Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
STEAM
crazy69
Tak jo, jednoduché, když jste nonsteam, každý Vás odsuzuje, že jste cheater atd., ale jakmile máte STEAM už se k Vám všichni chovají zcela jinak. Takže má otázka směřuje k těm co nemají STEAM, napište mi důvod proč nemáte steam + Váš věk?
 
Koblizek
11, nejsou prachy, rodice by nedovolili(pry "moc nasilna hra"Wink
 
Ago69
11Grin
 
remy10
zdravim

Steam nemam protoze CSko sem zacal zhruba pred pul rokem - presel jsem z wowka, protoze potrebuji trosku vic casu na pracovni veci, cili sem si vubec nepomohl protoze u toho sedim stejne porad :-D ale posledni mesic vazne uvazuju jesli si ho nekoupit. jeste uvidim.

pokud Crazy povazuje vek za dulezity - coz zde u CSka asi je, protoze ho opravdu hraji male deti jak sem mohl na mass pubu zjistit :-) je mi 22 let a sem zamestnany
Upravil/a remy10 dne 14.09.2009
STEAM OWNER
Posledni veta pred smrti: "Bacha na dlouhe je awo"
Grin
 
Flammy
Crazy má pravdu, steam je opravdu skvělá věc do které se hodí investovat, dříve když jsem steam neměl, hodně lidí říkalo že jsem cheater ale po zakoupení stemu všichni změnily názor, na stemu je totiž silný anti-cheat od ValveSmile
Víte co dělá PANDA v lese když hoří?
-
Hoří Grin

ADMINISTRÁTOR SERVERU DUST2
 
headhunter
11 nemám prachy Pfft
--------NIESOM CHEATER--------------
 
Maxiking
13 a uz je objednany Smile
 
nejsempanna
Steam má navíc importované IM (něco jako ICQ), kde se dá krásně vidět kde kdo hraje a jak mu to jde. Jednoduše se připojit k němu do hry a můžete si spát soukromé zprávy, aniž by jste museli hru minimalizovat. STEAM je určitý krok na další úroveň v CS:S. Navíc klanům se zde otevírají další nové možnosti účastnit se ligových turnajů o hodnotné ceny.
Samozřejměě když máte STEAM, je velice malá pravděpodobnost, že si vás admin splete s cheaterem. To jedině malé děti Smile
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
Hermelinek
věk:14 nejsou money ale kdyby byli tak hned kupuji Smile Wink
Upravil/a Hermelinek dne 14.09.2009
 
Gangsta
Hermelinek : Jak muzes videt na uvodní stránce je Steam za 429 KČ
nemas nahodou 429 kč? Myslim ze je to castka kterou ma kazdy no ale nechci ti do toho kecat.Frown
Verny hrac AWP serveru GrinGrin
GunGame Knife je mojeGrin

Jedna hvězda!!! Grin
 
crazy69
nevím Sm0kees, ale tvůj komentář je tu zcela zbytečný, já tu chci jen NONSTEAMaky, ne někoho kdo jede mimo, další komentář bude smazán a při dalším porušování, klidně i blokace na webu
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
Woody
16 a už šetřimSmile
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
 
nejsempanna
každýdalší off topic (mimo téma) bude smazán. a pokud se to bude opakovat bude zablokován i účet. nehledě na funkci.
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
Draenei
no tak ja mam 16 a cs hram uz nejake 2roky. uvazoval som o kupe ale to viete snazim sa nasetrit aj na nejake tie komponenty do PC. pravdaze kupil by som keby ma naverbovali do clanu kde ma kazdy STEAM ale co poznam ludi tak kazdy hra len 1.6
≈ۣۜDraenei
 
Brzda
21, penize mam, ale nedam Grin ne kecam, uz o tom uvazuju delsi dobu, tak mozna az prijde vyplata na ucet, mozna koupim :-)
 
dyna
26 steam není z fin důvodů a protože se mi to nezdálo až tak důležité, dokud jsem se nestala adminem :-) . Až budu fungovat, budu kupovat rovnou 3 na všechny pc.
skype - Hanavoj1
Někteří se dokáží změnit rychleji než počasí na horách.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3