Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
Fallen - permanent za co ??
Fallen
TATANKA muzes mi vysvetlit za co si mi dal permanent ?
Pouzivam snad cheaty ? ne tak chci normalni vysvetleni
 
Fallen
to neale nebude mi davat pemanent za nic sem nic neudelal
 
hatik
No ja taky ne..zabil me jeden typek.Ja napsal lucker..a admin mi napsal ty jsi lucker..a mel jsem skore asi 130:21.pak jsem ho 2x zabil. on sel do spec..a mel jsem ho.Grin
 
headhunter
nič si neporušil?
--------NIESOM CHEATER--------------
 
Fallen
nee nic sem nedelal ani cheaty nemam skore bylo taky nic moc, a najednou ban nechapu to
 
Santa
Dostal jsi permanentní ban za to že jsi se přiznal že máš wallhack a ab.. Nesnaž se nějak se obhajovat, mám screen kde jsi to napsal. Přečti si pravidla a takhle stejně žádost o unban nevypadá
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
Fallen
jasny ale oni by tam do me hucely jeste hodinu to je jedna vec a myslis ze bych se prunal ze mam AB ?? a skore 10 /10 mluvi za vse to ze sem jednomu dal hedku a to sem ho videl neznamena ze mam WH nebo Ab
 
Santa
Třeba ne, třeba jo. Četl jsi FAQ? Admini nebudou zjišťovat zda máš či ne. Jednou jses přiznal tak je to tak. Na policii když se přiznáš tak je taky potom nepřemluvíš že do tebe jen hučeli a chtěl jsi se jich zbavit.. Vzpamatuj se
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
Fallen
delas si srandu ? ja dostal permanent pro nic za nic screen muzes mit ale to neznamena ze mam AB nebo WH priznat bych se mohl ale vydel si to skore ?? a myslis ze chci aby me nekdo otravoval ? jako je deagl a spol
 
lacoste
S prominutim DEMENCE TOTAL POWA nejakej (s prominutim ) ****sky Gm ktery vyplnil formulař o ucházení o GM na servru zabanuje hrace za co ze z PRDELE řekne ze ma AB a WH aby ho nejaky ****sky hrač ktery lameři furt neotravoval dementními urážkami že ma AB,WH a podobne srance tož to je fakt demence powa takže zaprve kdyby mel AB,WH a podobne sračky asi si to necha pro sebe ne ? za druhe skore 10/10 a jedna hedka za celou hru neni AB,WH za třeti cituji ""mas AB (totalne dementni deagle) , ster:Falen jo i AB xD (falen) to mluvi za vse tak tohle malo stači na pernamenta jo jo total demence powa jo a malem bych zapomel za čtvrte JE TO STYMAŘ takže žádám o unban jinak fakt nevim co si mam myslet.
 
Koblizek
treba si nikdy nepouzil zadny cheat ale priznal ses takze mas smulu
 
lacoste
Santo ? stojíš za mnou ?
 
Fallen
koblizek jasny ja to chapu ale ty by si chtel aby te nejaky noob ze hry otravoval a purt psal ty mas WH , AB lamo vypnito a furt dokola ?
 
headhunter
tak by som mu povedal táhni Pfft
--------NIESOM CHEATER--------------
 
nejsempanna
doznání čítů i ze srandy je doznání čítů. přečti pravidla. unban nebude. nemám náladu řešit každýho kdo si dělá srandu že má ab. to bych pak nic jinýho nedělal.
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
Fallen
hej jasny ale proste sem si udelal srandu tak sem mu napsal ze mam AB a hned ban omg
 
lacoste
headhunter ? tvuj nic je neco podobneho jak nejake ****e priznání ze srandy HEADHUNTAR lovec hlav ? nick jak pro AB nezdase vam ?
 
lacoste
no nic zdravím to nikam nevede
 
Fallen
nejsempanna jezis ty si me vydel hrat omg hraju jak nejakej cheater ? myslis ze by me to bavilo ? s cheata sama hedka sem myslel ze aspon ty budes normalni
 
headhunter
a to vadi? ale ja sa nepriznavam že som cheater oka mam ab aj wh dajte mi pokoj tak toto nepisem no a ked sa priznal že ma cheaty myslis ze adminov bavbi sa ist pozerat do spectate 10 minut ci fakt daoc nemas?!
--------NIESOM CHEATER--------------
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3