Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
Vtipy
THE_WILLY
Nazdar sem si všiml že tu není žádné takové téma tak sem ho založil a napíšu sem nějaký ten vtip

Letěl pták a zakopl
Běžel slon a vzlétnul (sám sem tento vymyslel) Grin Grin
Jedině Willy má super killy
 
Maxiking
Jednoho dne se sejdou v baru Vlk,Medvěd,Prase a popíjejí drink. Vlk říká když já zaviju tak se třese cely les! Medvěd říká když já zabručím třesou se cele hory! (Prase se jen zasmějě) A říká když já zakašlu třese se cely svět!!!

pochopi to nekdo? Smile
 
strejda krepa
The Willy Grin mno nic moc ale ok ... tak třeba
Plešatej z beznohým viděj takhle motorku tak si jí pujčej a jedou ne......... a ten plešatej řiká beznohýmu " Helééé šlápni na to, ať mi vlajou vlasy " Grin
Upravil/a strejda krepa dne 07.09.2009
ADMIN SERVERU PUBLIC

We live for nothing, but we die for something....!
 
THE_WILLY
ja to pochopil
Dva mravenci hrajou v píči karty a jeden povidá hele ja nehraju nějakej **** mě čumí do karet.
Upravil/a THE_WILLY dne 07.09.2009
Jedině Willy má super killy
 
Lord Owen
Maxiking pěkný xD

Jinak ten vtip od nwm koho to stou p... zmen si to!
 
Derek
mám taky Grin
šli dva a prostřední upadl
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
Není důležité zůčastnit se,ale vyhrát!
Play hard -> Go PRO!!
 
Woody
TAK TŘEBA:na paneláku bydlí žena a pod ní bydlí jeji tajný přitel oni se dohodly ze když nemužou v bydě spolu ...... tak budou přes zed a tak se dohodly tak ze ten jeji pritel prostrči prirozeni přes zed a ta žena na něm bude skákat a najednou jak to zrovna dělaly tak přišel manže a žena skočí do postele a manžel říká:neuvařené,neukliděné a aj hřiby nám tu rostů:-D.
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
 
THE_WILLY
hm
Učí velký žralok malého, jak má zaútočit na člověka v moři:
Plaveš kolem člověka, potom se potopíš a pod vodou jednou
zakroužíš. Pak se vynoříš, 3x ho obeplaveš, znova se ponoříš a uděláš
kolečko. Opět se vynoříš a 3x zakroužíš. Nato se ponoříš, zakroužíš, vynoříš se a zaútočíš.
Malý žralok oponuje: A proč mám jak **** kroužit, když můžu zaútočit hned?
To sice můžeš, ale budeš ho žrát i s hovnama...


Jedině Willy má super killy
 
misfits
Hitler rozprava na nadvori a zrazu si jden z jeho vojakov kychne hitler sa opyta kto to bol?nikdo nic a vystriela cely rad z 1000 vojakmi zasa sa opyta kto to bol nikdo nic vystriela dalsi rad a vystrielal uz asi 50 radov a zasa sa pyta kto to bol jeden z vojak povie ja a hitler nazdravie.........hha:-)
Miﮐfitﮐ
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
[img]http://img245.imageshack.us/img245/5716/userbar795583.gif[/img] is not a valid Image.
 
misfits
holohlavy a beznohy sedia v aute a holohlavy hovori beznohemu dupni na to faro nechmy veje haro
Miﮐfitﮐ
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
[img]http://img245.imageshack.us/img245/5716/userbar795583.gif[/img] is not a valid Image.
 
misfits
strejda krepa my mame podobny vtip hh
Miﮐfitﮐ
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
[img]http://img245.imageshack.us/img245/5716/userbar795583.gif[/img] is not a valid Image.
 
Koblizek
jdou spolu dva (jeden slepý na obe oci druhy na jedno) ke svoji babicce a ten na pul slepy si vypichne oko a rika ¨tak jsme dosli¨ a uplne slepy rika ¨ahoj babi!¨
 
THE_WILLY
Víte, jaký je rozdíl mezi naším a somalským výtahem?

Na našem je - pro 4 osoby do 350Kg a na jejich - pro 350 osob do 4Kg.
Jedině Willy má super killy
 
THE_WILLY
víte proč se blondýna směje když je bouřka......protože si myslí že ji někdo fotí
Jedině Willy má super killy
 
THE_WILLY
Vrátil se kluk domu a vydi svou blonďatou ségru,jak přikládá na zeď mokre ručníky.Ptá se proto nechápavě.,,proč máčíš tu zed"ale doktor mi doporučil,abych dávala studené obklady na místo,kde jsem se praštila..."
Jedině Willy má super killy
 
THE_WILLY
Blondýnka dostane od blondýnky hodinky. Obdarovaná si je prohlíží a ptá se: "Děkuji, jsou krásné. Ale jdou?" Ta druhá na to: "Ne! Musíš je nosit!"
Jedině Willy má super killy
 
Lord Owen
Jde si takhle řízek po Somálsku a najednou kolem něj běží chleba a povídá: Útíkej honí mě somálci. A na to ten řízek odpoví já nemusim mě tady neznaj xD
 
Barack 0bama
lol to jsou vtipy Grin
 
Maxiking
jj přesně tak baracku, já jich znám dost a dobrých ale nepamatuju si je Grin
 
misfits
ja by som uploadol vtipy je to po cesky a jeden to hovori a trvaju asi 58minut a ak to dovoli panna tak je sem pohode dam a stahnete si ich:-D
Miﮐfitﮐ
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
[img]http://img245.imageshack.us/img245/5716/userbar795583.gif[/img] is not a valid Image.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3