Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
Dotaz na cross hair
Derek
2550 na 17"
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
Není důležité zůčastnit se,ale vyhrát!
Play hard -> Go PRO!!
 
Woody
cl_crosshairscale 8500 a lcd mam 23
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
 
strejda krepa
mam to samý co Tox :-)
ADMIN SERVERU PUBLIC

We live for nothing, but we die for something....!
 
goodbeer
tak sem to změnil na 3000 při 1600/1200 17'' monitoru a pecka Smile
ADMIN SERVERU DUST2 ONLY
 
Jakub94
já mám small red na 17 ku
Upravil/a Jakub94 dne 29.10.2009
 
WanISh3k
cl_crosshairscale 1700 na 22 lcd pri 1680x1050
No Skill No Aim,Gr8 Steam High Brain

WanISh, skillu a lucku se zbavíš!!!
Grin
Mě nosí Dárky Ježíšek
Demence je všudypřítomná,hlavně u kinders CS:S hráčů
A PODPIS UŽ MĚNIT NEBUDU Grin
 
hkjsdhkjfsdhkj
Silesti napsal:
Nic proti lidi, ale myslím, že maximální možná hodnota tohoto příkazu je 5600 a minimální by měla být 1 nebo 0

Nicméně doporučuji stáhnou zvýraznovač mušky... Je to zcela povolená záležitost, takže se není čeho obávat a slouží k tomu, že zvýrazní a ztuční linky mušky. Neptejte se me už to nemám, ale dlouho jsem to používal a hrálo se mi s tim lépe, a má to pár kb...


no tak to se velmi mílíš nwm kde jsi přišel na těch 5600... zkus si CSko zapnout v rozlišení 640x480 a uvidíš jak se to zmenšuje i u 9000+ ale už to není moc znát GrinDD
vím co říkám zkoušel jsem to!!!
 
THE_WILLY
D1cs0n napsal:
Silesti napsal:
Nic proti lidi, ale myslím, že maximální možná hodnota tohoto příkazu je 5600 a minimální by měla být 1 nebo 0

Nicméně doporučuji stáhnou zvýraznovač mušky... Je to zcela povolená záležitost, takže se není čeho obávat a slouží k tomu, že zvýrazní a ztuční linky mušky. Neptejte se me už to nemám, ale dlouho jsem to používal a hrálo se mi s tim lépe, a má to pár kb...


no tak to se velmi mílíš nwm kde jsi přišel na těch 5600... zkus si CSko zapnout v rozlišení 640x480 a uvidíš jak se to zmenšuje i u 9000+ ale už to není moc znát GrinDD
vím co říkám zkoušel jsem to!!!
kuře nemyslíš že je lepší si to dát na nej rolišení????
Jedině Willy má super killy
 
WanISh3k
THE WILLY napsal:
D1cs0n napsal:
Silesti napsal:
Nic proti lidi, ale myslím, že maximální možná hodnota tohoto příkazu je 5600 a minimální by měla být 1 nebo 0

Nicméně doporučuji stáhnou zvýraznovač mušky... Je to zcela povolená záležitost, takže se není čeho obávat a slouží k tomu, že zvýrazní a ztuční linky mušky. Neptejte se me už to nemám, ale dlouho jsem to používal a hrálo se mi s tim lépe, a má to pár kb...


no tak to se velmi mílíš nwm kde jsi přišel na těch 5600... zkus si CSko zapnout v rozlišení 640x480 a uvidíš jak se to zmenšuje i u 9000+ ale už to není moc znát GrinDD
vím co říkám zkoušel jsem to!!!
kuře nemyslíš že je lepší si to dát na nej rolišení????


ale i Progammingovy hraci nekteri maji config ve kterem hraji na rozliseni 640x480.zalezi na kazdem jednotlivci
No Skill No Aim,Gr8 Steam High Brain

WanISh, skillu a lucku se zbavíš!!!
Grin
Mě nosí Dárky Ježíšek
Demence je všudypřítomná,hlavně u kinders CS:S hráčů
A PODPIS UŽ MĚNIT NEBUDU Grin
 
Santa
9900 při 1600/1200 17'' monitoru a parádička.. líp to snad ani nejde
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
vojtisek
2500 na 19 palcu rozlišení nějak 1200x1000 něco nevim přesně :-)
Upravil/a vojtisek dne 10.11.2009
 
n0s0und
ja jedu na small a davam hs lip nez kde kdo s 9000..nezalezi na tom, ale lidi tomu veri..
 
THE_WILLY
2500 mam 22 monitor rozliseni to nevim je tam napsany LCD a ucim se s 9200
Jedině Willy má super killy
 
Derek
n0s0und jak muzes vedet ze davas lepsi HS nez lidi s crossem 9k??Spíš záleži na tom jakej ten hráč má Aim a ne cross :X
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
Není důležité zůčastnit se,ale vyhrát!
Play hard -> Go PRO!!
 
n0s0und
jak tu vidim co kdo pise nebo co psali ve hre tak to asi poznam, kdyz ma nekdo skore 2:10 a ja mam treba 10:7 a kdyz se nekdo zepta jaky ma kdo cross a on rekne ze 9999 a ja reknu small..tak jsem to myslel
 
Derek
já sem to myslel uplně jinak Smile crosshair 9999 může mít 10-leté děcko Smile a proto může mít 2:10 ale když s crossem 9999 hraje např 20-letej maník a hraje s ním dlouho tak si neškrtneš Smile
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
Není důležité zůčastnit se,ale vyhrát!
Play hard -> Go PRO!!
 
R4DY
small na 22 1680x1050 nic ine som nenastavoval Grin
C2D E8400, 4GB DDR2 800MHz Kingstone, HD7750 , Acer AL2206W, Logitech Z-2300, Razer Lycosa Mirror, Razer Exact Mat, Razer Deathadder.
 
n0s0und
Derek napsal:
já sem to myslel uplně jinak Smile crosshair 9999 může mít 10-leté děcko Smile a proto může mít 2:10 ale když s crossem 9999 hraje např 20-letej maník a hraje s ním dlouho tak si neškrtneš Smile


jo ale každej dvacetiletej maník ví, že cross 9999 je ****ost..
 
Santa
Není to ****ost, je to super věc.. Já osobně používam 9900 a je to nejlepší co může být.. naučíš se s tím mířit.
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
Derek
n0s0und prosim nech si ty chytrý věci jaký crosshair je lepší a jaký není Wink
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
Není důležité zůčastnit se,ale vyhrát!
Play hard -> Go PRO!!
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3