem toho nechal ... a proc mi teda nedals ban hned a postujes to tady za 1 tyden?Dale znam par lidi co nadava vice jak ja a maximalne se to resi mutem ...

Pokud chcete dukaz ze cheaty nemam muzu si zahrat nekde v herne proti Scorpionovy bydli kousek ode me.
Ale da se rict ze mam ban pravem ze to ze sem rikal ze mam AB


Jasny že v herně mít cheaty nebudeš xD

Tim myslim ze ho budu davat stejne jak na publicu !!!!!!!!!! porad se do me jen sichni navazeji nadavaji mi ze sem spi....y cheater a pod. ale ja nic nemam CSS hraju uz 2 roky mam progamersky set a vy se do me navazite ...
 
Instinct
Koblizek napsal:
a jest eneco, jednou jsem te videl hrat s KD ratiem 6, rikal sem nevim nevim, to je naka moc velka skilla a jeste se navazovat do hracu

Kdyby sis zazil toho nadavani jak ja tak bys byl to same ... mam asi 4 permabany za cheaty ktere sem v zivote nemel ...

Kdo by si se mnou chtel zahrat tak sem ze Zlína ... muzem zajit do herny kde cheaty nemuzu mit a uvidite ze si vas budu davat .... drive sem hraval za nick ELITE tak me mozna nekdo znate z eg sports atd ...
 
Koblizek
jsem taky ze zlina Grin
 
Lord Owen
Instinct napsal:
Lord Owen napsal:
Instinct napsal:
Takže oba dva obrázky sou nascreenované v jeden den Sahu se do mě navážel , a to jak sem psal tak už byl rozhodnuty že na takovem serveru nechcu hrat ale osoba vuli ktere sem tak vyvadel mi napsala ze to nema cenu tam sem toho nechal ... a proc mi teda nedals ban hned a postujes to tady za 1 tyden?Dale znam par lidi co nadava vice jak ja a maximalne se to resi mutem ...

Pokud chcete dukaz ze cheaty nemam muzu si zahrat nekde v herne proti Scorpionovy bydli kousek ode me.
Ale da se rict ze mam ban pravem ze to ze sem rikal ze mam AB


Jasny že v herně mít cheaty nebudeš xD

Tim myslim ze ho budu davat stejne jak na publicu !!!!!!!!!! porad se do me jen sichni navazeji nadavaji mi ze sem spi....y cheater a pod. ale ja nic nemam CSS hraju uz 2 roky mam progamersky set a vy se do me navazite ...



Ja CSS hraju asi 4 roky predtim sem hral 3 roky CS 1.6 a stejne mi to ve většině případů neni moc platný takže nwm jak moc je reálny abys ti za 2 roky hral I.ligu :-D
 
Santa
Za nick Jelite jsi možná hrál, zajímavé že jsi takový TOP hráč ale steam postrádáš. Nač taky viď..
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
Instinct
Santa napsal:
Za nick Jelite jsi možná hrál, zajímavé že jsi takový TOP hráč ale steam postrádáš. Nač taky viď..

Zas se do me navazis ... za ELITE sem hral 1 rok , na steam nemam protoze sem student a rodice me nesponzoruji v PC takze mam secko zakoupene sam , mohl bych si klidne zmenit IP a vesele hrat dal ale mam este nejaku cest ale nick instinct mam rad

EDIT : Ted hraju na skillers AIM/FY tak se muzete dojit podivat ...
Upravil/a Instinct dne 21.09.2009
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3