Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
neoprávněný ban
masak
To si děláš srandu ne?!! Já hraju na vašem serveru, pravidla neporušuju!!!!! A najedou mi dá Nejsempana ban!!! Z ničeho nic, jen tak!!!!! Tak jako co to je, když si člověk příde zahrát a po pár kolech dostane ban!!!! Za nic!!!!!
 
nejsempanna
takto má vypadat žádost o unban? jen si to zhoršuješ. Pkud se nemýlím, jsi jeden z klanu ULTRA, jeden z vás dvou připojených měl mutlihack. nehodlám řešit kdo, jelikož jste neznámí a dotáhnout hned při první návštěvě cheaty, to fakt takdy trpět nebudu. a čekat až si je zapneš ty nebo on. to fakt ne. takže tu srandu si jdi dělat z někoho jinýho.
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
masak
Ne to není žádost o unban!!! Prostě a jednoduše já nic neměl a ani nemám a nepoužívám, ULTRA není klan ale jen tak to mám před jménem!, je to jakoby jen jméno!! A první návštěva to rozhodně nebyla, na Váš server chodim docela často a to, že si kamarád zapl cheaty tě neopravňuje k tomu banovat i mě, já bych si to nedovolil a nehraju tak, příde mi to trapný a že to dělá on? Ať si to dělá, mě je to jedno, ale dostat ban za to že cheatuje on mi příde hodně trapný z tvé strany. Nebudu už si dávat před jméno ULTRA a od tebe čekám UNBAN, kdybych porušil nějaké z pravidel tak se omluvim atd... Ale nic takového se nestalo. Je to jen na tobě, jestli si korektní, tak mi unban dáš, jestli ne, tak mi ho nedávej, ale omlouvat a prosit o unban určitě nebudu, pač já pravidla respektuju a dodržuju!!!
 
headhunter
chapeťe?!?! do pič******** kks a teraz si čo napisal? sa uvedom chlapec si teraz napisal že chceš unban!!a si myslis že si to nejsempanna vicuca z prstu?! si velice pisal ze o unban neziadas a o co ziadas teraz?!?!?!?!?! takto lachko unban nedostaneš kamarát?! si prečítaj http://www.skille...read_id=69!!
--------NIESOM CHEATER--------------
 
headhunter
citujem napisal si na začiatku že Ne to není žádost o unban!!! a skoro na konci a od tebe čekám UNBAN, kdybych porušil nějaké z pravidel tak se omluvim atd... Ale nic takového se nestalo. Je to jen na tobě, jestli si korektní, tak mi unban dáš, jestli ne, tak mi ho nedávej, ale omlouvat a prosit o unban určitě nebudu, pač já pravidla respektuju a dodržuju!!! AngryShock
--------NIESOM CHEATER--------------
 
Koblizek
jo presne
 
masak
NO COMMENT Grin Grin Grin Grin Grin Grin, rozesmál si mě po náročnym dnu ve škole. Díky HEADHUNTER Grin Grin Grin...... ( V žádostech se píše většinou slovo žádám, prosím Vás apod... víš? Grin Grin)
 
Santa
Headhunter a ty čekáš co? To že sem píšeš nesmyslné příspěvky a zakládáš deset topiců o ničem týdně a s prominutím lezeš adminům někam, co si od toho slibuješ?? A to co máš v profilu v podpisu, neber si to osobně ale jsi fakt asi nejlepší řitilezec co znám a píše na skillers to se na mě nezlob
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
Tox
Santa napsal:
Headhunter a ty čekáš co? To že sem píšeš nesmyslné příspěvky a zakládáš deset topiců o ničem týdně a s prominutím lezeš adminům někam, co si od toho slibuješ?? A to co máš v profilu v podpisu, neber si to osobně ale jsi fakt asi nejlepší řitilezec co znám a píše na skillers to se na mě nezlob


To je sice moźný Santo že je to řiťolezec ale co zde v topicu předvedl masák je taky pěkné Smile. Masák pokud něco chci tak musíš slušně požádat a slušně se zeptat co si provedl a ne hned nadávat tím akorát ukazuješ že si puberťák !

