Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
Mys
THE_WILLY
to je tezke musis porovnat cenu a výkon ale nejlepsi sou od Logitechu
Jedině Willy má super killy
 
Barack 0bama
a je to velkej rozdil kdyz mas klasickou mys a nejakou herni ?Grin
 
THE_WILLY
velký lip se drží a můžeš si jí různě nastavovat jo a skipe nechtěl jsem říct že od Logitechu jsou nejlepší,ale nejkvalitnější a možná i nejvíce používané
Smile
Jedině Willy má super killy
 
Barack 0bama
ja hraju s klasickou genius s teska Grin
 
Maxiking
tak tak baracku ja mam tez klasiku ale logitecha ale uvazuju o nove mysi no... a to uz chvili Grin
 
remy10
Ja pouzivam Genius ERGO 555, na zacatek dobry...ale rozhodne to neni herni mys.... Logitechy jsou super..ale nejsou to podle me mysi delany vylozene pro hrani. jsou to spis kvalitni ekvivalenty. Ja povazuju za herni mysi znacku RAZER. najdete tam mysi site primo na miru. od strategii az po first person akce Shock) bohuzel se musi trocha priplatit Shock)
STEAM OWNER
Posledni veta pred smrti: "Bacha na dlouhe je awo"
Grin
 
Barack 0bama
AHA Grin
 
goodbeer
tak se koukněte na myš oscar xl-740k má 3600dpi volitelnou citlivost přímo na myši volitelnou zátěž a skvěle padne do ruky cena je do 500kč navíc si můžete uložit 6 herních nastavení pro různé hry vřele doporučuji poměr cena - výkon
ADMIN SERVERU DUST2 ONLY
 
THE_WILLY
moje mysa je od A4TECH ma az 2500dpi a je na ni tlacitko pro 3x rychlejsi strelbu
Jedině Willy má super killy
 
Barack 0bama
lool tak to je goodGrin
 
THE_WILLY
a nestoji ani 500
Jedině Willy má super killy
 
Barack 0bama
njn nice Grin
 
RealliTe
tak mám new myšku ROCCATE KONE, jak jsem psal, že si ji pořídím. Dneska dorazila, takže ji testuji a rovnou mohu doporučit Všem ale cenově je trochu výš než ostatní. Citlovost super, sensitivitu mám na 1, no prostě krása. R*
Upravil/a RealliTe dne 25.09.2009
Administrátor Dust2
! pohled je jen jeden !
 
Derek
já mám nějakou Logitech Grin ale musel sem si koupit nějakou novou totálně na h**** ..tamta logitech se nechtěně rozbila o zeď když sem byl nas***j Grin Sad
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
Není důležité zůčastnit se,ale vyhrát!
Play hard -> Go PRO!!
 
misfits
ja mam razer mys najlepsia kvalita
Miﮐfitﮐ
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
[img]http://img245.imageshack.us/img245/5716/userbar795583.gif[/img] is not a valid Image.
 
misfits
ale su aj najdrahsie hh

Miﮐfitﮐ
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
[img]http://img245.imageshack.us/img245/5716/userbar795583.gif[/img] is not a valid Image.
 
hkjsdhkjfsdhkj
jak kdy...
5600DPI(myš) a v Counteru mám 20-Razer Mamba...
nebo
ted nwm kolik má ta myš Sad nějakej A4tech
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3