Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
ىדұҲ,ٍGΛmΞЯ Shrek unban
Shrek
dne 30. srpna
server - Publik
v 21:50 (okolo)
moje IP: 88.103.107.70
dal mi ho - nejsempanna
Vím za co jsem dostal ban tak prosím o unban a jestli tě to žere tak sorry:-)
 
nejsempanna
nejde o ot že mě to žere, ale jsem tam tajnej, pod tajným nickem a ty to tam prostě začneš hlásat veřejně? máte jako klan všichni něco proti mě? slayer říkal že jste konkurence, a že mi zeberete většinu hárčů.
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
Shrek
tim že jsi admin jsi se prozradil sám to mě do toho netahej a se tě jen zeptal proč si ho měníš když se stejnak prozradiš když tam dáváš logo a píšeš přes ten admin nechápuFrown
 
nejsempanna
tak to jsi jsanej, přes admin jsem nepsal, nebo máš důkaz? a spray jsem nestříkal. tys to prostě udělal schválně aby ses zalíbil svému klanu, a hned jsi to šel psát na forum jaký jsi borec. no nic. tvá volba.
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
Shrek
Zalíbil? haha bud dej nebo nech bejt a důkaz?? jestli jsi normální a víš co děláš tak to víš sám a jestli tak se jdi léčit na pamět Pfft
 
crazy69
sry Shrek, ale jestli se tu míníš hádat o ****ostech, tak si bež na své forum.
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
Shrek
crazy ale sorry ale jestli tam dělá vše logo a píše tma jak admin a jestli se ho zeptám na co mu to je když má jiné jmeno ale dělá věci admina tak se nezlob ale tohle neni neviditelnost admina tak jsem se ho jen zeptal a ano napsal jsem to na forko aby členové věděli co se děje nic víc nic mín
 
crazy69
jinej nick, kvůli známosti jeho dosavadního, hlídání cheateru není lehké. a jak psal radovan, zkus se tím řídit a ne pořád rozpoutavat nějakou hádku, stejně to nikdy pro Tebe nedopadne dobře jen špatně, dostaneš BAN a budeš mít po srandě. Prozrazovat admina, který si změní nick není dobré, ikdyž dělá věci pod jiným nickem, tak ne každý si toho všimne a vím o čem mluvím, kdyby byl pod svým nickem tak je chod hned jinej.
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
Shrek
Ano to já vím taky se omlouvám že jsem se ho zeptal ale stejnak to věděli že jsi to ty když jsem byl u T tak říkali že jsi to ty. Hele je to na tobě jak uznáš za vhodné jestli mi dáš Unban
 
crazy69
jaktože najednou dokážeš mluvit bez narážek? celou dobu si se tu dohadoval a teď diplomacie?
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
Shrek
nechci narážet na nejsempannu ale nějak se s nim nikdy nedokážu domluvit a vždycky vyjedu jsem pohodovej člověk říkat si můžete co chcete. prostě když někdo začně normálně psát jsem v klidu asi takhle
 
crazy69
vím co je panna a i my dva se občas neshodneme, ale neřešíme to dále, necháme to plavat a jedeme dále. Pokud se rozejdeme s nejsempannou tak skillers padne. Vše co tu je se úplácalo z ničeho, musel do toho vrážet peníze ze svojeho, tak se nediv že si nenechá srát na hlavu. Buďme jen rádi že to jede vše. Může se taky stát že jednoho dne to vše skončí a pak budete jen všichni vzpomínat jak tu bylo fajně. Všichni jak tu jsme (SK,Admini) dáváme do hry svůj osobní čas a i peníze. Tak zkuste už někteří pochopit, že jsme taky lidi.
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
Shrek
To ano, hele jak chceš přemlouvat tě nebudu protože to stejnak bude k ničemu takže se rozhodni sám a nebo nejsempanna
 
crazy69
Dal ti to panna a o tom si rozhodne on. Prostě vše se dá řešit v klidu a bez rejpání a tak by to mělo být pokaždé
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
Shrek
ano dá se to řešit v klídku ale když napíšu že psal přes admin a dělal logo a pak to popře tak co to je? přes admin psal at si nastaví raty atd a když to popírá tak co mám asi dělat?
 
crazy69
zbytečně se nehádat? k čemu to vede to hádání? k ničemu nic se tím stejně nevyřeší
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
Koblizek
lol shrek proc si asi meni nick?aby ho prece nikdo nepoznal "prace v utajeni".voe a kdyz uz nekdo pozna tak mu to asi dojde ne?
 
nejsempanna
admin věci jsem nedělal tak aby byli vidět, púrotože máme ještě s crazym ckryté plnohodnotné menu, kde nejde vidět admin. vaše forum svědčí o všem. víc se bavit nehodlám. zamykám diskusy. shrekovi po další výzvě zabanuji i web.
www.skillers.cz/download/user_baner/nejsempanna.gif
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3