Že čekáš od PANNY unban čekat můžeš ale s tímto chování k němu se ho asi nedočkáš Shock
------------------------
I .tØx' má své dny Grin

HC Plzeň 1929 foreωer » Rap Lover » Girl Lover

[img]http://i34.tinypic.com/21ctmbr.gif[/img] is not a valid Image.
 
crazy69
UNBAN nebude, dokud se nezačne chovat slušně. Mě by to taky naštvalo, ale psal bych určitě v klidu a slušně bych se zeptal. Takže se zkus nadtím zamyslet a napiš to znovu tady a slušně.
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
RealliTe
já bych to zkusil znovu ale už je to dost vyhrocené Cool. Takže tvoj kamarad cheatuje a ty to předpokládám Víš ? nebo ne ? pokud " ULTRA " cheatuje a je jedno kdo a ma to pred jménem co si otom myslet ? BAN nebo KICK !
je ti souzeno ...Frown
Administrátor Dust2
! pohled je jen jeden !
 
Tox
crazy69 napsal:
UNBAN nebude, dokud se nezačne chovat slušně. Mě by to taky naštvalo, ale psal bych určitě v klidu a slušně bych se zeptal. Takže se zkus nadtím zamyslet a napiš to znovu tady a slušně.


Přesně Crazy co sem psal v mím komentáři nad tvím Cool
------------------------
I .tØx' má své dny Grin

HC Plzeň 1929 foreωer » Rap Lover » Girl Lover

[img]http://i34.tinypic.com/21ctmbr.gif[/img] is not a valid Image.
 
masak
Crazy 69 - můžeš mi vysvětlit co je na mém chování neslušné? Docela by mě to zajímalo! Zkrátka dostal sem neoprávněný ban a píšu sem že to byl omyl. Neslušně se nechovám. To je to samý, jako bych dostal polutu já a příšla by i mému bratrovi třeba, jen proto že se jmenuje stejně.... omg...
 
crazy69
příde hodně trapný z tvé strany, od tebe čekám UNBAN.
Ty řekneš a admin skáče?
Nauč se napsat tu žádost řádně, bez těchto nesmyslných věcí (urážet, resp navážet se. Rozkaz, že on ti musí dát UNBAN).
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
masak
Jo já řeknu a admin skáče když to tak říkáš, BAN se dává pro porušení pravidel a já žádný neporušil, tak žádat nebudu. Do nikoho se nenavážim a ani neurážim a rozkaz by vypadal trochu jinak. Prostě sem upozornil na adminovu chybu a čekám, že ji bude řešit. Místo toho tady dostávám ponaučení jak bych se měl chovat atd.... Jak už sem říkal, kdyby mi dal ban za něco čeho sem si vědom, tak klidně poprosim a podám řádnou žádost, ale v tomhle případě ne. Nechápu že to nechápete.
 
Santa
Nechápu že nechápeš že mi to nechápeme když nechápeš že pochopit a přečíst si pravidla musí každý a za něco jsi ten ban dostat musel tak chápej adminovo rozhodnutí. Každý prostě chápeme jinak chápání druhých ty chápaleSad
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
masak
NE, ban sem dostal jen tak!!! Píšu to tady celou dobu, ban sem dostal jen za to že tam cheatoval hráč s podobnym jménem jako sem měl já ty vtipálku.... Měli sme oba před jménem ULTRA a už sem vysvětloval že to není klan!!!!!
 
masak
A hlavně v pravidlech není že když cheatuje jeden z klanu tak automaticky dostává celý klan ban....
 
nejsempanna
neuvědomuješ si jak se chováš? nebo spíše projevuješ? Zřejmě nevíš k čemu je interpunkce. Vykřičník znamená něco, otazník taky a tečka taky. a Když jich píšeš tolika, tak to vyjadřuje obdobně jako smajlík tvé emoce. A k první tvé otázce odpověď ode mě:
ne srandu si nedělám. uzamykám diskusi a tohoto uživatele mažu.
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3