Navigace
Domů
Články
Fotogalerie

Administrátoři
RANK + STATS
BANLIST
Sk.cz na Facebooku
Sk.cz na Steamu

Pravidla hráče
Pravidla na webu

Hledat
Kontakt
Podpořte nás
FAQ
Návštěvnost
TOPlist
Poslední články
Nečekané setkání...
HD movie z CS:S
Rozhovor s Reallite*m
Rozhovor se Santou
Rozhovor s Dark Knig...
Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
Je Santa dobrý či špatný admin?
dark knight
Santa takove maily prehlizej, elej vse podle sebe a hlavne dodrzuj pravidla adminu. Pokud se to nekomu nelibi tak ho posli nekam, nema to cenu resit jinak se z tho zblaznis taky jsem mel takove roblemy
Admin Aim+fy , zombii
CSS je o zabave a ne o nervachBanned
 
Scorpion
To je zvláštní na mě si ještě nikdo nestěžovalGrin
$¢orקioи
Grin Cool
www.skillers.cz/download/banner_460x60.gif
 
Koblizek
asi nerozdavas banany Grin
 
dreamer329wd
Santa? hmm ,jo i jako clovek v pohode (osobne ho neznam),nerek bych ze dela na servrech ukvapenne zavery ,atd. a ja na MASS pubu hraju vicemene denne ,kdyz bylo treba prisel vyresil situaci a odesel .
Veřejnou uražku na Santu jsem jeste neslyšel ,o osobnich nevim .
Upravil/a dreamer329wd dne 27.08.2009
ĐrعムmعЯ|PrOud Like a gOd
 
dyna
Myslim ze je zbytecny to dal rozebirat. Nikdo si nestezuje, mejly posilaji hraci, kterym vadi kdyz admin dela to co ma a podle meho nazoru to dela dobre. I me takovy zpravy chodi ale na webu ani u ostatnich adminu si na me nikdo nestezoval. Aspon ja o nicem nevim. A stejne je to i u tebe. Tak bych to aspon videla ja.
skype - Hanavoj1
Někteří se dokáží změnit rychleji než počasí na horách.
 
vysta
Santa?? je to dobry admin....prece jenom pro skillers dela hodne...ale rkl bych ze na Skillers je aktvini admin jenom on:-) jednim slovem:Good admin
 
crazy69
vysta, šplháš si? abys dostal BAN? on ti ho nezařídí
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
Cruel Woman
Mno tak to je moc vysta ! Kdybyste všichni věděli co pro chod Skillers.cz dělá NEJSEMPANNA a Crazy69 tak by jste asi koukali, Santa je v pohodě, to určitě a adminuje v pořádku ale není tu nejlepší. P.S. Santo nic proti Frown
www.skillers.cz/download/user_baner/cruela.png
Admin Public 1
 
Santa
Já vim Cruelko.. Jen Crazy, asi jsi tam chtěl napsat spíš unban ne?GrinBan mu klidně zařídimGrinZatím se nevyjádřil ani jeden z těch tvrďáků přes maily, velice divné.. Snad se to teď sklidní, nebudu už je radši ani číst a rovnou mazat a hotovo
www.skillers.cz/download/user_baner/santa.png
Administrátor Massive publicu Smile
Áve já Smile
 
Woody
Vysta tak to lol ty si mysliš že je Santa jediným aktivník adminem???třeba každý den potkávám na servrech i jine adminy např.crazy69,kadlatko a dalši takže se v tomto mýlíš co jsi řekl že Snata je jediným aktivnim adminem.Já proti Santovi nic nemámWink
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
 
Derek
Vysta chodí pouze na MASS public(nebo chodil) a proto napsal to co napsal ;-)
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
Není důležité zůčastnit se,ale vyhrát!
Play hard -> Go PRO!!
 
Cruel Woman
Mno tak když chodí jen na jeden server, tak tu vůbec raději nemá psát.
www.skillers.cz/download/user_baner/cruela.png
Admin Public 1
 
Derek
Však jo Wink
92% teenagerov počúva hip-hop. Ak patríš medzi zvyšných 8% alebo si tiež normálny, hoď si toto do podpisu!
Není důležité zůčastnit se,ale vyhrát!
Play hard -> Go PRO!!
 
Scorpion
Santa je dobrej. Občas se vždycky domluvíme že musí odejít a že mám vyhodit ty ratery to je správně. O mass se opravdu stará
$¢orקioи
Grin Cool
www.skillers.cz/download/banner_460x60.gif
 
killerko123
ja si mislim ze si dobry admin na skillers ale trebalo bi trochu aj davaat pozor na cheaterovCool
 
shark
takhle o Mr blackovi nemluv ani tak urazet lidi pres PC by ti slo ???? skus to rict nekomu do oci a hned bys ji chytnul..crazy mam otazku do udelal ????
Jinak Santa je vyborny admin ..Smile
Upravil/a shark dne 29.08.2009
_SharK^
GooĐ NighT
 
crazy69
shark napsal:
takhle o Mr blackovi nemluv ani tak urazet lidi pres PC by ti slo ???? skus to rict nekomu do oci a hned bys ji chytnul..crazy mam otazku do udelal ????
Jinak Santa je vyborny admin ..Smile


crazy mam otazku do udelal?

napiš mi to česky a srozumitelně co po mě vlastně chceš.
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
shark
promin Smile co udelal ??? preklep Smile
_SharK^
GooĐ NighT
 
crazy69
vajádřiš se už jasně a řekneš mi co po mě chceš? Kdo udělal co?
www.skillers.cz/download/user_baner/crazy.png
 
Black Hawk
santa takovej uzurpátorskej admin..fakt..ma dat ban me(black hawkovi) za team killy a da ho bratrankovi u kteryho sem byl a hral sem na jeho PC(sice jen na 30 minut, ale i tak) myslel sem si santo ze si jako jeden z normalnich lidi, ale ty ne..su mozna maly dite..(14), ale pokud davas perma ban za krutou pravdu o tobe tak to daleko nedotahnesSad radim ti dobre nebud tak vylizanej..a honem me dejte ban na pristup na tento portal..stejne je me na nic..a jeste zprava pro vas "skilleri" nebudte lamky a kupte lepsi servery pac vam furt padaji..upa nejlepsi hra kdyz me to de jak ****ovy a vypadne server Sad neni to nic proti skillers.cz ale proti santovi..
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

crazy69
27.11.2022
Skoro na rok přesně jsem zde

crazy69
28.11.2021
Tak co hrajete? Grin

Lord Owen
18.04.2021
Smile








Powered by PHP-Fusion Copyright © 2024 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3